Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Poradnik] Jak i gdzie expić.

Go down

[Poradnik] Jak i gdzie expić. Empty [Poradnik] Jak i gdzie expić.

Pisanie  Rain Sob Mar 19, 2011 9:12 pm

Witam otóż dużo osób do mnie pisało w grze "gdzie mam expić na tym lvlu". Spora część osób z serwera tak do mnie spamowała ^^, było to tak żenujące że aż postanowiłem napisać ten poradnik. Rook'u nie pokazuję, ponieważ po prostu tam prawie nie ma gdzie expić ^^. W moim poradniku, rzeczy potrzebne to: PACC, ZNAJOMOŚCI, WYTRWAŁOŚĆ.
----------------------------------------------------
Na początku bardzo radzę kupić sobie magic amulet, który będzie BARDZO pomagał w expieniu. Poznajemy kolegę (min. 50 lvl) który będzie w stanie nam pomóc w razie potrzeby. Prosimy na początku od kolegi o BLUE BAND, tym o to przedmiotem skillujemy AS (Attack Speed). Przed wyjściem na expowiska radziłbym wbić skille przynajmniej 70/70 (STR lub Sword lub Dist/AS) bardzo pomoże to w expieniu Smile
----------------------------------------------------
Mini mapa Karakury, z zaznaczonymi punktami:

[Poradnik] Jak i gdzie expić. Minimapakarakura

1. W tym miejscu expimy od lvl'a 8 - 15. NIE WCHODŹCIE NA GÓRĘ!
2. Tutaj expimy od lvl'a 15 - 18.
3. Tutaj będzie potrzebny nam kolega który powybija dość mocne na tym lvlu HUGE. Jest to QUEST na 25 tyranosaur skin, robimy 3 dodatkowe postacie, wbijamy na nich 8 lvl i wykonujemy na wszystkich 4 ten quest. Tyro skins wymieniamy u Edwarda (oznaczony jako E) na EXP Scroll. Da nam on bodajże 13 lvli, czyli łącznie 31 lvl.
5a. Jest to exp Metali. Wypadają z nich wartościowe rzeczy, które sprzedamy za nawet wysoką cenę u NPC. Jest to jeden z głównych expowisk na niskim lvlu do zdobywania pieniędzy. * - okolice w których znajduje się wejście do piramidy.
7a. Kolejny exp z Annihilatorami. Wejście znajduję się gdzieś na około lawy (zejście na dół), na początku zawitają nas Huge, później Death Machine i na koniec nasze ukochane Anni (jest to mój ulubiony EXP na lvl 100+)
7b. Także dobry exp z Annihilatorami (na końcu znajduje się Annihilator Quest).

Mini mapa Soul Society, z zaznaczonymi punktami:

[Poradnik] Jak i gdzie expić. Minimapass
4. Wchodzimy schodkami na górę i mamy exp do 50 lvl'a.
5. W tym miejscu expimy do 75 lvl'a (W czasie expienia nareszcie będziemy mogli zdobyć sensowne EQ)
6. Niestety expowiska nie pokażę na minimapie, ale powiem gdzie się znajduję. Kiedy idziemy przez resp Shinigami Bandits, podążamy aż ujrzymy teleport. Wchodzimy w niego i po pawej, po schodkach schodzimy na dół i mamy tyranosaury i na nich expimy aż do 100 lvl'a.
7. Tego expowiska również nie jestem w stanie pokazać. Exp znajduje się na tyranosaurach, podążamy na prawo aż znajdziemy wejście na dół. Znajdują się tam Annihilatory, bardzo dobry exp do nawet 210 lvl'a.
8. Expowisko znajduje się na Annihilatorach, wchodząc po schodkach, po skałach ujrzymy zejście na dół. Schodzimy i tutaj znajduje się nasz exp.Hyper Annihilatory to mocny przeciwnik, więc radzę ostrożnie expić. Expimy tutaj 210 do 300+ lvl'a.
----------------------------------------------------
To tyle. Pozdrawiam :*
Cale + Rain (grę skończyłem do czasu możliwego wejścia nowych profesji).

PORADNIK BĘDĘ EDYTOWAŁ, W RAZIE POTRZEBY.


Ostatnio zmieniony przez Rain dnia Sob Mar 19, 2011 9:47 pm, w całości zmieniany 4 razy
Rain
Rain
User
User

Join date : 06/03/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach