Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

+27
Shadowman
Stachu
Tom White
Beliav
Nagashi
Advencior
Bobo^
kamkami
o0owilkuo0o
Loczekk
kolosek
Adaks
Avedir
skeczu
Kurosaki Ichigo's
byakuyer
Kasztan
zniwiarz
aomnis
Sparky Sharky
Aizen
nowix
Liroy
lemon77
wachacz
Pakoo
Grapis
31 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Tom White Czw Maj 19, 2011 3:21 pm

a mi to wisi xd - Tom White
Tom White
Tom White
Grafik
Grafik

Join date : 05/10/2010
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Stachu Czw Maj 19, 2011 4:59 pm

Tomowi to wisi, a mi nie.

Pragnę by serw w ciągu dalszym istniał powiedział:


Stachu, Wielki Stach, Pan Stanisław, Stach
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Shadowman Czw Maj 19, 2011 7:16 pm

Jezu co wy tak placzecie... Nie bedzie jakiejs radykalnej zmiany w systemie gry np. 2 profesje typu shinigami i hollow... Bo to by zmienilo calkiem server. Bedzie tylko zmieniona mapa, dodane sagi i poprawione bledy. Oraz co pewnie wazne dla was zapewne w wiekszosci calkiem nowa wybrana administracja ktora miejmy nadzieje was nie bedzie wkurzac.
Ten temat nie ma glebszego sensu bo z tego co sie dowiedzialem ten server napewno nie zostanie dalej. Wiec proponuj poprostu przejsc na ten 2 ktory bedzie lepszy w kilku rzeczach a napewno nie gorszy w innych. W koncu ci sami tworcy ktorzy juz to wszystko przeszli i maja doswiadczenie poprostu robia wszystko bezblednie od poczatku do konca i wiedza co ich moze spotkac...
Zreszta powiedzcie mi jaki sens ma trzymanie servera ktory zajmie dodatkowego dedyka a bedzie na nim grac ponizej 20 osob bo pewnie i tak ponad polowa przejdzie na ten nowy? A juz gra po 40 osob... To sie nie kalkuluje Razz Tamten bedzie od zera kazdy bedzie mial szanse byc najlepszym, ci co znaja mape nie wybija sie na startcie tak jak tu niby 500 lvle ale srednia okolo 100... Bo poprostu tej mapy dobrze nie zna zaden gracz.
Pisze i pisze nie wiem po co bo i tak pewnie mnie zwyzywacie ze pisze w tym temacie na ktory i tak nikt nie zwroci uwagi przy stawianiu nowego servera i przy wylaczaniu starego.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  slovvik226 Pią Maj 20, 2011 6:43 pm

nie chce 2 srva ponieważ nawet jeśli ten się utrzyma jakimś trafem to i tak padnie po jakimś czasie , a swoja droga to trochę bez sensu zdzierać z ludzi kasę a potem serva zamykać ...
myślę ze większość wolałaby zostać przy starym servie dlatego pisze ta wypowiedz Razz
jestem za utrzymaniem serva- Lord Shiffer :]
slovvik226
slovvik226
User
User

Join date : 20/04/2011

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Aien Pią Maj 20, 2011 8:27 pm

Łonczmy się w bulu i nadzieji.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Stachu Pią Maj 20, 2011 9:11 pm

Shadow dobrze mówi.


Jeśli nowy serwer będzie lepszy, wyeliminuje stare błędy, ciekawsze pomysły to dlaczego mamy grać na tym starym. Zawsze to będą jakieś nowości, nowe expowiska, questy, może skille. Będziemy poznawać serw od nowa, czy to nie jest ciekawe? Nikt nam nie powie co gdzie jest bo wszyscy będziemy zaczynać od zera. Moim zdaniem nowy serwer będzie lepszy i proszę was zrozumcie to, żadne tematy nie pomogą bo admini mogą mieć was po prostu w dupie bo i tak nie pójdziecie na inne serwery. Nie poszliście przedtem to dlaczego niby teraz. Uszanujcie ich decyzję i cierpliwie oczekujcie nowego serwa.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Shadowman Sob Maj 21, 2011 8:17 am

Yy chcialem tu cos napisac ale poszedlem robic co innego i zapomnialem a teraz patrze ze mam otwarta karte z pisaniem posta to juz cos napisze zeby sie karta nie zmarnowala lol xD
Jest to temat o tym utrzymaniu servera chcialem chyba cos napisac o tym ze wszyscy placza ze ten server jest noobski albo ze 5 osob ma 500 lvl a reszta nie zna mapy wiec expi wolniej i mowia tez kiedys bylo lepiej. Nie nie bylo lepiej kiedys poprostu kazdy poznawal mape potwory profesje i sie uczyl grac, dlatego bylo fajnie. Teraz wszystko znasz i w tydzien mozesz odwiedzic miejsca ktore znales juz dawno temu(grajac od 0). Bedziecie miec nowa mape do zwiedzania, nowe miejsca do expienia, moze troche nowych questow, cale nowe sagi, troche bardziej ogarniete profesje a nie wciaskane na sile bez sensu 20 profesji czy wiecej, pewnie jakis balans. Chyba jeszcze cos chcialem napisac ale nie pamietam, jak sobie przypomne to wam napisze.
A i wogole to forum ma jakas dziwna grawitacje bo sie nie da od niego oderwac... wkoncu co to jest 10 minut dziennie czytac i odpisywac na posty zeby to olac? Nic roboty a cos sie napisalo i powiekszylo sie internet o kolejne literki!
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Nix Sob Maj 21, 2011 9:58 am

Obiecanki cacanki... Zobaczymy, nie przekonujcie nikogo z gromadzonych, że będzie SUPER... Sami tego nie wiecie, ale nie, żeby przywołać lud trzeba coś napisać, żeby im odpowiadało... Ach, Knopers Cie o to prosił? Żeby dużo graczy nie poszło na inne? A co się dziwić, jak tu jest jak jest, no to sorry będą szli na inne. Neutral
Do Nigdy.
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Stachu Sob Maj 21, 2011 10:09 am

Jakie inne, podaj mi jakiś dobry polski serwer bleach.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Shadowman Sob Maj 21, 2011 10:24 am

http://otservlist.org/search/501b90f9d53a273bbba93c49fefc724c
Hmm 1 server to ten, ktory zostanie zastapiony innym, 2 server to jakis brazylijski ja o nim nic nie wiem. 3 server to lob idz tam graj teraz jak taki fajny jestes. 4 server to znow jakies br naruto/bleach smieci i tez nie dziala.
Niby testy ma shinigamistory, ale nie wiesz czy wypali, nie wiesz czy tworcy naprawde ogarniaja jak postawic dedyka i jak robic skrypty(testy na jego kompie i to przez hamachi?). Z zapowiedzi widzialem kilka ciekawych systemow ale naprawde prostych do napisania... Oprocz tego beda tez starty servera tworcow ktorych znasz stad. Tu wiesz, ze po 1 ogarna dedyka bo juz byl wiec dalej byc moze i to ogarniety, wiesz ze bedzie nowa mapa i sagi wiec odrazu widac ze cos robia, wiesz ze administracja gm i nizej jest do dupy ale sami sobie taka w wyborach wybieracie, wiec tam bedzie lepiej bo jesli ich nie wybierzecie znow to raczej nie beda dalej miec swoich stanowisk co dla ciebie chyba jest dobre?
Nie mowie ze bedzie super, ale powiedz, zanim zaczely sie cyrki z administracja byl dobry server? Nie liczac atmosfery pozniejszej oraz graczy jak oceniasz server? Zapewne dobrze lub nawet bardzo dobrze, jak reszta graczy. Wiec to co najgorsze waszym zdaniem bedzie tam wyelyminowane, wiec dlaczego by tam nie zagrac? Poza tym nie wierze ze nie zboczysz jak bedzie wygladac server, nawet jak bedziesz grac u konkurencji. Przeciez z przykladu tutaj wiadomo ze wiekszosc graczy loba to tak naprawde gracze btlsa... W dodatku na te 2 servery bedzie mysle okolo 1500 aktywnych graczy serverow bleach. Czyli wychodzi okolo 150-250 online naraz w godzinach szczytu, wiesz ze server jakos server bedzie tu ogarniety a tam nie wiesz nic. Do niczego cie nie zmuszam tylko mowie jaka jest prawda.

ps. Nikt mi nic nie kazal pisac... Pisze co chce i mam wyjebane czy mi ktos cos kaze czy nie.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Stachu Sob Maj 21, 2011 11:14 am

Pozostaje tylko czekać na nasz nowy serwer btls, który jak mamy nadzieję będzie ciekawy i pełen nowych rzeczy. Co do administracji to pinokio powinien sam wybrać kto będzie gm, bn. Bo tutaj nie ma ludzi którym władza nie uderza do głowy. Niech gm, bn będą zaufane osoby, a nie ktoś kto kupi głosy w ankiecie czy po prostu 3/4 gry go lubią, a 1/4 wie jaki na prawdę jest. Ze wszystkich tych gm, bn, tutorów którzy już byli nikt nie zdobył mojego szacunku: Bibol, ponurak, tachi, było ich na prawdę wielu ale wszystkim w końcu albo znudził się btls albo odbiła szajba. Dla czego admini nie mogą wziąć kogoś sprawiedliwego, nie wszyscy muszą go lubić byle by go znali i szanowali. Jeśli znajdziecie kogoś takiego to dajcie mi znać.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Knopers Sob Maj 21, 2011 2:31 pm

No właśnie i tu się zaczynają schody, jeśli znacie chociaż jedną taką ogarniętą osobę to powiedzcie mi.

Co do nowego serwera BTLS to go nie będzie ponieważ "Bleach The Legendary Shinigami" to już Historia.
Nowy serwer Bleach Pinokia będzie się inaczej nazywał, w sumie to mogę wam zdradzić nazwę: Bleach History.
Linku wam nie podam, jak sami znajdziecie to będziecie mieli, jeszcze nie jest to gotowe na otwarcie aczkolwiek myślę że do połowy czerwca się wyrobimy i będą mogły się zacząć otwarte alpha testy.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera - Page 2 Empty Re: Podanie dotyczące dalszego utrzymania servera

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach