Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

+3
FeBul
darkover
Son Gohanek
7 posters

Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Son Gohanek Pią Lut 11, 2011 1:53 pm

Son Gohanek
Son Gohanek
User
User

Join date : 10/02/2011
Age : 28

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  darkover Pią Lut 11, 2011 2:08 pm

Ładne grafiki Smile Chciałbym aby ten Renji znalazł się na serwerze.
darkover
darkover
User
User

Join date : 27/01/2011
Age : 30

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  FeBul Pią Lut 11, 2011 2:15 pm

Nom Renji nie jest za duży ,więc mógłby się znaleźć na serwie. Te lalki tez ładnie wyszły.
FeBul
FeBul
User
User

Join date : 09/01/2011
Skąd : Gorzów Wlkp

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Go?? Pią Lut 11, 2011 2:49 pm

Wszystko fanne rócz li shenrona :<>.
Widze nowe only smoki jo i fairy tail jo. A tam Lucy ma kanciastąw pierś i lewą dłoń zje^aną << :<>.
I tak rogzi ta mała dziewczynka.
Odkurzacz gut jo, no i Rena chce mnie do domu yy.


Love Koreanki i Japonki. Girls Generation Rogz. Love Yoona.
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Bicers Pią Lut 11, 2011 3:15 pm

no nawet nawet rób tak dalej Surprised
Bicers
Bicers
User
User

Join date : 07/01/2011
Age : 34
Skąd : z DBL-a (Bicek)

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  shizuaki Pią Lut 11, 2011 5:06 pm

Widzę tam dużo anime całkiem dobre grafiki Renji best ^^

shizuaki
shizuaki
Banned
Banned

Join date : 22/01/2011
Age : 26
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Zbir Pią Lut 11, 2011 8:09 pm

No to zacznijmy od spritów z których najświeższy jest Karasu z naruto. Robiłem go dzisiaj po półrocznej przerwie. Drugi z najnowszych to bankai do Renjego.
Oj no nie oszukujmy się ,każda z tych postaci jest stara jak świat ,tym bardziej Karasu. Co najwyżej odświeżyłeś go dzisiaj ;]. Przerwa też chyba była nieco większa niż pół roku ,bo już bardzo dawno nie widziałem Twoich prac. Oczywiście wszystkie trzymają poziom ,wykonane są bardzo ładnie. Jedyną grafiką której wcześniej nie widziałem jest ten cały Renji i skrzydła LSW ... właśnie ,Ty i LSW? Na jakim forum jesteś ,bo jakoś nigdy cię nie widziałem ,ani na Vortexie ,ani ARS ... ,może masz inny nick ?
Zbir
Zbir
User
User

Join date : 26/09/2010

http://sonimul.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Son Gohanek Pią Lut 11, 2011 8:49 pm

Nie byłem na żadnym forum LSW. Te skrzydła to pojedyncza grafika przy robieniu liftingu sprita LSW jakiegoś kolesia (chyba Yoh92 czy jakoś tak) z DBLa, tam też dałem te skrzydła razem z przerobionym spritem. Karasu na prawdę jest najświeższy. Być może widziałeś starego jeszcze starszego niż świat mojego Karasu jeszcze 32x32. Tego robiłem dzisiaj od zera, tak w roli przypomnienia czy coś jeszcze umiem naspritować czy nie bardzo Razz, zresztą jak to by wyglądało karasu 32x32 a kuroari 64x63 a przecież Karasu trochę mniejszy od Kuroari był ;P Renjiego robiłem żeby udowodnić Super Novie że umiem zrobić lepszego niż on bo się wtedy trochę kłóciliśmy ale spritować już nie sprituję więc nie ma o czym gadać ;p

dał bym tu jeszcze sygny starsze niż te sprity ale nie bawię się w archeologa Very Happy
Son Gohanek
Son Gohanek
User
User

Join date : 10/02/2011
Age : 28

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Zbir Pią Lut 11, 2011 9:46 pm

Możliwe ,że widziałem tego starego. Trudno mi określić jakiej był wielkości bo to było bardzo dawno temu ,więc może i tak. Dziwię się ,że zapamiętałeś nick Yoh'a ... tak to Yoh92 -pala co nigdy neta nie ma Razz. Co do tego który Renji jest lepszy ,to zdecydowanie pada na Ciebie. Mimo ,że sama ejgo głowa ociupinkę bardziej podoba mi się Super Novy ,to sam ogon wykonany jest przez Ciebei o niebo lepiej. Sory ,że nie skomentuje reszty prac ,ale się na tym nie znam ... są po prostu ładne. A co do zabaw w archeologa ,to ja sam dla siebie lubię czasem zobaczyć różnice pomiędzy moimi możliwościami sprzed powiedzmy roku ,a teraz. Nie wiem jak Ty Razz.
Zbir
Zbir
User
User

Join date : 26/09/2010

http://sonimul.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Son Gohanek Pią Lut 11, 2011 10:15 pm

Ta... tylko, że w moim przypadku akurat pod względem sygn to się cofam XD
jak popatrzę że 2,5 roku temu potrafiłem zrobić takie coś i to bez żadnych c4d czy innych pierdół, sam smudge i render XD
Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. U6682-1220030577
to się łapię za głowę i mówię "kur*a jak ja to do ch*ja zrobiłem ;O"
Son Gohanek
Son Gohanek
User
User

Join date : 10/02/2011
Age : 28

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Vizards Pią Lut 11, 2011 10:36 pm

hahaha spoko rozumiem cię ja tak mam teraz ogólnie z grafikami xD
szczególnie jak dochodze do boków ^^
Vizards
Vizards
Grafik
Grafik

Join date : 14/10/2010

Powrót do góry Go down

Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach. Empty Re: Spłodzone przez Son Gohanka, testowano na zwierzętach.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach