Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czysta Prawda.

+4
Ghost
Sparky Sharky
Ponurak
Nix
8 posters

Go down

Czysta Prawda. Empty Czysta Prawda.

Pisanie  Nix Sro Kwi 20, 2011 12:06 pm

Witam Was szanowni Gracze!

Bez urazy jednak tutaj Admini nie myślą.

Mianowicie, skończyła się moja cierpliwość, kiedyś "będzie jak w bajce" - (0 lagów)

Notorycznie Administracja Nas unika, olewa, ignoruje.
Serwer schodzi na PSY

Niszczą zabawę, pogarszają Ją, olewają już ten serwer, tylko myślą, że naiwni gracze wyślą sms'y (....) - A jak jest? Wysyłacie, Ja też nie unikam, ale nie mam zamiaru tego dalej ciągnąć, to co Admini robią z serwerem to jest czysta KPINA

Moje dobre serce się skończyło, od teraz wbijam lvl, hunt do bólu... Wiecie szczerze to się pobawię. Wink Skille spadną i co, ale atmosfera będzie skoro Nasza Administacja chce, aby gracze odeszli - Ja im pomogę. Smile
PS. SMS ze swoich funduszów za żadne skarby już nie wyślę, żeby nie było niedomówień. Smile

Szczerze to tych potencjalnych graczy już ignoruję, nie obchodzi mnie to.

Więc, Grajcie, Wygrywajcie, Wydawajcie, Przeklinajcie ^.- A serwer postoi potem padnie (Ile zarobią na waszej głupocie wolę nie pisać...), jaka w tym logika?

Podam taki przykład mały.

"Posty: Tak? Nic nie robi a system ban to co, Weź się kolego uspokój administracja pracuje nad serwerem, kłamiesz..." To tylko niektóre posty, których mogę od Was się spodziewać

A Ja już odpowiadam:
Ban system może dali jednak nie postanowili Nas o nim poinformować, pracuje nad serwerem? Chyba, żeby se new kompa kupić ;* - Ile postów jest, a ile odpowiada na nie administracja?! Przekonajcie się...


Do Moderatorów, nie uznawajcie tego tematu za spam, jest to jak napisałem "Czysta Prawda"

To na razie tyle, Pozdrawiam.

@Ponurak, nie, może tak wyszło, ale ogólnie mówiąc - nikt nie wiedział o systemie banishment system.

@Sparky Sharky, widzę, że mam rację, jednak Ty jesteś trochę starszy, dojrzalszy i po prostu inaczej to ująłeś. Smile


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Sro Kwi 20, 2011 12:32 pm, w całości zmieniany 2 razy
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Ponurak Sro Kwi 20, 2011 12:21 pm

nie rozumiem wątku z banem, czyżby chodziło o tego, który masz na Dreads?
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Sparky Sharky Sro Kwi 20, 2011 12:25 pm

Zgadzam się z Tobą. Na pewno będzie kilka postów typu "nie pasuje Ci, to nie graj". Jakby nie patrzył administracja działa zbyt mało, czy to chodzi o poprawę gry, czy nawet o informowanie o poprawkach, czy w ogóle będą, na czym będą polegały i kiedy zostaną wprowadzone. Odpowiadają ogólnikowo i uważają, że jedna taka odpowiedź wystarczy, a gracze będą przytakiwać i wierzyć ich słowom. Na razie stanęło na tym, że wymieniają serwer. Czekajmy więc teraz, nie zadawajmy pytań, expujmy sobie spokojnie patrząc na naszą postać, która zamiast tłuc mobki tańczy pop-locking w oczekiwaniu na nową maszynkę.. Nie wiem, może czekają na wystarczającą ilość kasy z dota. Jeśli tak, to powiem, że serwer to inwestycja, zarabiać zaczynamy kiedy klientowi podobają się nasze usługi. Z drugiej strony jeśli nic nie zrobią, gracze będą odchodzić, nie będą grać, a co za tym idzie - mniejsze lagi z racji mniejszej ilości graczy online. To też mi pasuje.

@ down Zdarzało się, Pinokio wyklikał parę słów. Bardzo sporadycznie ale jednak xD


Ostatnio zmieniony przez Sparky Sharky dnia Sro Kwi 20, 2011 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Ghost Sro Kwi 20, 2011 12:42 pm

Moze i cos w tym jest ani razu nie widzialem zeby admini odpisali na PM albo w postach ;d
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Sro Kwi 20, 2011 1:15 pm

Nie podoba sie to nie graj!111oneonejeden raz one omg omfg zal.pl zal.ru omg zal nup :<

Ej ale tak naprawde. Jak by wgoole nie zrobili tego servera to bys nazekal ze nie ma otsa bleach a bys na takim zagral. Teraz taki jest to chcesz na nim grac mimo lagow. I mimo lagow ciagle graja rozne osoby... Ja ci powiem ze to co robia z serverem to ich sprawa. Ciekawy tylko jestem jak ty bys sie zajmowal serverem. Czy chcialo by ci sie siedziec i zastanawiac jak zrobicjakis system dla graczy albo jak ogarnac lagi jak nie wchodzisz na server i forum od ponad tygodnia? Pewnie nie...
Zrob wlasny server, bedziesz adminem, ogarnij wszystkie prosby graczy, spraw zeby nie bylo lagwo ani zadnych przeszkod i rob co godzine najlepiej update zeby nie bylo nudno... Wiekszosc adminow na wiekszosci ots nie robi nic ponad koniecznosc w administratowaniu wiec nie wiem w czym wasz problem.

Co do bana jesli ci chodzi o to co tu napisal ponurak to ci wyjasnie. Ponurak juz pisal tez gdzies na forum ze w banach nadanych przez komende na stronie nie wyswietla kto go dal a reason to zawsze offensive name. Ale masz tam podany comment w ktorym ci pisze ze za uzywanie nielegalnych programow czyli bota. Systemu zadnego nie ma :<

Teraz cos powiem z perspektywy normalnego gracza. Jak zaczalem grac znow(omg dlaczego?:<) To pogralem moze od tamtego czasu lacznie z 5 godzin a reszte afkowalem/bocilem na trainach przez te lagi bo sie grac normalnie nie dalo i tez mnie to wkurzalo. Tylko ja nie wydalem nic na server a i tak mialem wiecej niz ktokolwiek mogl by pomyslec wiec mnie to wkurzalo mniej niz tych co wyslali smsy za kilka pln chociaz ich nikt nie zmuszal Razz
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Nix Sro Kwi 20, 2011 1:20 pm

Oj, teraz mała sprzeczka zdań.

Bronisz ich, rozumie, ale wytłumacz mi:

1.Po co planują coś jeżeli i tak się nie wywiązują z danych planów?

2.Po co robią 2 serw?

3.Dlaczego ten olewają?

Oj nie bój się, serwerów bleach jeszcze będzie, a będzie ,jednak wtedy ten serwer "gorzko zapłacze"...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Sparky Sharky Sro Kwi 20, 2011 1:28 pm

Shadowman, czemu się udzielasz w tematach? Zaprzeczasz sam sobie... Zwykle twoje zdanie jest odwrotne do zdania zakładającego temat. Raz jedziesz po administracji, innym razem ich bronisz. Co do administrowania - jeśli serwer nie wymaga poprawek, jest grywalny i bezproblemowy, nie wymaga dużej uwagi. A jeśli bierzesz się za coś, zaczynasz to tworzyć, skupiasz na tym uwagę, bierzesz do siebie skargi, prośby graczy. Jeśli zaś nie masz na to czasu, w ogóle nie bierzesz się za tworzenie danej rzeczy. Pomysł z mojej strony jest taki - niech oddadzą BTLS komuś, kto będzie sie zajmował tym jak należy, skoro nie mają dla nas czasu, niech robi to ktoś inny.

"Jak by wgoole nie zrobili tego servera to bys nazekal ze nie ma otsa bleach a bys na takim zagral."

Idąc twoim tokiem myślenia - ulepiłem sobie wielką kulkę z gówna. Niesamowicie, świetnie, superowo!! Tylko jaki sens ma samo istnienie tej kulki jeśli do niczego mi się nie przyda? Nie pracuję nad tym, żeby stała się najwspanialszym pomnikiem z gówna na świecie, tylko porzucam ją taką jaka jest - brzydką, śmierdzącą i niepraktyczną...
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Ghost Sro Kwi 20, 2011 1:34 pm

Nie rozumiem co mowi shadowman ;d
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Sro Kwi 20, 2011 2:01 pm

Poszukaj moich starszych postow w ktorych pisalem ze siedze na tym forum tylko dlatego zeby zabic czas kiedy sie akurat nudze. Teraz siedzialem troche wiecej bo wbilem na server sie pobawic przez tydzien.
2 serv robi pinokio bo jemu sie tu zbytnio nie podoba? Albo nie wiem xD Mieli plany zrobic server, zrobili i tyle. Potem zaczely sie lagi ale juz im sie nie chcialo wiec nie robia. Nie chce im sie nic robic albo nie wiem zarobki nie byly zadowalajace zeby ciagnac dalej ten server dla tych ktorzy narzekaja.
Sparky Sharky taka juz moja natura ze lubie sie z ludzmi nie zgadzac. A jesli bedziesz miec naprawde wielko kule gowna to trafisz do rekordoe ginesa czy jak on sie tam nazywal Surprised Wiec tez bedzie fajnie Razz
Ghost ja tez nie rozumiem co on tam mowi :<
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Ponurak Sro Kwi 20, 2011 2:45 pm

to jest coś takiego jak monopol w gospodarce. nie ma więcej otsów tego typu - wszyscy grają na tym.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Beliav Sro Kwi 20, 2011 2:50 pm

Hmmm... racja , zlewają na wszystko ... gram tu już sporo czasu i z władzy servera tylko dwa razy widziałem Gm'a ( Gm Ryboss ) Oczywiście ponuraka widzę gdyż jest to najczęstszy członek władzy na servie który jest online, Tutorzy nic nie robią właściwie.. Czasem Yagami Raito widze jak narazie.... tak więc po co też były te wybory??!!
Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Sro Kwi 20, 2011 3:35 pm

A powiedz mi moze po co ma taki admin wchodzic wogole na otsa? Postac w depo zeby sie dzieci mogly podniecac ze widza admina na otsie? Jak ma cos naprawic to moze to zrobic bez wchodzenia do gry bo jest to zbedny element bycia adminem... No chyba ze wchodzi potestowac ale od tego tez ma graczy... Pozatym nawet jesli juz wchodzi a czasem wchodzi bo wiem to i tak na niewidce robi jakies bzdety jak summonowanie wolfow dla kolegi zeby sprawdzic co z tymi taskami albo walki na arenie w czasie lekcji... Czy nawet glupie wejscie i zbanowanie kogos kogo ponurak nie moze zbanowac bo nie wie co sie dzieje Razz
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Ghost Sro Kwi 20, 2011 4:01 pm

Ja jestem ciekaw czemu nie bylo lagow jak byly testy i gralo z 100 osob
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Sro Kwi 20, 2011 4:04 pm

Teraz to na lagi sklada sie kilka czynnikow. Pewnie tez to ze jest ponad 4000 nieuzywanych postaci w bazie ktore zapisuja sie przy kazdym save ktory jest coraz czesciej poniewaz im jest czesciej tym mniejszego powoduje laga.
Powodem lagow jest tez zapewne cos co zrobil ktos przy ostatnim update lub przy kompilacji silnika. Lub tez konfiguracji maszyny. Mozliwe ze jak bedzie nawet slabsza maszyna bez tych bugow nie bedzie lagow przy 100 osobach ale tego sie szybko nie dowiemy bo za malo czasu administracji jest wykozystywane na ten server bo im sie nie chce i sa leniami i nei maja czasu na takie bzdury jak usuniecie lagow co potroi liczbe graczy oraz tym samym potroi zarobki xD
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Yagami Raito Czw Kwi 21, 2011 8:00 am

Jeeezu ten post jest tu nie potrzebny masz zażalenia to zachowaj je dla siebię jak ludzie kupują to znaczy ze ich stać(Nie obrażam tu nikogo) ja sam osobiście uważam że np sms za 11/23zł to nie jest jakaś fortuna a ile ty pieniędzy wydałęś na ten serwer raczej wątpię że więcej niż 30 zł a myślicie że co Administracja olewa ten serwer jak by tak było to już dawno byśmy tu se nie pograli a skoro Knopers napisał kiedy bd zmiana maszyny/do kiedy,to chyba warto wstrzymać się prawda?
i nie rozumiem tych bez sensownych tematów na forum nie podoba się to nie graj idz na dbl i tam wydawaj kase.
Yagami Raito
Yagami Raito
Tutor
Tutor

Join date : 20/03/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 8:06 am

Czułem, że będą takie najazdy i trzeba uświadomić kogoś....

Knopers napisał a co zrobił? Nic.
Ciągle piszą i nic nie robią, mamy tego dosyć, zrozum to....
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 8:16 am

Napisal ze zmieni i nie zmienil jeszcze a maszyne juz ma bo testy na niej stoja. Pinokio napisal ze nic nie robil i ze zacznie robic ale tez nic dalej nie robi. Co pobijesz ich za to? Jak ci sie nie podoba taka administracja i ich postepowanie to stworz wlasny server i bedzie administracja robila wszystko tak jak ty chcesz a nie inaczej... Nikt ci tu grac nie kaze przeciez. Mozesz czekac z 3 lata az ruszy jakis server porzadny albo grac tutaj. Wybierasz granie tutaj to nie narzekaj bo nie musisz grac jesli ci sie nie podoba ze nic nie robia.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 8:19 am

Myślę, że zauważyłeś to słowo "mamy"...

Jak tutaj gracze twierdzą? To samo co Ja, więc w twoim rozumowaniu mamy zrobić nowy serwer, czekać na zbawienie aż tutaj coś się zacznie dziać albo czekać i kwitnąć, aż ktoś coś wymyśli porządnego.

Ty może i lubisz tutaj grać bo masz, Ja wiem... Nie chcę Ciebie obrażać ani nic, żeby nie rozpocząć niedomówień.... ale coś ich za bardzo bronisz...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 8:32 am

Napisalem dlugiego posta ale mi padl net wiec m isie nie chce pisac wiec napiszen a szybko...
"mamy" Nie pisz za 500 aktywnych graczy z servera tylko za kilki i za siebie bo nie kazdy ma takie zdanie.
Pisaniem na tym forum nic nie zdzialasz bo admini usuwaja takie tematy bez czytania ich. Ja ci mowie ze masz te 3 mozliwosci ktore juz znasz. A ty myslisz ze jak tu napiszesz co ci sie nie podoba to to naprawia. Ja tu gralem tylko teraz przez tydzien bo mialem zabawe.
A wedlug ciebie co powinnismy zrobic zdobyc gg maile nr tel i adresy i spamowac i wpadac im na chate i kazac pracowac nad serverem? Omg...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 8:41 am

Widzę, że problem jest w trakcie rozwiązywania.

Uważam, już za zamknięty ten temat.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Knopers Czw Kwi 21, 2011 9:44 am

Żeby nie było nie domówień - Kasa z DotPay jeszcze od powstania sms shop'a do dziś nie doszła. Skoro SMS shop jest dla was takim problem to go wyłączam do puki kasa którą zebraliśmy dojdzie do nas i będziemy mieli fundusze na lepszy sprzęt.

Jeśli tak bardzo nienawidzicie tego serwera to z przyjemnością go wyłączę też do tego czasu ...
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Czysta Prawda. Empty Re: Czysta Prawda.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach