Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Regulamin

+4
Nix
Kurosaki Ichigo's
Shadowman
Aien
8 posters

Go down

Regulamin Empty Regulamin

Pisanie  Aien Pią Maj 06, 2011 6:22 pm

Szczerze, w dupie mam jakieś wzory, piszę co myślę i Tyle. Mam na celu, dać pomysł co do zmiany regulaminu.
Dlaczego wg. regulaminu, gracze, nie mogą używać wulgaryzmów?
To jest TYLKO GRA, czy ja nie mogę przeklnąć, za głupie przekleństwo, mam dostawać warny?
To jest głupota, my gramy dla przyjemności, a regulamin, ma być po to, aby gracze go przestrzegali i się go trzymali, z czego, ma być on wygodny i pasować też graczom, bo pewnie każdy się ze mną zgodzi, że bot, powinien być karany, ale wulgaryzmy czy ja wiem? - Wy nas macie pilnować, abyśmy nie oszukiwali [ używali programów wspomagających ], a nie uczyć nas kultury, czy wychowywać nas, bo naszymi rodzicami nie jesteście. Proszę o opinie, co by jeszcze przydałoby się zmienić w regulaminie, znając życie, zaraz temat poleci do kosza, ale cóż.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Shadowman Pią Maj 06, 2011 6:33 pm

O to samo chodzilo w tych wszystkich tematach o banowaniu. Ze botow praktycznie nie sprawdzaja, tylko te na trainach czasem. A jak ktos sie zle odezwie to odrazu ma bana. Powinno byc tak ze za jakies mega wyzywanie jest jakas notatka a nie ze stoisz z kolega na trainach napiszesz cos tam cos tam ja pierdole cos tam a obok bedzie bn i masz bana...
Do tego mozna dolaczyc za obrazanie. Czasem tez jak ktos sie wkurzi ze mu ktos wchodzina respa(trudniej to udowodnic bo nie wiadomo kto byl pierwszy...) to sie wkurza powie wyjdz cos tam wyzwie 1 slowo i ma bana. Od czego sa notatki. Poprostu mozna to ograniczyc ze np po 5 notatkach bedzie ban(bo 3 to tez malo) Wtedy ludzie beda mieli troche wiecej kultury i beda tez zadowoleni bo nie beda miec banow.
Zreszta wiesz. Na takim ots bleach gra duzo dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Niektorzy nie chca zeby oni to widzieli chociaz i tak w dzisiejszym swiecie nie jeden z nich by bardziej wyzywal od reszty...
Poprostu musza byc jakies powody do banowania bo same boty dla administracji to nic i nie chce im sie tego sprawdzac. A banowac chca Razz
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Kurosaki Ichigo's Pią Maj 06, 2011 6:34 pm

Warn za wulgaryzmy jest nie potrzebny ale obrażanie oczywiście ban.

@up dolicz że niektórzy na pewno maja okres dojrzewania gdzie maja nadpobudliwość
Kurosaki Ichigo's
Kurosaki Ichigo's
User
User

Join date : 24/04/2011

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Nix Pią Maj 06, 2011 6:36 pm

Ten regulamin wygląda, jak dla dziecka 10-letniego, Nie wolno Ci tego, ani tego, ani tego "nie nie nie"(...)
Ale gracze mają swoje lata i wiedzą co mogą, a czego nie? A żeby wyrazić swoją opinie to używają takich a nie innych słów, BN oraz GM też nie jesteście czyści ile razy to widzę przekleństwo czy tam widziałem...
Więc nie wmawiajcie, że jesteście zgodni z regulaminem, bo prawda jest inna...
WIEM! Może PW, będziecie Nam sprawdzać? A CZEMU? Tak, żeby było zabawnie, bo ten regulamin dla zabawy raczej...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Ponurak Pią Maj 06, 2011 6:38 pm

Poprostu musza byc jakies powody do banowania bo same boty dla administracji to nic i nie chce im sie tego sprawdzac. A banowac chca
zobacz w bans ile banow za macro, a ile za wulgaryzmy i obrazanie. ;>
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Adaks Sob Maj 07, 2011 8:03 am

Można by zmienić właśnie, że za obrażanie warn, a nie za przeklinanie w stylu "ło kur*a ale to zajeb*ste". Czasem inaczej się nie da okreslić czegoś fajnego :]
Adaks
Adaks
Mega User!
Mega User!

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Shadowman Sob Maj 07, 2011 8:13 am

Ponurak napisał:
Poprostu musza byc jakies powody do banowania bo same boty dla administracji to nic i nie chce im sie tego sprawdzac. A banowac chca
zobacz w bans ile banow za macro, a ile za wulgaryzmy i obrazanie. ;>
No wlasnie widze. Ostatnie kilkanascie banow wyglada mniejwiecej tak:
4 za boty
15 za obrazy, incydenty na help, sprzedawanie konta.
Wczesniej kilka banow za boty wrzuciles a nikogo innego akurat moze nie bylo wtedy z staffu. Dlatego nie lecialy bany za wyzywanie a za boty w tym momencie tak.

Co do tego regulaminu dalej to ciagnac to bez sensu i tak nie ma co tu pisac tylko sie wyzywac mowiac w kolko to samo w inny sposob.
Wszyscy na gracze ktorzy sa na forum beda za tym zeby mozna bylo przeklinac bo tutaj nie wchodzi wiekszosc servera. Wlasnie te dzieci po 11 lat przy ktorych mamy nie przeklinac. Oni sie nie wypowiedza tutaj. Ale pewnie i tak maja to gdzies.
A co do ostatnich postow to w sumie jest troche racji ze przeklinanie powinno byc dozwolone tylko bez przesady oczywiscie. A obrazanie to torche inna rzecz...
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Ponurak Sob Maj 07, 2011 8:37 am

moja propozycja

Kod:
Nagminne wulgaryzmy - warn
Kod:
Lekkie obrazanie (noob, ciota) - 1 warn. Powazniejsze - ban
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  nowix Sob Maj 07, 2011 8:44 am

jak dla mnie to noob i ciota to nie są wyzwiska w ogolę ;d
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Shadowman Sob Maj 07, 2011 8:47 am

No i w sumie to co napisal ponurak moze byc. Ale zeby tego przestrzebac a nie ktos przeklnie 2 razy i uwazacie za nagminne... A obrazanie troche zmniejszyc do tego co napisal ponurak bo ban za wyzwanie(wyzwanie a nie wyzywanie) kolesia za to ze np zabil nam potworka a nie mamy dowodow :/
W koncu po cos te warny sa wprowadzone a nie odrazu bany.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  The Legend Sob Maj 07, 2011 8:49 am

Właśnie , jestem za możliwością używania wulgaryzmów (w tym noob , ciota) bo to przecież standardowe odniesienie do kogoś kto cie wkurza. Za jechanie po rodzicach i tego typu rzeczy to za to powinien być warn/ban.
The Legend
The Legend
User
User

Join date : 05/05/2011

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Ponurak Sob Maj 07, 2011 8:52 am

poprawię regulamin jak dostanę rangę/ryboss poprawi jak wejdzie.

zamykam.
Ponurak
Ponurak
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Regulamin Empty Re: Regulamin

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach