Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Raportowanie botow.

+8
Kurosaki Ichigo's
Ribonzo
Tom White
Advencior
Ponurak
Nix
kirek255
Shadowman
12 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Raportowanie botow. Empty Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Sro Maj 04, 2011 9:54 pm

Ribonzo napisał:
"gracz dostanie bana Wink. Masz dowody na to ze jedzie na bocie ? Przedstaw je i po sprawie. Zamykam"
Chce tu zobaczyc co powie ribonzo jesli powiem cos takiego:
Po 1 jesli nie mam tutora to sam napiszesz w moim raporcie na forum ze gracz nie mial obowiazku odpisywac i mogl na mnie miec ignore.
Po 2 Wlasnie tutorzy i wyzej sa od banowania botow ale banuja tylko tych na trainach bo tak latwiej.
Po 3 chcecie sobie narobic "punktow" banami i notkami i szukacie latwych ofiar jesli ktos cos zle napisze albo sie wkurzy ze 24/7 na respie jest jakis bot i nikt go nie sprawdzi i sie wkurzy to go chcecie banowac? Powinniscie zbanowac najpierw tamtego bota, wtedy by do incydentu nie doszlo... Ale dla was latwiej dac bana takiemu za jakies spamowanie bo nie musicie nigdzie isc i nagrywac dowodow tylko screen w 5 sekund? Jak chcecie byc tymi dobrymi to sie przejdzcie czasem po najlepszych respach gdzie sa ludzie i jak kogos zobaczycie to sie odezwijcie jesli nie odpowie to sprawdzajcie a nie idziecie na trainy i jak ktos czaruje to sprawdzacie i bo tak latwiej niz gdzies isc. Albo jak ktos wyzywa screen napisac temat wkleic screena i miec wywalone bo dla was ida "punkty" za banowanie i reportowanie lamania zasad...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  kirek255 Sro Maj 04, 2011 11:01 pm

Wiesz... ja sie zgadzam z tobą , mimo nie gram na tym serwerze dlugo ale grałem an wielu innych , mam swoje doswiadczenie w tych sprawach , jezeli administracja nie ogarnia 60 osob online... to niech sprawia sobie wiekszy i dokladniejszy skład , i powinni zmienic troche regulamin... co do przeklinania.. sa tu ludzie dorosli zapewne przynajmniej jeden.. ja , mam prawo przeklinac.. dlaczego tego nei robie? bo mam swoja kulture a oni jej mi narzucic nie moga , jezeli graja w to malolaty a zapewne tak jest , chcac sie popisac przeklinaja... co z tego? gorzej jak wyzwie niz przeklnie moim zdaniem Smile to tyle prosze o rozpatrzenie tego co napisale i przemyslenie kilku kwestii Smile Pzdr Kamil
kirek255
kirek255
User
User

Join date : 03/05/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Nix Sro Maj 04, 2011 11:14 pm

Witam.

Też się wyrażę, dostałem bana ze względu na to, że tamci mieli boty, ale!

23:47 Hints [573]: Wyzwiska i wulgarnosc jest bardziej karana od bocenia Bo za to mozna ip bana dostac

Więc, wynika z tego, że ktoś by bocił dostał by bana na 7 dni, a niechcąco by zbluźnił - BAN NA IP?
A ten bot, zyskał by więcej niż stracił...

Eh, jest tutaj coś nie tak, ale co hmmm, na pewno coś z wami, martwicie się o takie błachostki typu, on spamuje, on niechcąco przeklnął, a botom to expić pozwalacie, sprawdzać się nie chce? Ach wiem, leń. Wink

W dodatku sami prowokujecie, Ja nie wiem czy to nie było w planie, ale mi tutaj coś nie pasuje... Spokojnie niedługo się dowiem, a wtedy Wy za to odpowiecie...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Ponurak Czw Maj 05, 2011 5:06 am

Więc tak. Ktoś inteligentny wymyślił i stworzyć kiedyś bota, a zadaniem staffu jest szukać osobników używających go i po prostu banować.

Po 2 Wlasnie tutorzy i wyzej sa od banowania botow ale banuja tylko tych na trainach bo tak latwiej.
A co, tutorzy mają biegać po wszystkich respach i sprawdzać czy przypadkiem ktoś nie boci? Od tego są osoby z możliwością teleportu.

Po 3 chcecie sobie narobic "punktow" banami i notkami i szukacie latwych ofiar jesli ktos cos zle napisze albo sie wkurzy ze 24/7 na respie jest jakis bot i nikt go nie sprawdzi i sie wkurzy to go chcecie banowac? Powinniscie zbanowac najpierw tamtego bota, wtedy by do incydentu nie doszlo... Ale dla was latwiej dac bana takiemu za jakies spamowanie bo nie musicie nigdzie isc i nagrywac dowodow tylko screen w 5 sekund? Jak chcecie byc tymi dobrymi to sie przejdzcie czasem po najlepszych respach gdzie sa ludzie i jak kogos zobaczycie to sie odezwijcie jesli nie odpowie to sprawdzajcie a nie idziecie na trainy i jak ktos czaruje to sprawdzacie i bo tak latwiej niz gdzies isc. Albo jak ktos wyzywa screen napisac temat wkleic screena i miec wywalone bo dla was ida "punkty" za banowanie i reportowanie lamania zasad...
Przynajmniej raz dziennie robię tak, że sprawdzam wszystkich z listy online. Zazwyczaj złapie się z 1-2 bot.
Dzisiaj akurat musiałem wydrukować coś do szkoły. Wszedłem na BTLS'a. Pomyślałem, że sprawdzę wszystkich online (było ich koło 16). I poleciały 3 bany. Więc mówisz, że bawimy się jedynie w screen shoty?

PS. jakich punktów?


Więc, wynika z tego, że ktoś by bocił dostał by bana na 7 dni, a niechcąco by zbluźnił - BAN NA IP?
A ten bot, zyskał by więcej niż stracił...
Kod:
1. Używanie jakich kolwiek botów, macro czy innych programów ułatwiających nam grę jest zakazane. BAN na 14 dni
Kod:
1. Obrazanie gracza - BAN 7 dni
Na przyszłość, słuchaj regulaminu.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Nix Czw Maj 05, 2011 6:11 am

Dobra, bitwa się rozpoczęła, ale wojna trwa.
Ciekawe co będzie gdy Ja zacznę być taki ostrożny co do regulaminu. Wink

Wykorzystać sytuacje, każdy potrafi, ale trzeba nie mieć krzty honoru, żeby tak to zrobić. Po prostu nienawidził mnie Hints, a teraz oblewa swoje zwycięstwo.

Co mam tu jeszcze pisać i tak nic nie dociera...
Dobra. thank za pomoc tamtym z góry, widać że administracja nawet graczy nie wysłucha, bo Ponurak poleciałeś tylko i wyłącznie na mnie... Przeczytałeś chociaż posty innych? Czy tylko zerknąłeś ... Bo widać nic nie dotarło, tak tego nie zostawię, więc żebyś był pewny...

To Be Continued...

@Nie, wola nie pozwala, jeżeli jest wojna to wyrażę co twierdzę o Was...

Wy też nie jesteście tacy czyści, gdybym miał dowody poleglibyście na polu bitwy.... Więc mi tutaj z łaski swojej nie mów co dobre a co złe, bo przed kilkoma miesiącami tego nie wiedziałeś.... Pewnie Admin wytłumaczył. Wink
Hura! Ban od Ribonza, który pojawia się raz na ruski rok, super! Normalnie też obleje, a nie lepiej czemu Pinokio nie wszedł!
Wy GM - Macie swoich robotników, oni wam podlegają mianowicie BN! Wysługujcie się nimi dalej, proszę bardzo! Ale super, Admini widzą w tym radość, tak jak pisałem, rozpoczęliście bitwę ale Ja wojnę, robicie co Wam się żywnie podoba, Co NVMD mówił? Nie bawić się do cholery outfitami, a co TACHI robił!? Nie, teraz mi powiesz, że nic nie widziałeś, powiem Ci coś, Najpierw Wy bądźcie zgodni z Adminem i prawem, a potem oceniajcie innych! Bo prawda jest taka, że gdyby nie interwencja kilkoro graczy, to nadal byście wędrowali z pro item....

Teraz wyjawię całą prawdę ukrywaną przeze mnie...
Zacznę od znanego Wam Tutora, Tachi. Człowiek, dziwny, bądź za mało inteligenty, zamiast tych jego konkursów, pomógłbym lov lvl'om - ale nie napisze, tylko dałby coś na początek, bo prawda jest taka, że tutaj bez solidarności gracze z lov lvl, nic nie zrobią, gdyby ktoś Ją miał..... a potem spamicie, że gracze spamią, jak Wy olewacie ich od tego 8- lvla... Tylko tam napiszesz, bzdury, co każdy wie, a i tak gracz z 8 lvl'em potrzebowałby oprowadzenia..
PS. To, że "zostałeś wybrany" na "BN" nie oznacza, że możesz robić wszystko do woli! Nadużywasz jak ... tego regulaminu, nie dziwie się Tom, też by mnie to wkurzało!
Dostałeś BN bo co? Kupiłeś głosy!? Bo pomagać to Ty może pomagasz w grobie... Ty nawet nie wiesz co to znaczy pomoc!
Ten kto Ci dał tuta, a potem BN'a trochę no - fair postąpił do Toma, powinien on dostać BN! A co? Tachi go wy++++ bo? Tak najlepiej! Brawo! TOM NIE DAJ SIĘ WYKIWAĆ.!

Teraz Pan Ribonzo.
Hura! Witaj, pogromco dusz, tylko gdybyś jeszcze brał czynny udział było by za pewno milej, skoro tak "ogarniasz" to czemu nikogo nie przywołasz do porządku!? Co wolisz patrzeć? Tylko bany dawać? Na rozkaz graczy?
Ach, zastanów się jaką posadę pełnisz a potem coś "rób"

Pan, Ponurak.
Za pewne pamiętasz jak to było, gdy nie zostałeś uprzednio poinformowany, szalałeś jak Ci się żywnie podobało... A z kim? Z wiernym TACHI! Masz już tego GM, słownik przestudiowałeś, brawo... Ale do jasnej, musisz mieć trochę sprawiedliwości w sobie, jak Ty coś robisz nie zgodnego, czy robiłeś - Postaw sobie warna! Co to ma znaczyć GM może wszystko, pomagać swoim PRO - a gracze bany dostawać? -.-

Hints.
Nie wiem czemu taki jest może w domu nie za dobrze to się wyżywa, swoje za uszami ma i dobrze o tym wie, ktoś go broni, kto wiadomo, wierny sługa... -.- Hints jeżeli masz być fair - to zbanuj siebie, za co powinieneś wiedzieć. Wink I tutaj nie pokazuj kim Ty to nie jesteś, udajesz dorosłego, a wcale tak nie jest.... przyznaj się do błędu, nikt nie JEST IDEALNY!

Ponurak napisał:
Na przyszłość, słuchaj regulaminu.

A Ja Ci coś powiem,
BN - Może nią zostać osoba, mająca trochę rozumu, zrozumienia, nie będąca strachem na wróble, chociaż prawda jest taka, że pozwala sobie na dosyć za dużo... Gdybyś banował wszystkich za boty, Hintsa by nie było.... Tak! Taka prawda rozumiesz?
GM - Osoba doświadczona w grze, znająca zasady, przestrzegająca je, zrozumiała, wykształcona, sumienna, dlaczego zaznaczyłem przestrzegająca je? Bo Ty drogi GM'ie gdybyś chciał tak bardzo za to się wziąć, musiałbyś począć od tych największych posad, może Ty uważasz, że dostałeś reprymendę i jest spoko, ale tak nie jest.... I NIE BĘDZIE OCZEKUJESZ OD NAS SZANOWANIA REGULAMINU? TOŻ TO TY OD NIEGO ZACZNIJ, I RESZTA POSAD...
Tutor - Osoba pomagająca, wiedząca co to obowiązek i jest tego świadoma, która pomaga w sposób czynny, a nie bulwersuje graczy, help, to tam może nawet 7 latek komuś napisać co ma zrobić. TUTOR jest od czegoś więcej! To że gracze pomoże to już wymaga ta postawa naszego bycia, nie robicie żadnej łaski!
Kto się ze mną nie zgadza, proszę bardzo, ale podajcie argumenty.

PATRZCIE NA SIEBIE, A POTEM NA INNYCH! OCEŃCIE SIEBIE W GAME, ZOBACZYMY CZY BĘDZIE TAK MIŁO!

@Gracze, jeżeli chcecie możecie mnie wesprzeć i wypowiedzieć się, jeżeli coś Wam nie pasuje to napiszcie, może zrozumieją!


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Czw Maj 05, 2011 7:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Wielka prośba

Pisanie  Advencior Czw Maj 05, 2011 6:49 am

Admini mam do was dużo pytań odnośnie Bnow i Gmow.
A mionowicie jeżeli bn daje wiecej banow za wyzywanie niz za cokolwiek innego aby udupić osobe która zzaczyna gre i nie wie że może dostać bana za 1 slowo noob,bo ja takiego dostalem to niestety żegna sie z grą,ponieważ zniechęca go myśl ze nie może wyrażać własnej opini i grać jak człowiek tylko srać po gaciach aby nie użyć "złego słowa" TO JEST PRZESADA!!!
Pierwszy raz spotkałem sie z taką sytuacją że bnowie i gmowie zamiast coś pomuc myślą jak dobić gracza jeżeli nie jest jego kolegą. Mówie teraz o personie zwanej Ponurak. Ten człowiek ma do mnie coś nie wiem co dokładnie, ale potrafi biegać za mna 5 minut pisze mu ocb? expie a ten biega pytam Bot? nic nie odpowiada no to sory ale co to za Gm,wiem że chłopak ma 14 i sie uczy i trzeba być wyrozumiałym do młodszych ale Gostek PRZESADZA mam nadzieje że sprawdzicie poczynania terazniejszych Bnow i Gmow o tutorach juz nie wspomne bo przekupują graczy by na nich głosowali co maja 10 lwle i im wisi kto będzie tutorem a 20cc by sie przydało to tyle w tym temacie pirat
Advencior
Advencior
User
User

Join date : 24/09/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Czw Maj 05, 2011 9:44 am

Ponurak napisales ze od banowania botow na expach sa ci co moga sie teleportowac a tutorzy nie. Dobrze ja to rozumiem latwiej jest jak napiszesz 20 razy komende z nickiem i sprawdzisz czy jest na respie czy na trainach. Jak na respie to sprawdzisz czy bot jak bot to banujesz. Proste latwe szybkie. Dobrze ale niech juz przynajmniej wszyscy to robia a nie... Teraz jest 2gm i 1bn. Z tego BN stoi na trainach i nic nie robi bo nie wie jak dziala BN bo byl tylko tutorem ktory robil konkursy. Zadko odpowiadal na helpie a jak juz to pisal zeby nie spamowac jak sie proboje pomagac newbiemu co on powinen robic. 1 Gm to wogole chyba nie gra na serverze tylko wchodzi raz na 2 tygodnie zbanowac kogos? wtF? Co to za game master? W dodatku jest 4 tutorow i seniorow. Z tego 1 tutor ostatnio zadko bywa ale cos tam wczesniej robil, 1 tutor to sam lamie regulamin, boci i czasem cos tam zraportuje z trainow jakies wyzywanie? No i 2 senior tutorow ktorzy sa zadko a jak juz sa to stoja na trainach i nic wogole nie robia. Tylko najlepiej sie nie odzywac bo mozna bana dostac :/
Do tego jesli mi 1 GM mowi ze mam pokazac dowody na boty. A 2 GM mi mowi ze od tego sa osoby co moga sie teleportowac to jest troche dziwne. Do 1 mowie: Wejdz na server i zacznij cos robic bo to twoja robota a nie moja. Do 2 ktory mowi ze to wasza robota mowie: No ja to wiem ale patrz co robi ten pierwszy...
Jak ja mam to ogarnac? Po 1 teraz to juz nie gram na serverze. Czasem wejde na 2 minuty... Po 2 widze tylko jak tutorzy stoja na trainach i czekaja az ktos przeklnie zeby mu dac bana. Albo nie widze tutorow bo bota postawil i ma wszystko gdzies. A wie ze nikt z BN i GM nie banuje oprocz 1 a tego 1 wlasnie nie ma przez pol dnia akurat wiec sobie poboci...
To wkoncu jak jest z tym banowaniiem botow? Ja mam je raportowac czy gm za nimi biegac? Jesli ja to odpada bo jak pisalem gracze nie maja obowiazku odpisywac innym graczom. Tutorom, Bnom, Gmowi tak, ale graczowi nie. I sami mi tak mowiliscie. A teraz mam isc sprawdzac za was boty? Odpowiedz to nie! Od tego sa wyzsze wladze co maja tp. No dobra ale to nie wystarcza. Dlatego sa tez tutorzy co przez 2 dni zraportuja 1 kolesia co powiedzial noob i dalej skilluja. Jak juz cos robic chca to niech ida na respy i sprawdza. Co to za problem dla 570 lvla isc na tyranosaury. Szybko pobiegnie przejdzie zobaczy czy ktos jest i wyjdzie. Jak bedzie to sprawdza czy bot. 4 takich tutorow i wszystkie respy obleca tak szybko jak GM z teleportem ale im sie nie chce...

Co do tych punktow to chodzilo mi o aktywnosc. Zobacz ze jesli jakis tutor czy BN nic nie robi to w nastepnych wyborach ma male szanse na awans. A jak pracuje i banuje i boty i powazne wykroczenia a nie napisanie noob na trainach to ma wieksze szanse. Nie tylko u ogarnietych graczy ktorzy nie daja sie przekupic ale i u administracji bo zobaczy sobie taki knopers w banach. O ten zbanowal przez tydzien 2 obrazy. O a ten poszukal na respach 3 boty na trainach 2 boty. Sprawdzil 1 mc i 1 raz za wyzywanie, pewnie cos powaznego. I odrazu masz glosa od administracji...

Jeszcze co do tych banow za spam. Jesli to sie zdarzy 1 raz czy nawet 2 to chyba po to sa notki nie? To sa lekkie wykroczenia wiec mozna dac notke czy 2 ja przestanie to macie spokoj i 1 gracza wiecej na serverze. Jesli nie przestanie to idziecie po bana. Ale po co wy(teraz tutorzy) myslicie ze jak dacie wiecej banow to dobrze wplynie na wasza aktywnosc? Jak ludzie zobacza taki temat na forum to nie beda raczej na was glosowac w nastepnych wyborach wiec wasze szanse na wymazonego bn i gm spadaja. Wiec nie bedziecie mogli lamac regulaminu na duza skale tak zeby nikt nie widzial bo tego nie ukryjecie :/

Jeszcze cos powiem o kazdej osobie tak ukierunkowanie.

Yagami raito: Ostatnio zadko bywa na servie albo mi sie wydaje. A jak jest to srednio odwala swoja robote. Ale problemow z nim nie widzialem.

Hints: Duzo ludzie obstawia ze boci i pewnie to prawda. Dostal tutora i lamie regulamin a jak go ktos o to posadza to on go banuje? Pracowac to za duzo nei pracuje...

Sure: Dawno go troche nie widzialem. Czasem tam jest czasem go nie ma. Cos tam robi ale ogolnie problemow tez nie ma.

Tom White: Kiedys to wogole nie wchodzil na server. Ale stal sie seniorem. Wiadomo ze sie nadawal bo na forum siedzial i go ludzie znali. Problemow nie robi. Cos tam pracuje zeby bylo lepiej i nie raportuje jakies bzdur bo mu wygodnie zbanowac tego gracza...

Archangelica: Ciagle zmienia postaci nie wiadomo czy to tutor czy nie tutor. Teraz awans na BN. Ale zamiast pomagac lapac botow jak moze bo juz ma tp to tez banuje za naginanie zasad a nie za lamanie. Bo nie chce sie pracowac a na trainach wygodniej straszyc ludzi :/

GM Ryboss: Ten to juz wogole... Wchodzi raz na tydzien i mysli ze jak on pierwszy byl GM to byl panem i nie musi pracowac bo od tego sa nizej postawieni supporterzy... A i tak nic nie robil bo jak sie dzialo cos powazniejszego co on mowil ze w takich sprawach wchodzi to i tak bez sensu bo musial przyjsc administrator...

GM Ponurak: Teraz juz GM. Jako BN bylo dobrze. Widzialem kilka razy jak latales po mapie i po trainach i banowales boty. Za wyzywanie na starcie nie dajesz banow bo ci tak wygodnie tylko jak juz trzeba. Czasem sytuacje sa ze robisz cos bvo dla ciebie bedzie tak lepiej. Ktos cie zabil, wszedl przez przypadek do pz buga to odrazu ban w sekunde. No ale wkoncu to pz bug...

Co do wyzszej administracji sie nie wypowiadam bo oni nie maja nic robic na serverze od tego wlasnie jest reszta...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Advencior Czw Maj 05, 2011 10:04 am

GM Ponurak: Teraz juz GM. Jako BN bylo dobrze. Widzialem kilka razy jak latales po mapie i po trainach i banowales boty. Za wyzywanie na starcie nie dajesz banow bo ci tak wygodnie tylko jak juz trzeba. Czasem sytuacje sa ze robisz cos bvo dla ciebie bedzie tak lepiej. Ktos cie zabil, wszedl przez przypadek do pz buga to odrazu ban w sekunde. No ale wkoncu to pz bug... Very Happy -Wypowiedział sie koleś który jak sam mówi wbija na 2 minuty i ci powiem ze mi Ponurak dal bana za 1 zle slowo i jeszcze tłumaczyłem sie jemu że sytuacja tego wymagała ponieważ gostek sam 1 skakal i kozaczyl wiec jak mam go nazwać i za 1 slowo ban. I banuje tylko tych kogo nie zna albo wrogów inaczej hints dawno by mial bana bo jak każdy wie expi na bocie często. Mam nadzieje że będzie u władzy osoba kompetenta którą nie obchodzi czy to kolega i da mu bana a nie taka która boci i mówi 1 Bn do drugiego nie mów że mam bota to ja też nic nie powiem na co drugi no okej musi trzymać sie razem i tak to wygląda czemu reszta graczy ma mieć trudniej dlatego prosze o zmiane ekipy rzadzacej na kompetentą
Advencior
Advencior
User
User

Join date : 24/09/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Tom White Czw Maj 05, 2011 10:10 am

ze ja niby nic nie robie? moze i siedze na trainach ale jakbys nie zauwazyl to caly czas odpisuje na pytania graczy na helpie, jak ktos potrzebuje pomocy w czyms to pomagam ostatnio przez dwa dni tylko czasu nie mialem na gre, w sumie to ja sie zgadzam tutor ktory nie gral caly albo wchodzil zeby tylko jakies konkursy zrobic az nagle przed wyborami go oswiecilo dostal bna chociaz przegral w wyborach... a wiekszosc czasu siedzi w domku obok trainow albo na trainach i sie bawi outfitami to troche nie jest zbyt odpowiednie zachowanie... do ponuraka nic nie mam bo co jak co ale on akurat zasluguje na ta pozycje co ma aktualnie, raito troche rzadko sie pokazuje ale jak juz jest to tez pomaga
Tom White
Tom White
Grafik
Grafik

Join date : 05/10/2010
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Czw Maj 05, 2011 10:47 am

Advencior napisał:Wypowiedział sie koleś który jak sam mówi wbija na 2 minuty i ci powiem ze mi Ponurak dal bana za 1 zle slowo i jeszcze tłumaczyłem sie jemu że sytuacja tego wymagała ponieważ gostek sam 1 skakal i kozaczyl wiec jak mam go nazwać i za 1 slowo ban. I banuje tylko tych kogo nie zna albo wrogów inaczej hints dawno by mial bana bo jak każdy wie expi na bocie często. Mam nadzieje że będzie u władzy osoba kompetenta którą nie obchodzi czy to kolega i da mu bana a nie taka która boci i mówi 1 Bn do drugiego nie mów że mam bota to ja też nic nie powiem na co drugi no okej musi trzymać sie razem i tak to wygląda czemu reszta graczy ma mieć trudniej dlatego prosze o zmiane ekipy rzadzacej na kompetentą
Czlowieku pisze ze teraz nie grma bo mi sie znudzilo. Wczesniej siedzialem po kilka h dziennie na trainach i jeszce do tego z godzine czasem sobie expilem. Czesc czasu afk czesc nie ale widzialem co sie dzieje jak w ciagu godzine kiedy trenilem rei lvl przyszedl do mnie ponurak 5 razy.
Ja tu nie gram z ekipa zadna z tych ktore sie tu kluca wyzywaja i bija. Wiec nie wiem jak to tam u was wyglada. Ale napisalem co mysle bo to widzi przecietny gracz ktory dziennie spedza na trainach patrzac na to jakies 2 godzine i do tego okolo godzine expi. Co tam robicie w tych swoich gildiach ze sie banujecie i nie to nie moja sprawa. To juz sami rozwiazujcie bo to tylko kilka osob. A reszta to caly server ktorego jest wiekszosc. Aktywnych graczy jest ile? 500? Moze wiecej tego nie wiem. A was w tych gildiach 20...
@tom
Wiem ze cos robisz. Na helpie ostatnio nie siedzialem. Ale mi nie chodzi o to ze kto co robi. Znaczy w sumie to tez. Ale glownie o to kto czego nie robi. Napisalem ze ty jestes i cos robisz, ponurak jest i cos robi, rybossa nie ma i jest zly, tachi czasem jest a teraz moze wiecej ale tez robi tylko konkursy a na helpie raportuje za odpowiadanie na pytania na ktore on powinien odpowiadac. Sure to zadko widywalem wiec raczej sie nie wypowiem dokladnie. Ale moze nie ma problemow dlatego ze jest poprostu zadko. No i yagami to samo co sure. Choc moze troche czesciej jest niz on.

Chodzi mi o to zeby kazdy sie wzial za to co ma robic. Czyli Obydwoje GMowie siedzieli czasem i banowali boty i reszte jak ponurak a nie tylko on siedzi. Bnowie pomagali Gmom choc jest teraz tylko 1 ale jako Bn sie zbyt dobrze nie sprawuje... No i tutorzy byli na servie online przedewszystkim i pomagali graczom. A nie wchodzi sprawdzi ktos pomaga na helpie raportuje go za to zrobi 2 konkursy i afk na trainy albo do domku.
Osobna sprawa do naprawienia to koledzy gmow bnow itp. Ale tego sie juz raczej nie zalatwi. Po 1 gracze ich wybrali a nie innych wiec nikogo innego nie wybiora jesli tym sie zabierze gm i bn. Zreszta inni tez beda pomagac swoim i nie banowac ich a banowac szybciej tych co nie lubia. Takie jest zycie, dorwali sie do wladzy to w ramach rozsadku robia to co dla nich wygodniejsze.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Ribonzo Czw Maj 05, 2011 12:34 pm

ale spam. Zrobilem co do mnie nalezalo i to tyle na temat nie jestem w grze 24/7 zeby indywidualnie sprawdzac kazdego gracz ma prawo do reportowania innych graczy jesli ktos lamie regulamin zawsze to widac pozniej ze gracz sie stara wiec moze uzyskac promocje na tutora itd. Co do twojego pytania normalny gracz zawsze pisze do osoby "jestes? Nagrywam cie odpisz" a jesli ta osoba np. Spala mane i dalej nie odpisuje to na podstawie takiego filmiku bez problemu moge dac bana i glupie tlumaczenia "on nie wladza ja mu nie odp" mnie malo interesuja. to Tyle.
Ribonzo
Ribonzo
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 16/10/2010
Age : 31

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Czw Maj 05, 2011 12:53 pm

Sytuacje przy raportach graczy moga byc rozne. Jak juz pisalem ignore na gracza mogl miec i poprostu nie widzial co pisze tylko sobie stoi... Nie ma obowiazku sprawdzac czy gracz cos pisze do niego jak nie jest tutorem. A jeszcze lepiej jak sie pokluca i beda chcieli sobie na zlosc zrobic. To jak dasz takiemu ignore i idziesz trenowac to on cie raportuje nagrywa pisze do ciebie a ty nic nie wiesz i myslisz ze jakis koles co sie pokluciliscie poprostu za toba chodzi...
Poza tym nie chodzi mi o glupie boty na trainach bo te to nawet tutorzy lapia. Ty masz GM ponurak ma GM i tachi ma BN. Kazdy z was moze sie teleportowac do graczy i sprawdzac tych na respie. O te boty mi chodzi glownie... No ale latwiej nie logowac przez tydzien a potem dac 2 bany na trainach nie?
A co do robienia tego co do ciebie nalezy to banujesz ostro dlatego ze jestes zadko. Jak bys byl czesciej to bys nie dawal odrazu banow tylko notki. Bys mial te swoje 2 bany w tygodniu a do tego sluszne a nie takie na ktore wystarczy notka i upomnienie. Wciskane na sile zeby ci nie zabrali gm za nic nie robienie.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Ponurak Czw Maj 05, 2011 1:18 pm

straciłem kilka cennych minut z życia aby to przeczytać.

odpowiem ogólnie - staram się nie kierować własnymi odczuciami, wygodą itp. banuje za to, co łamie regulamin.

niektórzy żalą się, że za jedno przezwisko dostają bana. za słowo 'noob' lub podobne daje notke (3=ban). o każdej informuje na czerwono. więc nie dziwcie się, że macie 2 notki i powiecie noob i ban wleci.

Shadowman, to z tym bugiem pz. nie wkurzyłem się, że mnie zabiłeś, ale przypadkiem stałem na dole areny i zobaczyłem, twój pech.

Co do Hintsa, jeszcze nie złapałem go na boceniu.

Wybory - tachi i tom uzyskali awans na BNa, ale toma we wtorek nie było, więc nie mówcie, że przegrał i tom powinien mieć bannera.

Co do Toma, on taki święty nie jest... gdyby był zwykłym graczem, zbanowałbym, ale dam pewne coś knopersowi.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Advencior Czw Maj 05, 2011 1:24 pm

Shadowman ja uważam że życie takie nie jest i można walczyć ze "zlą władzą" jeżeli będzie pare osób tam działało które nie trzymają sztamy ponieważ nie wszyscy bnowie gmowie i tutorzy musza byc ziomami, a niestety tu wszyscy to jedna paczka i tuszują swoje naginanie regulaminu i gdy zwykly gracz chce sobie pograć ma znacznie ciężej niż tamci pytam sie czy tak powinno być bo mi tu coś nie pasi. Dlatego wkurza mnie fakt że ponuraczek hints itp. robią na serwie co im sie żywnie podoba a nawet używają botów do expa np. hints postawi se bota na noc na exp bo wie że ponurak tylko w dzień sprawdza a jeszcze jak sie pyta kiedy będzie onilne to już wogle może robić co musie żywnie podoba bo BN jest offline i on wie do kiedy. Moim skromnym zdaniem to jest nie fair i to 1 ots z którym sie spotykam co robi takie przekręty. A fajna mapa na podstawie fajnego anime client fajne profy ogolnie gra zawalista to dlaczego mają władze to niszczyć sie pytam sami odpowiedzcie!!! Evil or Very Mad
Advencior
Advencior
User
User

Join date : 24/09/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Ponurak Czw Maj 05, 2011 1:35 pm

nie wiem czy hints boci czy nie boci w nocy. jestem GM, ale bez przesady żeby specjalnie wstawać i sprawdzać.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Kurosaki Ichigo's Czw Maj 05, 2011 1:46 pm

A Ponurak może wstawać o 4 rano by sprawdzić czy bocą? On ma swoje życie swoje potrzeby człowiek musi spać minimum 8 godzin czyli ma iść spać o 20:00 żeby sprawdzać kto boci ?
Kurosaki Ichigo's
Kurosaki Ichigo's
User
User

Join date : 24/04/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Czw Maj 05, 2011 2:34 pm

Problem jest w tym ze jesli ktos bota uzywa umiejetnie i wie kiedy nie ma nikogo to bana nie dostanie tak jak hints. Wie kiedy nie ma ponuraka. Wczesniej nie bylo nikogo innego. Teraz sa 3 osoby ktore moga to latwo sprawdzic. I nie wieze ze hinta idzie postawic bota o 2 w nocy tylko tez wczesniej np o 22. A wielce prawdopodobne jest tez ze ktorys z bn/gm teraz bedzie online o 22. Szczegolnie ze mamy czas matur wiec niektorzy maja wolne. Potem weekend wiec tez wolne. Pozatym kto chodzi spac przed 22? Moja mlodsza siostra siedzi dluzej przy kompie a tez sie wysypia i wszystko jest dobrze. Poza tym sa tez tacy ktorzy spia jeszcze mniej. Np ja spie miedzy 5 a 7 godzin. A to tylko dlatego ze dla mnie bez roznicy czy spie 6 czy 12 i tak jestem rano tak samo zmeczony. Nawet w weekend jak wstaje o 11 czy 12 a spie od 24...
Wiec mi nie wkrecajcie ze przez miesiac czasu hints bedzie bocic miedzy 22 a 7 przykladowo i nikt nie znajdzie z 3 osob czasu po 22. Bo napewno ktorys bedzie z was siedzial o tej porze przy kompie albo i nawet na serverze. Nie mowie tu o wstawaniu o 4 w nocy...
Choc z 2 strony teraz to juz sredni sens ma. Po 1 ma juz lvl i nie wiadomo czy bedzie dalej bocic jesli chodzi o niego. Po 2 teraz moze przestac bocic bo sie bedzie bal o tutra a moze chce w przyszlosci bna. Po 3 to co o nim pisze tyczy sie kazdego bota ktory sie z tym ukrywa. Bo wiekszosc sie ukrywa tak ze nie zbanuja go nigdy. Ale wystarczy umiejetnie takiego podejsc i raz sie poswiecic i nie isc spac o 22 tylko o 22:20 zeby sprawdzic w tym czasie kiedy on juz pojdzie a bedzie ciagle bocic...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Chesterone Czw Maj 05, 2011 4:31 pm

Jeżeli macie dowód przedstawcie go na forum , byle oskarżenie jest poniżej poziomu. no chyba że jesteście w wieku dojrzewania.

Nie obchodzi mnie tak szczerze co piszecie , ale primo , jeżeli mało robie to więcej się pytać , głownie pytania dostaje na prv i odpisuje na nie , jako tutor nie dostałem żadnej wiadomości że ktoś boci , sprawdzam train roomy i też jakoś nie trafiłem .

Pokaż mi kiedy i gdzie złamałem Regulamin , z tego co pamiętam raz się zdarzyło za MC i to nie z powodu że chciałem sobie dwie profesje na raz robić.

Co do was wszystkich , tak mój Bot sam mi expi , do tego sam pisze do ludzi i potrafi przez siec wejść w opcje mojej kuchenki mikrofalowej i na 8:00 mnie obudzić ze sniadaniem żebym mógł znów bocić , bardzo praktyczna rzecz , a i odbiera za mnie maile odpisuje na nie , robi wypłaty z bankomatu i chodzi na zakupy .


Następnym razem będę wnosił o ukaranie warnem jeżeli ktoś jeszcze będzie miał coś do mnie nie przedstawiając jakiegokolwiek dowodu , jest to szykanowanie i targanie dobrym imieniem Tutora , przez co podupada jego wiarygodność.

Pozdrawiam was Smile

ps. Jak będziesz miał dowód pisz jak chcesz ale puki owy nie istnieje naucz się zdania składać nie co inaczej.

Chesterone
Chesterone
User
User

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  o0owilkuo0o Nie Maj 08, 2011 9:55 am

ja wam powiem tyle siedze czesto po nocach bo w dzien nie ma czasu i do tej 2-3 siedze na bank i nie zawuwazylem zeby hints botowal a czesto go spotykam na treinach i jakos nie boci a na expie jak go spotkam i go zawolal to odpowie mimo ze stal i zucal czar w klolo jak by botowal wiec jesli wam nie odp to moze dlatego ze nie ma zamiaru, a jedynie komu musi odpisac to gm bm i tutki

ja tez uzywam makro i co z tego ale siedze przed kompem i lukam jka ktos napisze to odp to co mi tez nalezy sie ban ?? bo uzywam makro ??

wedlug mnie tu chodzi tylko o zadrosc.
o0owilkuo0o
o0owilkuo0o
User
User

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Kogucik110 Nie Maj 08, 2011 10:32 am

A według mnie hints już dostał bana za macro , tak więc to nie była zazdrość a prawda.
Kogucik110
Kogucik110
User
User

Join date : 23/04/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Nie Maj 08, 2011 11:00 am

Wilku poszukaj takiego respondera ktory bedzie dodawac jesli mu napiszesz ile jest 2+3... Poda ci prawidlowe wyniki wsyzstko. Napisze ci swoj nick lvl odpisze co robi i dlaczego. Chociaz tutaj wystarczy jak ktos napisze " jestes?" albo "hi" i ty odpiszesz "?" albo "jestem" i sie odcepia uwazajac ze nie jestes botem.
Sam jak bocilem na trainach to ogolnie wiekszosc czasu bylem przy kompie ale np jak mnie nie bylo pol dnia a rei lvl trenilo to ponurak mnie sprawdzal co godzine i bana nie mialem :/ 4 na 5 razy odpisywal bot "?" Lub "nie" a 1 raz jak akurat zerknalem ze ktos cos pisal to odpisalem ja i cos tam wiecej napisalem zeby bylo ze czasem cos wiecej napisze i tyle. Jak sie nie zna na botach to nie mozna skutecznie sprawdzac czy ktos boci czy nie.
Co do hintsa to ja o nic go nie oskarzam tylko wymieniam suche fakty. Duzo ludzi mowi ze on boci/bocil. Dostal auto bana ktory mogl byc spowodowany lagiem/kickiem/innymi programami lub botem. Co prawda jesli ktos sie nie przyzna w tej sytuacji ze uzywal bota kiedykolwiek na tym serverze to i tak trzeba dac unbana bo wiekszosc przypadkow jest niesprawiedliwie zbanowana za np laga jak ping podskoczy do 12000... Dlatego ten dowod jest sredni a nie pewny. Wiec sie go wiecej nie trzymajcie.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Ponurak Nie Maj 08, 2011 11:40 am

Hints wczoraj został przyłapany na macro. ma bana.

Swoją drogą, nie wiedziałem o takim czymś co samo odpowiada. Teraz kontrole będą bardziej surowsze.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  nowix Nie Maj 08, 2011 11:45 am

Nie wiedziales?
bardziej uwazaj bo latwo oszukiwac ;] zadawaj pytania dodawanie czy cos bo jak w responderze nie ma takiego pytania to bot odpowie minke albo cos w tym stylu zamiast odpowiedz normalna(prawidłową)
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Shadowman Nie Maj 08, 2011 11:58 am

Jesli ktos umiejetnie ustawi bota teraz wiedzac ze bedziesz sprawdzac to bedzie sie wylogowywac jak tylko zobaczy tutra/st/bn/gm/admina na ekranie i logowac za np 5 minut... Na takiego bota bedziesz musial poswiecic z 15 minut conajmniej i nagrac dluzszy filmik z dowodem niz 1 minuta. Boty maja setki funkcji odpowiadajcych za samo bezpieczenstwo zeby nie dostac bana...
Przykladowo w elfbocie ustawiasz skrypt:
Kod:
auto 100 dontlist | ifgm {settargeting off | setcavebot off}
Kiedy wygryje gm wylacza targeting i cavebot. W cavebocie przykladowo jest ustawione ze ma chodzic po respie a w targetingu ze ma bic potwory. W momencie kiedy do takiego podejdziesz to koles staje w miejscu i nic nie robi. Zle dla niego jesli ma ustawiony healing osobno bo wtedy ban za auto healing i afk. A jesli wylaczony to padnie i nie dasz bana bo moze powiedziec ze byl akurak afk na respie...
Nastepny przyklad:
Kod:
auto 200..333 listas 'Responder' | set $przerwa 6000 | if [$fileisline.'resphi.txt'.'$curmsg.content' && $curmsg.isprivate == 1] {set $responder $curmsg.sender | wait $przerwa | pm '$responder' 'Hello' | wait 750} | if [$fileisline.'respczas.txt'.'$curmsg.content' && $curmsg.isprivate == 1] {set $responder $curmsg.sender | wait $przerwa | pm '$responder' 'Around 4h' | wait 750}
Kiedy na ekranie pojawi sie tekst z pliku resphi.txt albo kiedy bedzie to prywatna wiadomosc odpowie to co bedzie w pliku respczas.txt. Dodatkowo moze dobierac odpowiedzi do pytan np kiedy spytasz:
how long
how long?
dlugo
dlugo?
To odpowie:
Around 4h
A kiedy powiesz:

cze
hi
hello
hey
hiho
yo
siema
elo
yoyo
oi
oioi
witam
On odpowie ktoryms z tych losowo.
To tak na szybko znalezione w necie. Oczywiscie zeby go urozmaicic wystarczy zmienic slowa w plikach i lekko edytowac skrypt co dla bottera nie jest trudne. Wiec nastepnym razem kiedy bedziesz sprawdzac boty sprawwdz czy to napewno nie bot bo na poczatku istnienia tych funkcji nawet na real tibi gmowie sie nabierali...

A tu sobie zobacz przykladowy zaawansowany responder ktorego tez uzywa troche ludzi(ja uzywalem w ng na realu dawno temu troche edytowanego):
Spoiler:
To teraz brac sie za banowanie botow! Wszyscy!
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  nowix Nie Maj 08, 2011 12:03 pm

no tak ale jak ma auto odpowiadanie to zawsze jest pytanie na które nie odpowie konkretnie musiał by nie wiem jaka listę zrobić, no ale trzeba przyznać ze elfbot ma bardzo dużo funkcji. Proponuje się pytaniami posługiwać. bo czekać na każdego 15min i patrzyć jak expi mi by si nie chciało są lepsze sposoby.
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Raportowanie botow. Empty Re: Raportowanie botow.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach