Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wlaczcie SmS Shop

+4
enjoy
skeczu
Nix
Ghost
8 posters

Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Ghost Czw Kwi 21, 2011 5:40 pm

Prosilbym o wlaczenie sms shopu pacc sie konczy : (
Ja tam problemow nie widze jak megatron nx... lagow juz niema
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 6:06 pm

@Up
Proszę nie obrażaj mnie za temat przeszedłem swoje... Jednak fakt wynikło to z mojej interwencji dlatego Proszę P. Knopers o ponowne włączenie SMS-Shop dla graczy, nie dla mnie... Wink

Pozdrawiam.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  skeczu Czw Kwi 21, 2011 7:52 pm

Włączcie i tyle.. To, że jedyny Nixio siedzi przy kompie i nie ma co robić to nabija sobie posty.. Te jego wszystkie tematy są równie dziecinne jak żałosne.. Nie chcesz? Nie wysyłaj.
skeczu
skeczu
User
User

Join date : 15/03/2011

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 8:03 pm

@Up Kolego to co robię jest moim prawem, moją sprawą i Ty nie musisz macać palców w mojej osobie...
Wypraszam sobie, posty pisałem w Waszym imieniu.
Nie nabijam postów oraz nie jestem dziecinny - Posty edytuję aby rzekomo nie nabijać ich, piszę bardziej dokładnie niż 70% serwera więc bez obelg do mnie...

Nie pozwolę się tak traktować, mam swoje poczucie wartości...

Pozdrawiam.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  enjoy Czw Kwi 21, 2011 8:41 pm

Wiesz co, już mam dość słuchania twoich rzekomo inteligentnych postów, w których ciągle próbujesz zarzucić administracji złe funkcjonowanie serwera. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to idealne miejsce do tego typu posta, ale nie mogę powstrzymać się od skrytykowania, twoich nagminnych wywodów.
Piszesz, że posty były w naszym imieniu? W tym momencie sama nie wiem, czy sobie żartujesz. Nie przypominam sobie, aby którykolwiek z graczy tak usilnie próbował skontaktować się z administracją. Racja, wiele osób narzeka na lagi, nie można ukrywać, że ja również jestem tą osobą, jednak moim zdaniem to nie jest powód, do ciągłego tworzenia nowych postów, w których w gruncie rzeczy nie piszesz nic co odnosiło by się do rzeczywistości, poza tym, że rzeczywiście są lagi. Twoje spamowanie linkami do swoich postów na ots'ie w moim odczuciu są jeszcze bardziej denerwujące od samych lag. Nie rozumiem twojej interwencji w całą tą sytuację. Zdaję sobie sprawę, że ciebie również denerwują lagi, ale skoro jeden z administratorów napisał, że problem z nimi ma być rozwiązany po świętach, a teraz testowana jest wersja beta, to nie widzę problemu.
A jeśli chodzi o sms shop, mam nadzieję, że odczuwasz satysfakcję, bo wnioskując z twoich postów, właśnie do tego próbowałeś dojść. To, że ty nie masz zamiaru wysyłać sms'ów, aby umilić sobie grę na serwie, wcale nie oznacza, że reszta graczy czuje to samo, a twoją wzmiankę w innym poście, o huntowaniu uważam za śmieszną. Nikt cie nie prosi o zniechęcanie graczy do gry. Póki co ty najwięcej narzekasz, dlatego na zakończenie chciałabym powiedzieć, że najlepszym lekarstwem na twoje żale, będzie zwyczajne pożegnanie się z ots'em nie psując przy tym, radości z gry innym. amen

Dodatkowo ja również wnoszę o ponowne uruchomienie sms shopu.
enjoy
enjoy
User
User

Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Knopers Czw Kwi 21, 2011 8:55 pm

Ale bez takich, serwer faktyczne funkcjonuje nie najlepiej przez ostatni miesiąc. Może faktycznie posty nie były potrzebne bo administracja widzi sytuacje i stara się ją jakoś uspokoić, ale jak na razie nie mamy wpływu kiedy wszystko będzie ok.
SMS Shop'a włączę jutro.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 9:10 pm

Aha więc doczekałem się tego...
Osobiście może i jesteś starszą osobą, oceniasz mnie krytycznie no cóż, swój błąd zrozumiałem, nie musisz go bardziej wytłuszczać, uwierz mi.. Tematy robiłem tak masz rację ale po części pomogłem Wam, w tym problemie to nie znaczy, że musisz mnie poniżać. Tak nie potrzebnie dodałem coś o huntach masz rację poniosło mnie, ale uwierz mi gracze mnie prowokowali do owych postów, nie zrobiłem tego na pewno z prowokacją, nie miałem nic złego na myśli.

Taka jest prawda, stawiać się za kimś, a zostanie się zbluzganym i wygnanym, a kto wie? Może przyczyniłem się do uratowania serwera? (...)

@Edit Publikowałem je gdyż miałem ku temu powód mianowicie te Wasze Skargi... Nie ma to jak zostać kozłem ofiarnym, jak to było Ja pisałem to wszyscy byli za mną, teraz gdy widzicie, że nie macie szans z Tą Panią uciekacie od problemu, gratuluje myślenia, mam silną wolę - To do Pani Sanako.


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Czw Kwi 21, 2011 9:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  enjoy Czw Kwi 21, 2011 9:14 pm

Nie przesadzaj. Byłam daleka od jakiegokolwiek upokarzania cię. Irytowały mnie twoje posty, dlatego też chciałam jedynie wyrazić swoją dezaprobatę wobec nich. Mam jedynie nadzieję, że zaprzestaniesz ciągłego publikowania nowych wątków. (;

O, i bardzo dobrze, że sms shop zostanie wznowiony : D
enjoy
enjoy
User
User

Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Aien Czw Kwi 21, 2011 9:16 pm

I dobrze, że napisał, może wreszcie coś się ruszy, bo w ogóle Tych ruchów nie widać. Płaczcie o swojego SMS shopa, jednak, nie on go zamknął, a Knopers, więc do niego żale ;|. Skoro ktoś nie potrafi przyjąć prawdziwej krytyki i dlatego, wyżywa się na graczach, uniemożliwiając im dalsze rozwijanie się to jego sprawa. Ja osobiście, nie miałem zamiaru siedzieć jak mysz pod miotła i skoro jestem graczem, domagałem się odpowiedzi, na moje pytania, dlaczego, co i jak w sprawie z lagami i innymi ważniejszymi błędami administracja robi i jestem zadowolony, bo tą odpowiedź otrzymałem, a to dzięki niemu. I skończcie ten flame-war, najeżdżajcie to sobie na psy, albo na matkę, to jest forum dyskusyjne, a Wy Tylko te swoje zasrane wojny rozpętujecie. Żenują mnie już głupawe posty, kiedy jeden skacze drugiemu do gardła i ta mądra moderacja, dzięki której, nawet głupiego tematu nie można napisać, bo zaraz Ci go usuną, albo zmienią przekierowanie, jak w temacie "zarząd" który musiałem pisać po raz drugi, bo ktoś miał swój głupi kaprys i go usunął. Macie swoją odpowiedź, otworzy Wam tego SMS Shopa, napalajcie się, cieszcie, może będziecie mogli grać nadal, a dla Tych no-lifów, polecam wyjście na dwór, bo jak tak dalej pójdzie, prezentem na urodziny dla waszej dziewczyny/waszego chłopaka, będzie dobrze wykoksana postać w jakieś grze ;|.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 9:29 pm

enjoy jestem pod wrazeniem po przeczytaniu twoich postow. Wiecej pisac na ten temat nie bede.
Aien 50% tego flamewara to nix. Jakies 30 to ja i reszta to pojedyczne posty roznych ludzi. Gdyby nie ja nix napisal by polowe mniej postow. Czyli calej wojny bylo by o polowe mniej. Przy tym usprawiedliwiam sie ze nie skacze nikomu do gardla tylko balansowalem to co sie dzialo, kiedy ktos zabardoz najezdzal na administracje albo kiedy zaczynal ich chwilic za nic... Zawsze pisalem to specjalnie i wychodzi na to ze jestem specjalista w podtrzymywaniu takich bezsensownych dyskusji. Nawet teraz tutaj zaczyna sie robic spam no ale co zrobic? Takcy sa ludzie.
Ja to w sumie olewam to czy sa lagi czy nie ma czy jest sms shop czy nie ma i wogole ten server mnie juz nie obchodzi od niedzieli...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Sparky Sharky Pią Kwi 22, 2011 6:03 am

Shadowman, Ty jesteś zawsze i wszędzie ;] Dzięki temu chociaż wiemy, że Knopers czuwa ;] Samo udzielanie sie w tematach to już jest plus. Nie jesteśmy do końca ignorowani. Jakby nie patrzył serwer ma wiele niedoróbek, ale szczerze, taki jego urok, gdyby było idealnie, nie byłoby o czym pisać i na co narzekać, a to czasami jest wszystkim potrzebne. Tylko kurka wodna, ten mój ban niepotrzebny mi do niczego Sad Nie ma czegoś takiego jak ładne przeprosiny i obietnica, że wiecej nie przeklnę w złej intencji? Sad Albo nawet i nigdy więcej na serwie...
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 22, 2011 9:10 am

Napisz odwolanie do bana w dziale odwolania i przepros. Jesli ktos stwierdzi ze mozna ci zdjac bana i ludzie beda strajkowac a ponurak sie odwkurzy na ciebie to moze cie odbanuje Razz

"Shadowman, Ty jesteś zawsze i wszędzie ;] Dzięki temu chociaż wiemy, że Knopers czuwa ;] "
Wytlumaczysz mi te 2 zdania? Tak to napisales jak by to byla moja zasluga ze knopers tu jest...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Nix Pią Kwi 22, 2011 9:33 am

Pozwólcie, że ja napisze coś od siebie.

@Shadowman, jako jedyny podjąłem się tego wyzwania, teraz macie mnie za kozła ofiarnego ale wiem, że na pewno się do czegoś przyczyniłem, miałem odwagę, a nie tylko balansować sytuację na Forum, temat postawić trzeba było jasno i jawnie, czego Ty, nie wiem bałeś się? Więc na koniec do P. Shadowmana, miej odwagę bo gdyby Ja to olał, Wy byście tylko czekali na cud..

@Topic

Wiele obraz było skierowane do mojej osoby, tego tak nie zostawię...
Jako Jedyny z Was miałem honor aby przeciwstawić się tej zagładzie, ciągle lagi, tylko czekaliście na CUD, a uwierzcie mi moglibyście jeszcze czekać....
Starsze osoby mnie skrytykowały ale jednak nie zauważyły pewnej interwencji, gdyż to Ja jako jeden się wstawiłem, postanowiłem pomóc, mam zbyt dobre serce? Macie racje, mogłem olać, serwer by się staczał, a potem byście narzekali i Ja byłbym na siebie zły, gdyż to by było wbrew mojej woli...

A do Was gracze:
Mam wielki żal, nie zostałem doceniony, jedynie inni zrozumieli, Ci inni wiedzą o Kim pisze. Wink
Najlepiej najpierw ok, ok, ok, jechaliście gorzej ode mnie na Administrację jednak gdy ktoś Wam pokazał, że jest starszy chowacie się jak mysz pod miotłą? A gdzie wasz honor? Jeden za wszystkich wszyscy za jedno? To ta wasza wspólna Solidarność?

Temat będzie ulegać edycji, będą tam zawarte odpowiedzi, aby nie było jak to twierdzicie "Nabijania postów..."

@Shadowman
A mówią, że to Ja jestem pesymistą, w twoim przypadku jest odwrotnie, dam słowa otuchy, nadziei, to Ty zawsze znajdziesz jakieś kontrargumenty, zresztą jest też i odwrotnie, wiesz więc teraz Twoje posty są nie za bardzo rzeczywiste, tylko pisać odwrotnie potrafisz?
To twój cel bytu? Jeżeli zaczniesz spamować, zostaniesz zignorowany przez moją osobę.. Chcę poważnej rozmowy a nie tylko, "omg"....


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Pią Kwi 22, 2011 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 22, 2011 9:42 am

A ja tam lubie nabijac posty.
Omg co mnie to obchodzi ze dzieki tobie? Jeszcze nic sie nie stalo dzieki tobie wiec narazie spokojnie. Poczekamu z tydzien zobaczymy czy cos sie ruszy czy sie znudzi knopersowi po 2 dniach pisanie na forum i robienie czegos wiecej... Albo znow nie bedzie mial czasu :<
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Wlaczcie SmS Shop Empty Re: Wlaczcie SmS Shop

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach