Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Exp na godzine.

4 posters

Go down

Exp na godzine. Empty Exp na godzine.

Pisanie  Adaks Czw Kwi 21, 2011 7:28 am

Wstawiam link z moim expem na godzine na salamandrach, jak macie gdzies więcej na moim lvl to piszcie Smile





//Ponurak
2 warny
Adaks
Adaks
Mega User!
Mega User!

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Exp na godzine. Empty Re: Exp na godzine.

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 7:42 am

Eh ja tam po 20 wyciagalem jak dobijalem 300 bo mi brakowalo 4 lvli. Ogolnie przy 300 lvlu juz tam idzie wolniej bo sie nie respi tak szybko. Ale nizej jest dobrze tak do 250. Potem juz lepszy exp chyba mozna wyciagnac na hyperach go jest ich poprostu wiecej Razz
A rekordowy exp to mialem 108mln na stronach 303 zarakim :< Ale to tylko jak bylo pusto i wybijalem pierwszy resp. Potem sie respi powoli i spada do 60 moze 80 jak sie bedzie dluzej cisnac Razz
Ale i tak mapa do dupy jest troche. do 100 to niewazne a potem od 100 do 150 anni i hypery i kapitanowie kolo ihm. 150 salamandry i hypery do 300. A od 300 juz tylko wiecej hyperow albo hypery ze strongami. I kazdy kto chce osiagnac jakis lvl exp na tych samych respach wiec jak jest wiecej niz 60 osob to wszeystko zajete i exp wolniejszy. Ale na szczescie mamy lagi i gra ponizej 50 osob a wiekszosc przez lagi skilluje Smile
No tak wiem sorki śmierdzę znow naspamowalem niepotrzebne zdania w niepotrzebnym poscie :<
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Exp na godzine. Empty Re: Exp na godzine.

Pisanie  Yagami Raito Czw Kwi 21, 2011 7:42 am

Ja np. expiłem do lasta ponieważ na hyper Anichalatorach troszkę trudniej jest dłużej schodzą i zdeka słaby resp jak dla mnie był a na salkach mały resp dają prawie tyle samo expa szybciej padają a respią sie rewelacyjnie.
Yagami Raito
Yagami Raito
Tutor
Tutor

Join date : 20/03/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Exp na godzine. Empty Re: Exp na godzine.

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 7:50 am

Witam.

Autorze przekroczyłeś punkt regulaminu o nr. 4:

4. Dodając screen'y używajcie [.img]bezpośredni link do screena[./img] (bez kropek) - 2 warn'y
Powinieneś otrzymać 2 warn'y

Jeżeli jest za duży to zastosuj BBCODE:
[.spoiler][./spoiler]

A tutaj masz prawidłową wersję,

Spoiler:

@Topic
Osobiście wolę Red Anhillatory, wiem nazwa inna, ale ja tak je nazywam.

@Moderator
Przestrzegam regulaminu to dlaczego autor go nie przestrzega?


#Shadowman, no widzisz jednak inaczej się patrzy na gracza z banem a niżeli go nie ma...


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Czw Kwi 21, 2011 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Exp na godzine. Empty Re: Exp na godzine.

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 8:23 am

Nix te regulaminy sa bez sensu i nie napisane przez administracje dlatego polowa albo i wiekszosc ich nie przestrzega bo nie trzeba. Pozatym warny i tak tu sa bez sensu bo mozna miec 100 i niby bana a dalej mozesz normalnie wchodzic i pisac na forum wiec elo.

Polecam lekture tematu:
https://btlsots.forumpl.net/t1641-warny
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Exp na godzine. Empty Re: Exp na godzine.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach