Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

3 posters

Go down

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra Empty Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

Pisanie  Loczekk Sob Kwi 30, 2011 8:36 pm

Bardzo bym prosil zeby ktos zrobil te 2 poradniki napewno dla wielu osob sie one przydadz Smile
Loczekk
Loczekk
User
User

Join date : 19/04/2011
Skąd : z prawego jaja :D

Powrót do góry Go down

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra Empty Re: Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

Pisanie  byakuyer Nie Maj 01, 2011 9:17 pm

Jeśli dobrze wiem to Megatron nx robi własnie poradnik dla ulquiorry i ja może zrobię poradnik dla ichigo gdy skończę z nel :p
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra Empty Re: Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

Pisanie  Ikkaku4121 Pon Maj 02, 2011 10:26 am

a ja bym prosił o poradnik dla grimmjowa Smile
Ikkaku4121
Ikkaku4121
User
User

Join date : 04/04/2011
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Powrót do góry Go down

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra Empty Re: Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

Pisanie  Loczekk Sro Maj 04, 2011 1:16 am

chyba mozna juz zamknac ten temat xD
Loczekk
Loczekk
User
User

Join date : 19/04/2011
Skąd : z prawego jaja :D

Powrót do góry Go down

Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra Empty Re: Mógłby ktos z łaski swojej zrobic poradnik dla ichigo i dla Ulquiorra

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach