Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kick o.O cz.II

3 posters

Go down

Kick o.O cz.II Empty Kick o.O cz.II

Pisanie  Sparky Sharky Sob Maj 14, 2011 8:37 am

Nie dowiedziałem się niczego konkretnego i to nie od osoby, od której chciałem, nie wiem Ribonzo dlaczego zamykasz temat. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ten kick system znowu działa, dlaczego nie wszystkim (?!!). A co do tych 15 minut, to czas skrócony jest o połowe, nieruchomo moge stać 7,5 minuty...


Ostatnio zmieniony przez Sparky Sharky dnia Sob Maj 14, 2011 9:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Kick o.O cz.II Empty Re: Kick o.O cz.II

Pisanie  skeczu Sob Maj 14, 2011 9:00 am

Knopers mi wczoraj pisał, że flagi są zwalone. ;d
skeczu
skeczu
User
User

Join date : 15/03/2011

Powrót do góry Go down

Kick o.O cz.II Empty Re: Kick o.O cz.II

Pisanie  Shadowman Sob Maj 14, 2011 9:17 am

Tak przy okazji, jak by ktos nie wiedzial o co chodzi z flagami to wytlumacze.
Kazdy gracz, tutor, senior tutor, bn, gm, cm, admin i ktos tam jeszcze jest ma swoje flagi i custom flagi. Odpowiadaja one za takie rzeczy jak "moze atakowac potwory", "moze sie teleportowac na kratki po ktorych nie da sie chodzic", "moze bic graczy", "moze summonowac potwory" i wiele innych. Jest tez taka flaga "Can be idle without being kicked". Oznaczajaca ze moze sie nie ruszac i nie zostanie kickniety. Zapewne albo przy edycji flag ktos cos pokopal i zapomnial o kickowaniu dlatego niektorych kickuje a innych nie(np tutorow). A edytowane to bylo pewnie dlatego zeby zmienic prawa bn co do atakowania graczy Wink
Knopers mowil ze flagi wroca do pozadku jak skonczy robic cos innego. Poprostu zrobi backupa starych flag i bedzie jak bylo wczesniej+moze poprawnie poprawi atakowanie i kilka rzeczy ktore bedzie chcial.
No mniejwiecej tak to wyglada.
Moze nie odemnie chciales sie tego dowiedziec ale czy przeszkadza ci to teraz?
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Kick o.O cz.II Empty Re: Kick o.O cz.II

Pisanie  Sparky Sharky Sob Maj 14, 2011 9:29 am

No i gitarka, teraz wszystko wiem ;] A co do flag nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego.
@byakuyer, wiem, że nie Ty zamknąłeś, nie wiem dlaczego napisałem twój nick zamiast Ribonzo o.O
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Kick o.O cz.II Empty Re: Kick o.O cz.II

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach