Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Admin] Sprawa

+3
Kurosaki Ichigo's
nowix
Join
7 posters

Go down

[Admin] Sprawa Empty [Admin] Sprawa

Pisanie  Join Nie Maj 15, 2011 10:34 am

Witam,
Tak sobie obserwowałem wasze forum, gdyż nagle zauważyłem temat, o GM Ponurak, bodajże.
Wywnioskowałem, że sprawa nie została dokończona, tylko zignorowana...

Tutaj przedstawię Wam, aby uświadomić ile punktów niejaki Ponurak złamał.

1. Używanie jakichkolwiek botów, macro czy innych programów ułatwiających nam grę jest zakazane. BAN na 14 dni
3. Nagminne używanie wulgaryzmów - notatka.

Teraz dodam coś od siebie, mianowicie GM - to tzw. "Mistrz Gry", a więc nie mylcie tego, że wszystko mu wolno i nic za to nie poniesie...
Jeżeli już jest tak, taka sytuacja się zdarzyła to dlaczego Administracja po prostu uciekła tak ot tak?
Czy jest to logiczne? Administracja powinna chcieć, dążyć do perfekcji, a z tego co widzę, jest odwrotnie. Jeżeli już takie niepowołane osoby zostaną GM, to trzeba być sumiennym, nie można ukrywać wszystkiego i "kisić" w sobie. Nie można też ulegać tym osobom, a tutaj ewidentnie widać, jak Adm. Knopers uległ Gm'owi co to jakieś paranormalne zjawisko? Każdy normalny, by wyciągnął konsekwencje, a tutaj widzę jest zupełnie inaczej.
Na dodatek! GM powinien być przykładem zaraz po Adminie a tutaj co? Samowolka? Każdy robi co mu się żywnie podoba? Normalka?

Dobra, to będzie na tyle, czekam na rozpatrzenie oraz odpowiedź, bardziej co do odp. bym prosił o Admina.
Join
Join
User
User

Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  nowix Nie Maj 15, 2011 10:43 am

Powiem tak ponurak nie stracił gma bo jako gm robi co może i jest + dla servera to ze bocil źle robił ale all jego hary dostaly albo delete albo bany zależnie od sytuacji.
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Kurosaki Ichigo's Nie Maj 15, 2011 10:46 am

To jest tak ,że wyjaśnił sobie tą sprawę z Knopersem więc i ma all chary do grania delete chyba ;p
Kurosaki Ichigo's
Kurosaki Ichigo's
User
User

Join date : 24/04/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Join Nie Maj 15, 2011 10:49 am

No nic widzę nikt nie jest pewny, dlatego bez urazy ale zaczekam na odp. Admina.
Join
Join
User
User

Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  byakuyer Nie Maj 15, 2011 11:01 am

Ponurak dostanie delete na jego chary poza gmem ;x
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Join Nie Maj 15, 2011 11:03 am

Dostanie, to znaczy, że jeszcze to nie nastąpiło?
To są takie "obiecanki cacanki".. Jako, że Admin ma mu dać, to poczekam na Jego odpowiedź.
Join
Join
User
User

Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Shadowman Nie Maj 15, 2011 11:07 am

To co robi administracja to jest ich sprawa... Jesli chce to moze teraz wejsc na trainy i dac polowie ludzi gm zeby sie pobawili a wy mozecie tylko plakac na forum bo to nie wasz server. Do utrzymania ponurakan a pozycji przyczynilo sie to ze od poczatku od kad cos tu robi robi wszystko najlepiej. Kiedy dostal bn nawiecej rzeczy robicl on pozniej nie przestal kiedy dostal gm. W pororwaniu z wczesniejsza praca rybssa, ktory wchodzil raz na tydzien albo jak on to mowil "do jakis wiekszych spraw tylko".
Co do deletow to nie wiem kto to wymyslil ale ja tam zadnych deletow nie widze Razz
Mevot nie ma delete, ponurak, Karunop, shiro nie maja delete. Ponurak nie stracil rangi. Wiec w teori kary nie widac, choc moze taka byla ale kto to wie. A nawet jesli nie to co wam do tego? Juz pisalem ze 90% zwyklych graczy olewa co sie dzieje z administracja jesli nie oszukuja i nie dostaja banow to jest spokoj. Ale wy ze chcecie walczyc na sile bo taki wasze powolanie to spamujecie na forum w kolko o tym samym.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Join Nie Maj 15, 2011 11:14 am

Nie chce Cie obrażać aczkolwiek Ty mnie obraziłeś.. Postaram się to z ignorować i na przyszłość, nie mamy kłócić się między sobą tylko dojść do porozumienia.
Ponurak, tak, mam zioma, gra u Was i podobno wszelakim graczom z doświadczeniem, (głównie wiek) się ten osobnik nie podoba, Ja osobiście nie wnikam, jednakże prawda została ujawniona a zero konsekwencji?
To tak, gdyby jakiś BN, sobie zbanował kogoś ot tak, bo mu nie pasuje (głównie chodzi o to, że jest sprawiedliwy) - I niestety ale nie poniósł, żadnej konsekwencji, miło by Wam było? To pytanie retoryczne.

Tak czy owak, czekam na odp. Admina.
Ps. Dojdziemy do porozumienia, spokojnie, ale obrażać nikogo nie musicie, uwierzcie mi.
Join
Join
User
User

Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Knopers Nie Maj 15, 2011 1:07 pm

Napisałem w temacie ze skargą iż sprawa została już wyjaśniona, szczegółów nie musicie znać.
GM dostał karę i nauczkę żeby więcej nie bocić.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  enjoy Nie Maj 15, 2011 1:32 pm

mhm. tylko szkoda, ze GM za bocenie i łamanie regulaminu dostał taką sama karę jak ja za tp do questa : D
I nie, wcale nie próbuję się usprawiedliwiać, bo wiem, że zrobiłam źle, ale wydaje mi się, że trochę za surowo potraktowałeś całą tą sprawę : p
enjoy
enjoy
User
User

Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Knopers Nie Maj 15, 2011 1:52 pm

Dostał delete'a na każdą postać oprócz Gm'a i ostatnią szanse.
Zamykam
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

[Admin] Sprawa Empty Re: [Admin] Sprawa

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach