Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gigai

+10
Aien
wojtas025c
Kofe
Zbir
Shadowman
Rpk na bitach
Tom White
Ponurak
byakuyer
Beliav
14 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Remi Pią Kwi 15, 2011 7:38 pm

Aien napisał:
Zbir napisał:
tachi nie zalamuj sie zlymi komentarzami poprostu je olewaj i sie nie poddawaj, co do gigai to juz lepiej zrobiles. ja nie zrobilem z pewnego powodu ktorego publicznie nie powiem xD
oLEWANIE KONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI DO NIKĄD cIĘ NIE ZAPROWADZI ... LEPIEJ BYĆ UPARTYM I SIĘ NIE ROZWIJAĆ ,CZY WYCHODZIĆ PRAWDZIE NAPRZECIW I STAWAĆ SIĘ CORAZ LEPSZYM ? zASTANÓW SIĘ NAD TYM...
LEPIEJ NAUCZYĆ SIĘ WYŁĄCZAĆ CAPS-LOCKA. O boże, co za ludzie na Tym forum bywają :3. Cóż za ambitny filozof Neutral.

Twoj post jest 100x glupszy od jego bledu z capsem. Co ma wcisniecie przypadkowe capsa do ambitnego myslenia? Gz filozofie.
@wojtas
Słabe
Remi
Remi
User
User

Join date : 04/03/2011

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Aien Pią Kwi 15, 2011 10:55 pm

Remi napisał:
Aien napisał:
Zbir napisał:
tachi nie zalamuj sie zlymi komentarzami poprostu je olewaj i sie nie poddawaj, co do gigai to juz lepiej zrobiles. ja nie zrobilem z pewnego powodu ktorego publicznie nie powiem xD
oLEWANIE KONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI DO NIKĄD cIĘ NIE ZAPROWADZI ... LEPIEJ BYĆ UPARTYM I SIĘ NIE ROZWIJAĆ ,CZY WYCHODZIĆ PRAWDZIE NAPRZECIW I STAWAĆ SIĘ CORAZ LEPSZYM ? zASTANÓW SIĘ NAD TYM...
LEPIEJ NAUCZYĆ SIĘ WYŁĄCZAĆ CAPS-LOCKA. O boże, co za ludzie na Tym forum bywają :3. Cóż za ambitny filozof Neutral.

Twoj post jest 100x glupszy od jego bledu z capsem. Co ma wcisniecie przypadkowe capsa do ambitnego myslenia? Gz filozofie.
@wojtas
Słabe
A Twój post ma na celu spamienie i nabijanie sobie postów na forum :3. Błędu z capsem, no, cóż, ja bym zauważył raczej taki "BŁĄD" jeśli pisałbym post z włączonym caps-lockiem Wink. Gz, plebsie ;|.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Sparky Sharky Pią Kwi 15, 2011 11:43 pm

Wojtas, może jakbyś odwrócił kolory to wyglądałoby lepiej ;]

@up To twoje "plebsie" mnie rozwaliło xD
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Remi Sob Kwi 16, 2011 7:13 am

Aien napisał:
Remi napisał:
Aien napisał:
Zbir napisał:
tachi nie zalamuj sie zlymi komentarzami poprostu je olewaj i sie nie poddawaj, co do gigai to juz lepiej zrobiles. ja nie zrobilem z pewnego powodu ktorego publicznie nie powiem xD
oLEWANIE KONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI DO NIKĄD cIĘ NIE ZAPROWADZI ... LEPIEJ BYĆ UPARTYM I SIĘ NIE ROZWIJAĆ ,CZY WYCHODZIĆ PRAWDZIE NAPRZECIW I STAWAĆ SIĘ CORAZ LEPSZYM ? zASTANÓW SIĘ NAD TYM...
LEPIEJ NAUCZYĆ SIĘ WYŁĄCZAĆ CAPS-LOCKA. O boże, co za ludzie na Tym forum bywają :3. Cóż za ambitny filozof Neutral.

Twoj post jest 100x glupszy od jego bledu z capsem. Co ma wcisniecie przypadkowe capsa do ambitnego myslenia? Gz filozofie.
@wojtas
Słabe
A Twój post ma na celu spamienie i nabijanie sobie postów na forum :3. Błędu z capsem, no, cóż, ja bym zauważył raczej taki "BŁĄD" jeśli pisałbym post z włączonym caps-lockiem Wink. Gz, plebsie ;|.

No brawo dla ciebie, ze sam wczesniej napisales takiego glupiego posta a do tego teraz nadal spamisz a ja dodalem wtedy komentarz do gigai wojtasa.Tak na pewno chce nabijac
posty na tym forum na ktore mam wyjebane pozdro ;* Naucz sie myslec.
Skąd sie tacy idioci biora ;/
Remi
Remi
User
User

Join date : 04/03/2011

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Stachu Sob Kwi 16, 2011 7:39 am

Oboje jesteście przybici klęską żywiołową. Może jeszcze cały temat zacytujcie potem trochę posmamujece, a nagroda będzie iście piękna.



WARN Evil or Very Mad
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Shadowman Sob Kwi 16, 2011 8:03 am

Stachu napisał:Oboje jesteście przybici klęską żywiołową. Może jeszcze cały temat zacytujcie potem trochę posmamujece, a nagroda będzie iście piękna.



WARN Evil or Very Mad
Jak sie duzo cytuje to sie idzie do piękna? To ja zaraz zaczne cytowac wszystko. Skorzystam z twojej rady!
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Zbir Sob Kwi 16, 2011 8:05 am

@Tom
Spoko ,przez internet czasem można rzeczywiście łatwo napisać 2 znaczny post ... mi też się zdarza
@Aien
I na cholerę się spinasz? Napisałem posta z błędem bo się spieszyłem do wyjścia ( o ile dobrze pamiętam ... ) ,a ty zaczynasz drążyć temat ,że próbuję filozofować ... Co ,że niby bronisz Tom'a ? Niby przed czym , on sam jakoś się nie obraził i przyjął mój post bez jakiegokolwiek krzyku. Poza tym na cholerę zaczynasz się wyzywać ? Na dodatek jeszcze ten plebs ... Boże.
@Remi
Dzięki za wstawienie się za mną ,ale chyba nie ma sensu dalej z nim dyskutować ... jeżeli w ogóle dyskusją można to nazwać.

TOPIC
Najlepsze z tych wszystkich graf ( no przynjamn9ej moim zdaniem ) jest to pokazane przez Kofego. Byakuyer'a także jest ok ,ale jak już ktoś powied napisał za duże.
Zbir
Zbir
User
User

Join date : 26/09/2010

http://sonimul.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Shadowman Sob Kwi 16, 2011 9:10 am

Teraz na powaznie.
Najlepsze z tych wszystkich graf ( no przynjamniej moim zdaniem ) jest to pokazane przez Kofego.


Wlasnie o to chodzi zeby bylo to co jest tylko bardziej okragle a nie jakies wydziwianie jak wy to chcecie robic... No i przydalo by sie w 4 kolorach jak jest teraz. I mozna wrzucac bo jest git ;>
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Stachu Sob Kwi 16, 2011 9:24 am

Gigai - Page 2 Aaanp



//edit: Specjalnie dla tego pana na dole. Po co ten spam, jak zrobisz to dodasz O.o


Ostatnio zmieniony przez Stachu dnia Nie Kwi 17, 2011 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  wojtas025c Sob Kwi 16, 2011 11:22 pm

Pracuje teraz na nowym gigai i aolem.

Gigai dodam może jutro
wojtas025c
wojtas025c
User
User

Join date : 29/03/2011

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Grenza Pią Kwi 29, 2011 10:20 pm

Gigai - Page 2 Gigai.th
Grenza
Grenza
User
User

Join date : 25/04/2011

Powrót do góry Go down

Gigai - Page 2 Empty Re: Gigai

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach