Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Uwagi by Nix

2 posters

Go down

Uwagi by Nix Empty Uwagi by Nix

Pisanie  Nix Pon Maj 02, 2011 10:53 am

Witam.

Przejdę od razu do setna sprawy, mianowicie:

1. Summon'y

Od dłuższego czasu, gracze się mnie pytają (innych też), czy są summony?
A Ja nie chcąc ale musząc odpowiadam, nie ma...

Przytoczę, fragment o owych summon'ach.

Spoiler:

Więc, dlaczego ich nie ma? Jaki jest powód. Co doprowadziło do takich skutków? Kto podjął decyzję?
Z mojej ankiety, wynika, że gracze by chcieli ów komendę tym bardziej, że jest to jakiś tam + dla innych prof...

2. Reiatsu Power i co się za tym wiąże, inne power'y oraz bonusy.

Reiatsu Power gdyby tak zobaczyć z zarakim "furie". jest niczym, nieużytkiem, wyrzutkiem, żeby się nie czepiali...
Do sado, też mam wątpliwości, żeby z 3k nagle walić po 6-7k? (Gratulations)
Zaraki też ma swoje za uszami, z 1k - wali nagle 4k po furie (furie bez pacc)
Na dodatek wspomniany furie jest bez pacc, a rei power, potrzebny pacc, coś tu jest nie tak?

3.Expy i co za tym idzie, pacc or facc.

Teraz, gdy nie ma dostępnego, SMS SHOP'a gracze muszą expić, skillować na FACC'u... Akurat gdy wolne? (...)
Na skille to jest czas jak chodzi się do szkoły, czy pracy, ale nie jak ma się wolne...
Expy na FACC są bardziej mniej obszerne, pod względem pacc...
Na dodatek pewne eventy, mogą gracza nieco zirytować, wychodzi patrzy nagle pada na strzała? To Ja osobiście dziękuje za taką grę...

4. Podsumowanie.

Jeżeli już tak ma być, to dlaczego nie ma summon? Było to w jakimś sensie balansem, nie sprawiedliwość, niedokładna balansacja - to jest wiadome... To żeby zrekompensować, powinniście coś zaproponować.. Wink


Na koniec, myśle, że rozpatrzycie moje uwagi, dzięki z góry.

@Moderator, temat nie ma zostać traktowany jako spam, wręcz przeciwnie, prawdę.
Tutaj będę pisać odpowiedzi, żeby nie robić tzw. spamu, ani nie "nabijać postów".


@Snickers
To dobrze wiedzieć, miejmy nadzieję, że to Nas zadowoli i da wynik pozytywny. Wink


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Wto Maj 03, 2011 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Uwagi by Nix Empty Re: Uwagi by Nix

Pisanie  Knopers Wto Maj 03, 2011 7:03 pm

Nie mam pojęcia Pinokio pod koniec tygodnia ma coś dodawać, co to będzie trudno mi powiedzieć.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach