Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Beta Serwer

+11
byakuyer
pulpet813
wojtas025c
Nienawidzecie
Aien
Stachu
Nix
Shadowman
Ghost
mixtpers
Knopers
15 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Beta Serwer Empty Beta Serwer

Pisanie  Knopers Pią Kwi 15, 2011 12:30 pm

Udostępniamy wam serwer, jak na razie nowa maszyna na której wkrótce będzie stal serwer o ile nie będzie lagów. Jeśli będą lagi to kupimy jeszcze lepsza maszynę, wiec póki co prosimy o cierpliwość
Do świat i długiego weekendu zdążymy z pracami na serwerze i wszystko wróci do normy.
Na tamtą maszynę został zrobiony zrzut bieżącej bazy [Z dnia 13.04.2011r. 7:44 GMT + 2:00]. Jeśli wszystko będzie ok to zostanie przeniesiona baza z officiala. Wszelkie błędy zgłaszać w temacie. Link do bety : http://beta.knopers.com.pl/beta.rar

//offtopic
Dostałem informacje od Pinokia ze pracuje nad nowym Bleach'em na starszych wersjach.
Będę was na bieżąco informował o postępie jego pracy.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  mixtpers Pią Kwi 15, 2011 1:30 pm

Jestem sam przynajmniej lagów nie ma Smile
mixtpers
mixtpers
User
User

Join date : 27/03/2011

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Ghost Pią Kwi 15, 2011 3:02 pm

Mam nadzieje ze nie bedzie cofki i RESA CHROW NIGDY
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 15, 2011 4:46 pm

A ja mam nadzieje ze bedzie res charow Smile Bym mogl zagrac od nowa normalnie. Co do takich testow to troche bez sensu. Wbijaja max 2 osoby online i sie nie sprawdzi czy przy 20 ponad sa lagi xd
Ustal jutro ze np o 18 wszyscy zeby wbili tam i ze bedzie taki event rozdawanie itemow lvli pvp enfo itp bossy. Ludzie sie pobawia, nic nie straca, i sie zobaczy czy nie ma lagow...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Nix Pią Kwi 15, 2011 5:37 pm

Nie do końca masz rację, Wasz serwer Beta BN uznaje za MC bynajmniej w moim odczuciu, tylko inni silnik, ale IP chyba to samo...

Jeżeli się mylę to mnie uświadomcie.

@Up

Pobawią no niech będzie przecież gra to tylko zabawa, wyluzowanie się, pokazywanie własnych umiejętności tylko one się tak naprawdę liczą, no może dodałbym jeszcze cechy np. Pomocny.. Smile
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Stachu Pią Kwi 15, 2011 6:50 pm

A ja z miłą chęcią lookne na ten serwer.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 15, 2011 8:46 pm

Nix napisał:Nie do końca masz rację, Wasz serwer Beta BN uznaje za MC bynajmniej w moim odczuciu, tylko inni silnik, ale IP chyba to samo...

Jeżeli się mylę to mnie uświadomcie.

@Up

Pobawią no niech będzie przecież gra to tylko zabawa, wyluzowanie się, pokazywanie własnych umiejętności tylko one się tak naprawdę liczą, no może dodałbym jeszcze cechy np. Pomocny.. Smile

Po 1 to wlasnie silnik jest dokladnie ten sam, na innym serverze(vps) z innym ip.
Po 2 Bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej.(nie wiem co dokladnie miales na mysli...)
Po 3 Co ma do gadania BN i o co ci wogole z tym chodzi?
Po 4 Tamten server jest do testow. A ten stary jest normalny. Teraz wszyscy graja na normalnym a tam nawet jak padniesz z 500 na 1 lvl to po oficjalnym starcie bedziesz miec taki jak teraz tu gdzie grales. A jesli tam wbijesz 100 lvli to i tak ci cofnie. Jest client na stronie download(server ten ktory sie zapisze), i na forum ze zmienionym ip do testowania gdzie sie nic nie zapisze.

Jeszcze cos. Mowisz o serverze do testow wogole czy o nowo powstajacym ktory teraz nie ma tutaj nic do rzeczy poza tym ze tylko dostaliscie informacje ze powstaje? Ten client to dokladnie to samo co server ktory jest teraz tylko bez ludzi i tam jak bedziesz grac to sie nic nie zapisze bo i tak wgrana bedzie baza ze "starego" servera, na ktorym teraz wszyscy graja i sa jeszcze lagi.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Nix Pią Kwi 15, 2011 8:55 pm

Albo nie zrozumieliśmy się, albo siebie nie cierpimy, hmm trzeba wybrać...

Pisałem o testach, nie musisz mnie uczyć co będzie i czy tego nie zabraknie, znam się na takich sprawach...

Na teście pobawisz się, ale nie zapominajmy nawet official - To tylko gra...

Dodam, jest coraz więcej MC - możliwe, że jest to powiązane ze sobą. Pytanie: Po co Im to MC? To nie enfo, nie WAR, co, żeby moba sobie bloknąć? - bez przesady...
Dlatego sądzę, że jest to powiązane ze sobą.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 15, 2011 9:05 pm

Nie wiesz o co mi chodzi Razz
Pozatym ja nie cierpie wszystkich na tym forum wiec jak chcesz czytac moje posty to sie przyzwyczaj.
Jak nie rozrozniasz co jest innego w tescie a co jest to samo to nie wyglada jak by sie znal...
Ten sam silnik, ta sama baza danych z dnia jakiegostam. Inne ip(inny vps) i jakie znow mc? Jak bn sprawdzi /mc na ktoryms z serverow to pokaze tylko z tego gdzie bedzie zalogowany a nie z obydwoch poniewaz nie maja tej samej bazy tylko taka sama, sa na innych serverach w innych miejscach z innymi ip :d

No nie znow zaczynam spamowac na forum bo ktos dopiero zwraca uwage jak ja tu pisze. Jak to bylo z kazdym zanim sie przyzwyczaii i polowa zaczela olewac moje posty xD
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Nix Pią Kwi 15, 2011 9:10 pm

Ogólnie Beta - Test jest po to aby wykrywać bugi mapy, błędy, debugi etc. oraz według własnych upodobań w tym wypadku Administracja, sprawdzenie silnika - czy są lagi, czy nowe, dodane skrypty,mapy - działają poprawnie. Ogólnie rzecz biorąc po to są Beta, Testy.
Zapomniałem dodać daje się PVP-e i inne rozrywki aby pokazać graczom nowości, aby oni raportowali bugi, niedokończenia...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 15, 2011 10:20 pm

Jesli o to ci chodzilo to masz racje. Po to sa beta testy. Ale ja ci mowie od poczatku ze tu nie ma nic zmienionego tylko jest inne ip poniewaz ten server jest tylko po to zeby sprawdzic czy nie ma na nim lagow. Dodatkowo jesli sie kazdemy da 1000 lvl itemy kase i kadzy bedzie spamowac najlepsze czary to sie lepiej sprawdzi czy sa lagi czy nie.
Mi chodzilo raczej o to ze nie wiesz jak dziala i jak zbudowany jest open tibia server. Jak nie odroznasz takich terminow jak silnik, server, vps itp :d
Ale i tak mniej osob wie niz nie wie wiec nie mam ci co zarzucac poza tym ze mowie ci ze nie ma zadnych zmian na mapie i w skryptach poza maszyna na ktorej ten server stoi Razz
Ps. Wiesz ze moglismy od poczatku edytowac posty i dostaniemy pewnie warny? xD
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Nix Pią Kwi 15, 2011 10:25 pm

Hmm no to tez fakt, mi się wydaje, że dzisiaj może coś administracja wymyśli do swojego B-eta serwera.

@No cóż. albo będą tacy dobrodziejni, albo poniesiemy konsekwencje... ;s
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Aien Pią Kwi 15, 2011 10:26 pm

To temat o beta-testach, a nie waszych widzi mi się, więc zakończcie ten żałosny flame-war ;|.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 15, 2011 10:31 pm

We Didn't Start The Flame War!
Omg a co mamy tu pisac? Najlepiej nic ale juz zaczzelismy to jest o czym. Lagow nie ma jak jest mniej niz 15 osob nawet teraz na normalnym servie wiec i na tamtym sie nie sprawdzi.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Nienawidzecie Sob Kwi 16, 2011 3:29 am

A jak bym był online na beta i officialu to dostane bana na mc? ( w tym samym czasie online)
Nienawidzecie
Nienawidzecie
User
User

Join date : 10/04/2011

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Stachu Sob Kwi 16, 2011 7:28 am

Nie przecież to są dwa różne serwy.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Ghost Sob Kwi 16, 2011 10:59 am

Na Becie jest dużo błędow ;d

-aol nie dziala na pvp enfo
-postacie stoja na polowie kratki (jak w dblu)
i wiecej nie widzialem bo odrazu wyszlem
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  wojtas025c Sob Kwi 16, 2011 6:43 pm

Jak będzie ta cofka z tam dnia .... to stracę itemek za SMS więc wtedy to jest trochę bez sensu ktoś robi sobie konto itp np 2 dni przed resem i kupuje itemki za SMS i co po resie nie będzie ani konta ani itemków więc dupa!
wojtas025c
wojtas025c
User
User

Join date : 29/03/2011

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Sob Kwi 16, 2011 6:51 pm

Omg nie bedzie zadnej cofki. Baza bedzie jeszcze raz skopiowana z servera ktory byl i jest. Na ten ktory teraz jest testowym... Wiec najpierw wylaczony server ktory jest teraz potem skopiwaona baza wiec nikt nie nie zrobi i wtedy wrzucona baza do nowego servera. Wtedy bedzie bez cofki. No max 1 sekunda bo najpierw save bazy potem shutdown servera.
A nawet jesli nie bedzie off server zaraz przy przezucaniu servera na ta 2 maszyne to i tak bedzie to ogloszone ale wtedy albo wszyscy zaczna siebawci albo poprostu pojda juz na ten nowy. I tam bedzie bez cofki a na starym cie to nie bedzie obchodzic...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  pulpet813 Czw Kwi 21, 2011 8:42 am

yyy... A jak założyć konto na becie?
pulpet813
pulpet813
User
User

Join date : 16/09/2010
Skąd : A z tej no tam

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  byakuyer Czw Kwi 21, 2011 10:06 am

@ up

Nie można po prostu używasz tego konta co masz na normalnym serwerze.
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Ponurak Czw Kwi 21, 2011 10:08 am

przy 7 osobach pojawił się 2-sekundowy lag. pojawił się również gdy spamowałem czarem.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Yagami Raito Czw Kwi 21, 2011 10:11 am

Nom potwierdzam ale to też jest porażka z graczy próbowałem z BN Ponurak zorganizować coś tam zalogowało się max 12 osób ale co z tego jak po 20 sec było już tylko 8 gracze chyba nie rozumieją po co jest ten Beta i tylko szkoda wysiłku na nich xD
Yagami Raito
Yagami Raito
Tutor
Tutor

Join date : 20/03/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 10:13 am

To byly lagi chyba przy save... Save jest ustawiony czesto dlatego tez troche moglo lagowac przy spamowaniu czarami :<
Ogolnie mozliwe ze normlalnie prz 60 osobach i przy 100 nie bedzie lagow ale nie sprawdzimy tego dopuki server tam nie bedzie stac normalnie... No ale kto to zrobi jak nikomu sie nie chce i nitk nie ma czasu ?:<
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Knopers Czw Kwi 21, 2011 10:30 am

Kod:
> CLEAN: Removed 166 items in 7.453 seconds.
> Broadcasted message: "Game map cleaned, next clean in 2 hours.".
Kod:
> Saving server...
> SAVE: Complete in 1.365 seconds using relational house storage.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Beta Serwer Empty Re: Beta Serwer

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach