Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

czemu ichigo nie ma zadnych spelli target?

2 posters

Go down

czemu ichigo nie ma zadnych spelli target? Empty czemu ichigo nie ma zadnych spelli target?

Pisanie  Loczekk Sro Maj 04, 2011 1:58 am

Mam pomysl jesli chodzi o czar target dla ichigo nie mam do nie go grafika ale moze skloni grafikow do zrobienia tego. widzialem w anime bleach spell ktory mogl by byc targetem dla ichigo nazywa sie kiel ksiezyca rozdzierajacy niebiosa nie wiem jak sie on dokladnie nazywa wyglada on troche jak niebieski banan xD np getsuga tenshou (taki kolor) a na wiekszy lvl mozna by bylo zrobic target wygladajacy jak czarny banan np jak kuroi getsuga tenshou (taki kolor)
Loczekk
Loczekk
User
User

Join date : 19/04/2011
Skąd : z prawego jaja :D

Powrót do góry Go down

czemu ichigo nie ma zadnych spelli target? Empty Re: czemu ichigo nie ma zadnych spelli target?

Pisanie  byakuyer Sro Maj 04, 2011 6:52 am

ichigo ma target vizard cero na level 100. oraz kieł księżyca to getsuga tenshou po polsku
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

czemu ichigo nie ma zadnych spelli target? Empty Re: czemu ichigo nie ma zadnych spelli target?

Pisanie  Loczekk Sro Maj 04, 2011 1:52 pm

aha to sorki za niepotrzebny temat
Loczekk
Loczekk
User
User

Join date : 19/04/2011
Skąd : z prawego jaja :D

Powrót do góry Go down

czemu ichigo nie ma zadnych spelli target? Empty Re: czemu ichigo nie ma zadnych spelli target?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach