Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lagi ciąg dalszy .

3 posters

Go down

Lagi ciąg dalszy . Empty Lagi ciąg dalszy .

Pisanie  Chesterone Nie Kwi 24, 2011 6:32 pm

Witam was drodzy koledzy i koleżanki

Wiem że pewnie was to męczy ale wybaczcie , Knopers obiecałeś że na święta lagi znikną że kupicie nową maszynę , wiem że jesteście młodzi , macie ambicje ale lecieć sobie w kulki i robić z gracza głupszego od siebie to przegięcie , POWIEDZIAŁEŚ że do świąt serwer będzie cacy miód i malinka , a tak naprawdę nie wiem na co mam składać dotację , jak pewnie większość ludzi .

a więc zadam wam pytanie :

Kiedy w końcu weźmiecie się do roboty tak jakby wypadało niż obijać się ile wlezie , siedzieć na dblu i zajmować się wszystkim a nie btls'em

ps . pewnie napiszecie że robicie dużo tylko że tego dużo to nie widać .



a napisałem to tylko dlatego że znudziło mi się odrabianie levela :s
Chesterone
Chesterone
User
User

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Lagi ciąg dalszy . Empty Re: Lagi ciąg dalszy .

Pisanie  Stachu Nie Kwi 24, 2011 6:57 pm

Panowie, panie i ci po środku. Chciałbym wam przedstawić sytuację, która panuje w naszym kraju. Jako że ceny gwałtownie rosną, cukier najlepiej kupić w Niemczech, a paliwa to woge się nie opłaca młodzież chcąca mieć dobre życie musi oszczędzać. Jako że władze naszego serwa to właśnie młodzież, która zapewne lubi cukier, chomikuje kasę co uniemożliwia kupno nowego serwera. Łączymy się z wami w bólu i jako gracze będziemy trwali z wami aż do świąt, póki życzliwa babcia nie wymię pieniążków z moherowego portfela.


Edit//: sry za "puki" ale mi się nie podkreśliło jako błąd, dzięki za poprawę, postaram się więcej nie robić takiego błędu


Ostatnio zmieniony przez Stachu dnia Pon Kwi 25, 2011 6:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Lagi ciąg dalszy . Empty Re: Lagi ciąg dalszy .

Pisanie  Rpk na bitach Pon Kwi 25, 2011 2:30 am

Niech Ci ta babka wyjmie też moherowy słownik Panie "puki".
Rpk na bitach
Rpk na bitach
User
User

Join date : 05/02/2011

Powrót do góry Go down

Lagi ciąg dalszy . Empty Re: Lagi ciąg dalszy .

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» COFKA?

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach