Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pacc poszedl

3 posters

Go down

Pacc poszedl Empty Pacc poszedl

Pisanie  Agasinka Pon Maj 09, 2011 5:22 pm

Tera przez was 8dni pacc pujda w dupe a wiecie ile sie musialam napracowac na wy nawet nie wiecie jak trudno zdobyc sms za 3.69 jak mieszkasz we francji a przez waszego bana pacc pujdzie sie walic nie mozna mi tego bana przelozyc za 8dni bo szkoda tego pacca :/
Agasinka
Agasinka
User
User

Join date : 07/05/2011

Powrót do góry Go down

Pacc poszedl Empty Re: Pacc poszedl

Pisanie  Shadowman Pon Maj 09, 2011 5:45 pm

Nie. Trzeba bylo nie grac 2 postaciami z tego samego ip jesli mowisz o tym banie co wczesniej. Raz ci sie udalo to uda ci sie 2 raz.
Zreszta podobno mialo cie tu juz nie byc a tu nagle ci szkoda pacc? Zegnasz sie szukasz innego otsa teraz chcesz swoj pacc odebrac bo ci szkoda? Po co ci on jak nie grasz?
Wyjdz laskawie jak juz mowisz ze wychodzisz i nie wracaj jak nie chcesz. Alb sie nie zegnaj i zostan tylko zacznij sie zachowywac.
Temat z miejsca powinien pojsc do kosza i zobaczymy co sie z nim stanie zaraz :/
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Pacc poszedl Empty Re: Pacc poszedl

Pisanie  Nix Pon Maj 09, 2011 6:32 pm

Agasinka, masz takie coś jak regulamin? A więc dlaczego go nie przestrzegasz? .... Hmmmm?
Więć, nie jedź na psychę gdyż nic Ci to nie da.... Regulamin jest - Stosuj się....

Pozdrawiam i trzymaj się.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Pacc poszedl Empty Re: Pacc poszedl

Pisanie  Agasinka Pon Maj 09, 2011 7:07 pm

Nix tobie dali bana a ja wiem jak ci go dali i to nie bylo sprawiedliwe ale jak by to bn lub gm robil to byc nic im nie zrobili...
Agasinka
Agasinka
User
User

Join date : 07/05/2011

Powrót do góry Go down

Pacc poszedl Empty Re: Pacc poszedl

Pisanie  Nix Pon Maj 09, 2011 7:09 pm

Agasinka, spokojnie mam kolegów, którzy tutaj wiele znaczą. Powoli skończą z tym. Wink

Dzięki za dobre intencje, masz rację, Admin mnie olewa, jednak nie ze mną takie numery. Wink
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Pacc poszedl Empty Re: Pacc poszedl

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach