Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

+25
Agasinka
Loczekk
Frager
vetox123
Kami
enjoy
Kurosaki Ichigo's
Sparky Sharky
slovvik226
Owersym
Ikkaku4121
Nienawidzecie
Adaks
Ghost
Gigas
Lucass133
Rain
Kofe
byakuyer
Shadowman
kolosek
Nix
o0owilkuo0o
Beliav
Sure
29 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Która rasa jest według was tą najlepszą? (Max 5)

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap6%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap15%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 15% 
[ 11 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap3%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap29%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 29% 
[ 21 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap3%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap6%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap7%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap3%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap8%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap1%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap3%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap11%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_lcap5%Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 72
 
 

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Sure Sro Kwi 06, 2011 7:43 pm

Piszcie w postach jaką rase wybraliście oraz napiszcie uzasadnienie

oraz

dodajcie co według was należało by poprawić/dodać u danej rasy.

Wzór

•Nazwa Rasy
co poprawić/dodać od myślników

//topic
osobiście wybrałem Ulquiorre gdyż ma dużo hp, abso + dobre hity z last spella.


Ostatnio zmieniony przez Sure dnia Sro Kwi 06, 2011 11:10 pm, w całości zmieniany 4 razy
Sure
Sure
Moderator
Moderator

Join date : 04/01/2011
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Beliav Sro Kwi 06, 2011 7:51 pm

Zaraki Kenpachi
- przyrost reiatsu lub zmniejszenie kosztów spelli
-Reiatsu lvl za wolno sie bije , tak wiec zwiększyć o troszeczkę
-Trochę zwiększyć attack speed (inoue i Ishida to przesada )
Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  o0owilkuo0o Sro Kwi 06, 2011 7:53 pm

Zaraki
Wydaje mi sie poziom reiatsu u niego jest jednak troche za mały mozna by to poprawić

oraz żeby lvl reiatsu wbijało się szczybciej bo po 25 jest juz taka lipa ze hej
o0owilkuo0o
o0owilkuo0o
User
User

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Nix Sro Kwi 06, 2011 8:22 pm

Szlak mnie trafi, będzie samo "Zaraki"

A ja wam pokaże prawdę o zarakim:
- Posiada profesjonalny speed
- Posiada dużo HP
- Posiada spell furie przez co ma moc niewyobrażalnie mocną...

@Up
Jego hp jest x2 np takiej ishidy... Spells mu mało zabierają, więcej ulquiorri....

@Topic
Ulquiorra:

  • Dużo Many mu zabierają dobre spelle...
  • Nie posiada profesjonalnego speed.
  • Trochę słabe DMG ze sworda.

@Ankieta
Ulquiorra ponieważ nią gram, tak jakby mój faworyt w profesjach, każdy ma swojego ulubieńca. Wink
Pozdrawiam. PS. Nie marudźcie już o tym zarakim...


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Sro Kwi 06, 2011 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Beliav Sro Kwi 06, 2011 8:25 pm

Megatron, speeda ma .. to fakt.. ale popatrz , ma dużo Hp i co..Widziałes jak padlem na tej Inoue, nie? A furie to coś jak spell Sado któryś tam
Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Sure Sro Kwi 06, 2011 8:29 pm

Pamiętajcie o tym że jak zagłosujecie w ankiecie macie podać powód dlaczego akurat tą rase wybraliście.
Głos w ankiecie bez uzasadnienia będzie warnowany.


Ostatnio zmieniony przez Sure dnia Czw Kwi 07, 2011 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sure
Sure
Moderator
Moderator

Join date : 04/01/2011
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  kolosek Sro Kwi 06, 2011 8:30 pm

taa ale inoue to dobra profa jak sie umie grac nią i ma sie dobre eq to sie kazdego pokona:) jednak na zarakiego zaglosowalem poniewaz
-ma bardzo duzo hp dzieki temu mozna odrazu isc na lepszy exp
-ma bardzo dobre dmg z miecza dzieki temu jest bardzo dobry na malym lvl
-ma malą ilosc many ale na czary zarakiego za duzo jej nie potrzebne
trzeba by poprawic
-dodac zeby czary troche wiecej many brały i mocniej biły
-dodac o 5 wiecej rei na kazdy lvl Smile
kolosek
kolosek
User
User

Join date : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Shadowman Sro Kwi 06, 2011 9:15 pm

Z tego co ostatnio widzialem zarakim to nie mozna go polepszyc ze wzgledu na to ze ma duzo hp i dobre leczenie... regeneration+gigai daja duzo hp. Z doswiadczenia wiem ze 51 zaraki moze spokojnie sie wyleczyc jak go bije 120 ulq i 80 ulq. Po jakims tam czasie sie padnie bo wkoncu nie wyrobi ale stalem dobre 2 minuty przy maksymalnym ostrzale 2 postaci z wiekszymi lvlami... W dodatku z zaraki swordem na furi ze skillem chyba 70 bilem hity po 700 i wiecej dosc szybko wiec tego 80 prawie zabijalem a przy tym full healing caly czas...
Zaraki jest teraz jak stary dobry knight z uhami. Hity srednie, do expa wystarcza, do pvp w smie tez na furi i z dobrym skillem. A hp ma duzo i leczenie dobre. A o rei lvl nie macie co marudzic... Hity zaleza od atk broni, skilla, lvl i od rei lvl... Mozecie jednoczesnie trenic skill, kupic lepsza bron i trenic rei lvl. Wtedy hity wam rosna chyba nawet szybciej niz innym profesja ktore maja hity magiczne i zaleza tylko od lvl i rei lvl. Albo glownie atakuja z dystansy ktory zalezy tylko od dist skill...
Aha i jak zaraki taki slaby to dlaczego gra nim tyle osob a innymi profesjami o polowe mniej? Moim zdaniem trzeba poprawic te profy ktorymi gra malo ludzi i nie ma ich wogole w highscores.

Glosuje na renjego bo nikt prawie nim nie gra a najwiekszy lvl 220 potem 180 i nizej... I jest bardzo malo postaci...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  kolosek Czw Kwi 07, 2011 12:49 pm

;] dobra shadowman zaraki ma dobre hity z miecza ale.. na wiekszym lvl liczą sie bardziej spele niż miecz wiec zaraki jest slaby na high lvl:(
kolosek
kolosek
User
User

Join date : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  byakuyer Czw Kwi 07, 2011 1:17 pm

Wybrałem renjiego

tak jak shadowman powiedział mało osób nim gra i wady ma ze wszystkie spelle do 100 lvl to jakieś żałosne wavy walące max 1k z którymi się expic nie da.
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Kofe Czw Kwi 07, 2011 2:08 pm

gram inoue wiec napisze o niej

-spell reiatsu shield moglby dawac jej defense cos jak accurate dysta tylko ze mniej
-zwiekszyc dla niej leczenie z gigai albo dac jej potki od many specjalne dla tej prof
to tyle a reszta spox

co do tych zeby zarakiego polepszsyc dajcie wy se spokoj gralem na tescie i 1k zarakim skladalem 1.5k lvle SORY !
i zeby tka do###rdolic tym co tak o zarakim spamia zmniejszyc as zarakiemu albo hity i hp bo to przesada on ma 2x tyle hp co ichigo i 4x tyle co inoue czy ishida ^^

W ankiecie wybralem wlasnie zarakiego duzo hp duze hity duzo wszystkiego i jeszcze wiecej to by bylo na tyle ^^

@edit
Kolosek ty nie wiesz o czym gadasz wyjdz zamknij drzwi schowaj sie w szafie itd. ... -.-
Kofe
Kofe
User
User

Join date : 11/02/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  byakuyer Pią Kwi 08, 2011 8:21 pm

No dokładnie zaraki na lascie ma spella i mu się polepsza i ze sworda z dużym as wali nie wiem z 30hitow po 10 - 20k na sekundę? i weź tu za slaby tak ?
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Beliav Sob Kwi 09, 2011 12:45 am

Nahh.. ale popatrz że zanim on by doszedł to może paść od spelli .. np rukia na 100lvl bije 10k minimum z spella , a zaraki na 140 bije max 5k przy dobrym rei dla zarakiego ( bez itemow na rei lvl)
Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  byakuyer Sob Kwi 09, 2011 8:22 am

rukia wali 6k i nie ma 15k hp jak zaraki Smile
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Rain Nie Kwi 10, 2011 2:48 pm

Według mnie Renji (chociaż przez przypadek wybrałem Ishidę..), jakieś gó%$iane wave z małymi obrażeniami i małe hity ze sword... Zaraki to dobra postać dzieci dopiero zaczynają gre i już mówią że jest słaby... jak Zaraki wbije 120 attack speed to jest niezniszczalny i rozwali takiego Koksa w 5 sekund.
Rain
Rain
User
User

Join date : 06/03/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Lucass133 Nie Kwi 10, 2011 4:14 pm

Ja jako najlepszą postać wybrałem Zarakiego, ponieważ dobrze się leczy nigdy nie biłem się z Zarakim na solo bo jak ktoś ogarnia to się nie zabije, a Zaraki nie dość, że leczy się w ch*j to jak jest dobrze wyskillowany pokona każdą inna profesje, oczywiście jak ktoś ogarnia.
@UP
Nie płaczcie, że Zaraki jest taki słaby, jak się nie znacie i chcecie ulepszyć postać tą, którą gracie...
Lucass133
Lucass133
User
User

Join date : 26/12/2010

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Gigas Pon Kwi 11, 2011 6:03 pm

Wybrałem toushiro bo ma ładny wygląd, na serio, tylko z tego powodu ^^
Gigas
Gigas
User
User

Join date : 10/04/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Ghost Wto Kwi 12, 2011 11:12 am

Ichigo wedlug mnie najlepszy poniewaz mam dobry heal i wale na 520 lvlu ponad 50k a mam 30k hp ^^
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Adaks Wto Kwi 12, 2011 6:15 pm

Według mnie najlepszą postacią jest Ichigo:
-rozsadne hity ze sworda
-ostatni spell mocno bije(nawet jesli to czar typu "wave" to i tak jest mocny, no i ma zasieg)
-sporo Hp
-najlepszy AS : o (jak sie wyskiluje) + do tego z kazda przemiana rosne AS


Mam co do Sado aluzje. Mozna by było zwiekszyc troche MP u Sado i HP. Sado moim zdaniem to powinien byc takim "blokerem" lub "tankiem", ale to tylko moje zdanie Smile
Adaks
Adaks
Mega User!
Mega User!

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Nienawidzecie Sro Kwi 13, 2011 1:49 am

•Ishida Uryuu
- Zmniejszyć koszt strzelania crystal arrowami ( nie kazdego stac na full eq )
- Zwięszyć trochę czas działania reiatsu power
- Może o drobinkę wiecej hp
- Dodać jakiś łuk , nawet na 50 ciężko znaleźć ludzi aby poszli na questa zanpaktou
Nienawidzecie
Nienawidzecie
User
User

Join date : 10/04/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Ikkaku4121 Sro Kwi 13, 2011 11:20 am

Zaraki Kenpachi ponieważ jest jedną z moich ulu charów
co dodać/poprawić moim zdaniem zaraki w btls jest troche za szeroki jakby dało się go minimalnie zwęrzyć i żeby łatwiej się wbijało reiatsu
Ikkaku4121
Ikkaku4121
User
User

Join date : 04/04/2011
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Owersym Sro Kwi 13, 2011 7:50 pm

Zaznaczylem ,,Byakuye'' bo jest to dobra profa. Zmienic powinno sie renjiego bo hity sa zje*. To tyle!
Owersym
Owersym
User
User

Join date : 13/04/2011
Age : 30
Skąd : że znowu

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  slovvik226 Nie Kwi 24, 2011 9:53 pm

Wybrałem ichigo
Najbardziej w tej postaci podoba mi się:
-duży dmg ze skilli
-z miecza także sporo bije
-fajne transy :]
-rei lv szybko rośnie
-no i w końcu główny bohater anime i mangi ;>
_____
A co do minusow to największy jest taki że większość czarów to wave:/
slovvik226
slovvik226
User
User

Join date : 20/04/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Sparky Sharky Pon Kwi 25, 2011 7:46 am

Kurosaki Ichigo:
- poprawić last transa, bo jest paskudny,
- zmienić działanie Vizard Cero na obszarówkę wokół Ichigo,

Wybrałem go jako pierwszą lepszą postać, bez żadnego powodu ;]
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Kurosaki Ichigo's Pon Kwi 25, 2011 8:15 am

Wybrałem Byakuye ponieważ ma dobre hity
Kurosaki Ichigo's
Kurosaki Ichigo's
User
User

Join date : 24/04/2011

Powrót do góry Go down

Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta Empty Re: Co poprawić/dodać wg was. + Ankieta

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach