Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

by Magik

+14
Szejtan
Son Gohanek
Knapol
darkover
Tom White
Blightwaler
Vizards
Zbir
Stachu
FeBul
Wojtux
Sysio
Relampago
rejper12
18 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

by Magik Empty by Magik

Pisanie  rejper12 Sro Lut 09, 2011 4:50 pm

Czołem!!!
Zamieszczę tutaj moje tzw. "wypociny" które o dziwo są już na serwerze i nie tylko. [Grafiki na 100% zabrane są z LoB'a ponieważ tam graferowałem. Byc może Tom White kojarzy mnie z pseudonimu Magika] Tak czy inaczej do rzeczy:

Ishida;
by Magik Iszida by Magik Ishida1 by Magik Ishida3 by Magik Ishida4 by Magik Ishida5

Ishida bow:
by Magik Ishidabow

Zanpaktou Zabimaru:
by Magik Zabimarud

Brama senkai:
by Magik Bramasenkaipodkontem

Shukaku:
by Magik Dfkljsgturo

Ulquiorra Ressurection:
by Magik 81549789 by Magik Ulquiorraresurection1

Hitsugaya:
by Magik 81563200

Inne:
by Magik Goldenshield by Magik Goldenwing by Magik Magicgoldenarmor

Renji bankai:
by Magik Rendizzabimaru


Mam nadzieje że się podobało, komentarze i uwagi co do grafik mile widziane Smile

@down
"drugi to przerobiony obecnie Ulquiorra. Reszta taka sobie." Nie został przerobiony, bo jak wspomniałem grafiki zostały ukradzione z server LoB na którym zrobiłem tego ulquiorre.


Ostatnio zmieniony przez rejper12 dnia Sro Lut 09, 2011 6:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Relampago Sro Lut 09, 2011 4:54 pm

Ishida, łuk, Shukaku i brama fajne. Hełm pierwszego Ulquiorry wygląda tak jakby to był Freezer, 3 trans, drugi to przerobiony obecnie Ulquiorra. Reszta taka sobie.
Relampago
Relampago
Mega User!
Mega User!

Join date : 14/10/2010

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Sysio Sro Lut 09, 2011 5:04 pm

No nawet nawet.
Sysio
Sysio
User
User

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Sro Lut 09, 2011 6:32 pm

Renji bankai:
by Magik Rendizzabimaru
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Wojtux Sro Lut 09, 2011 7:29 pm

Zarąbisty ; )
Ale nie podoba mi się tylko to czerwone takie jakby wyostrzone to jest.
Ale tak to super i Ishida oczywiście ; D
Wojtux
Wojtux
User
User

Join date : 15/09/2010
Age : 27

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  FeBul Sro Lut 09, 2011 7:36 pm

Renji bankai najbardziej mi się podoba
FeBul
FeBul
User
User

Join date : 09/01/2011
Skąd : Gorzów Wlkp

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Stachu Sro Lut 09, 2011 7:38 pm

Renji mi się podoba, a stroje Ishidy są lepsze niż te na serwie.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Zbir Sro Lut 09, 2011 8:32 pm

Grafiki rzeczywiście na poziomie nieco wyższym niż te zazwyczaj pokazywane na forach "niegraficznych" ,jednak nie zmienia to faktu ,że miejscami błędy występują. Warto także zaznaczyć ,że kilka prac różni się jak9ością wykonania jak i stylem. Dokładniej rzecz ujmując mam na myśli cieniowanie i triki użyte w celu zniekształcenia kształtu poszczególnych elementów grafiki. Bardzo dobrze widać to kiedy porówna się postać Hitsugayi oraz Shukaku. Na skrzydłach rozmieszczenie cieni jest zupełnie inne niż przy Shukaku. Na tym drugim jest od cholery losowo porozmieszczanych pixeli w sposób oczywiście nieprzemyślany. Oczywiście stosunkowo dużo pillowingu i pillow shadingu. Co prawda przy tej grafice z bleach'a chwilami też go nieco jest ,ale nie zmienia to faktu ,że wykonany został znacznie bardziej "profesjonalnie". Nieobcy jest tej graficetakże antyaliasing ,o którym już wcześniej wspomniałem. Możliwe ,że wynika to z tego ,że mogły zostać wykonane w różnych odstępach czasu ,ale mimo wszystko jest to dla mnie dość podejrzane. Reszta grafik jest też na dość różnym poziomie ( podoba mi się wykonanie samej czaszki bankai'a ( tak to się odmienia ? ) Renjego ). Są też przeróbki grafik z tibii ... nad nimi tym bardziej nie ma sensu się bardziej rozpisywać. Mam nadzieję ,że coś jeszcze nam zademonstrujesz.
Zbir
Zbir
User
User

Join date : 26/09/2010

http://sonimul.deviantart.com

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Sro Lut 09, 2011 8:37 pm

Każdy grafik się rozwija, nie jestem na Twoim poziomie graferowania bo jak patrzyłem na Twoje to pozazdrościłem. Tamte grafiki o których wspomniałeś że jedne gorsze a drugie lepsze to jest różnica czasu pomiędzy nimi. Shukaku robiłem kilka miesięcy temu a np Renjiego robiłem około tydzień temu.
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Vizards Sro Lut 09, 2011 9:50 pm

Rejper Widze nie swoje prace wrzucasz Smile Lubisz tak oszukiwać ?
Vizards
Vizards
Grafik
Grafik

Join date : 14/10/2010

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Blightwaler Sro Lut 09, 2011 10:14 pm

Jakim prawem wrzuciles MOJEGO Renji bankaia ?! A zeby nie bylo ze bezpodstawnie go oskarzam wklejam tutaj 3 pozycje.

by Magik Dbg

/Super Nova
Blightwaler
Blightwaler
User
User

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Sro Lut 09, 2011 10:36 pm

Blightwaler napisał:Jakim prawem wrzuciles MOJEGO Renji bankaia ?! A zeby nie bylo ze bezpodstawnie go oskarzam wklejam tutaj 3 pozycje
Nie wrzuciłem twojego tylko brałem z niego przykład

I mam do niego chodzenie i w ogóle inne niż Twoje więc nie osądzaj jak nie masz dowodu.

@edyt
jutro zostanie mój Renji bankai form... [10.02.2011]
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Tom White Czw Lut 10, 2011 8:11 am

jak to jest dokladnie taka sama grafika. jak bys sie wzorowal na niej to by byla jakas roznica miedzy nimi ale ja zadnej nie widze ;/
Tom White
Tom White
Grafik
Grafik

Join date : 05/10/2010
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  darkover Czw Lut 10, 2011 8:59 am

Ishida ma dziwną głowę, renji najlepszy, ale widzę że nie jest twój. Przeniosłeś tylko miecz do drugiej ręki. Ten golden helmet to nic trudnego dodać skrzydła do zwykłego, a MPA pokolorować na złoto..
darkover
darkover
User
User

Join date : 27/01/2011
Age : 30

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Knapol Czw Lut 10, 2011 9:23 am

Twoje grafiki sa ładne. Mnie akurat przypadły do gustu. Napsiz do pinoia do priv czy mu czegos nie tzreba.
Knapol
Knapol
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 18/09/2010
Skąd : z Polski

http://btls.knopers.com.pl/

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Czw Lut 10, 2011 9:54 am

Blightwaler nie wiem czy to jest "bezpodstawne" wręcz przeciwne, najpierw mógłbyś powiedziec żebym dał resztę spritów renji bankaia. Nie chcę jakiejś kolejnej kłótni wywołanej z mojego powodu, więc dodaje mojego renjiego bankai:
by Magik Bubleblablo

Wrzuciłbym to wczoraj ale z drobnych powodów technicznych nie miałem jak. Przepraszam za utrudnienia.

PS
Vizards nie wiem o co Ci chodzi?


@down
a co do tego mają moje sprity??


Ostatnio zmieniony przez rejper12 dnia Czw Lut 10, 2011 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Blightwaler Czw Lut 10, 2011 10:04 am

Nie zamierzalem wrzucac wszystkich krokow bo zrobilem go dla pewnego Bleach Servera.
Do tego Renji jak i wiele postaci z Bleacha (Nie-Izometrycznych) został stworzony przez B989

by Magik Obraz1vl

PS. Wyjdz jak nie umiesz tworzyć grafik x]
Blightwaler
Blightwaler
User
User

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Tom White Czw Lut 10, 2011 10:52 am

shukkaku tez jest przerabiany i to jeszcze z mojej i znajomego grafiki;/by Magik Shukkaku czy tak trudno zrobic grafe od zera ze musisz przerabiac czyjes grafy?

@down
masz by Magik Gotowec
on zrobil grafe a ja ja cieniowalem i poprawialem bledy no i ogon

@ps
czy to nie dziwne ze na ogonie ma strasnie podobne roztawienie tych takich lusek?


Ostatnio zmieniony przez Tom White dnia Czw Lut 10, 2011 11:01 am, w całości zmieniany 3 razy
Tom White
Tom White
Grafik
Grafik

Join date : 05/10/2010
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Czw Lut 10, 2011 10:55 am

to pokaż tego shukaku twojego znajomego to wtedy zobaczę czy ten mój jest "twojego kolegi"...

@upp
jakoś nie widac że to TY cieniowałeś ponieważ na wono nie było żadnego kolesia o nicku Tom White na forum... Jednakże nie widac że przerabiałem ponieważ tamta grafika była wykonana w gimpie i w paincie bym musiał chyba poświęcic dzień na wykasowaniu odcieniów różu z tła... Shukaku jest moją grafą, nie przerabianą ani nie kopiowaną więc nie masz upoważnienia do osądzania mnie że "ukradłem" grafikę... Czy tak trudno Ci po prostu docenic czyjąś pracę ?...
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Tom White Czw Lut 10, 2011 12:20 pm

Po pierwsze ja nie mówiłem że pracowałem na wonots i ty dobrze otym wiesz że robię dla as a jak się umie robić grafy to zmiana tła trwa kilka sekund a mi się wydaje że ty tylko rozjasniles i trochę zmieniłeś pysk jak będę miał troszkę czasu i będę na kompie to pokaże ci jak bardzo są do siebie podobne chociaż to już teraz widać. A ja nie po to robiłem go 3 godziny żebyś ty sobie wszedł pobrał i przerobił a nawet to ci nie wyszło. Znając Ciebie to to jeszcze dzisiaj wbije creazy i potwierdzi twoja wersję a o grafe ishidy zapytam się vego czy na prawdę ty ja zrobiłeś a i nawet nie próbuj zmienia tego shukkaku tak jak to zawsze robisz jak ktoś cię o to oskarża bo i tak mam go zapisanego na kompie więc się nie wykrecisz


@down
jak chcesz to moge tu sciagnac polowe as i nie tylko zeby potwierdzili ze to ja robilem ze kradniesz czyjes grafy i przerobiasz. a ze na as ci nie poszlo z grafikami czyimis pewnie to probujesz tutaj przekrety robic
a co do ishidy to sie dowiem kto go zrobil na l.o.b'ie
jak robisz grafiki dla przyjemnosci to ich nie podkradajaj proste juz nie raz przylapano cie na kradzierzy grafik
a po za tym nie lubie takich kolesi jak ty ktorzy mysla ze sa fajni bo grafy ktore ktos robil kilka godzin a ty przerobisz je w kilka minut i to tak bez nadziejnie ze to masakra
i jeszcze bezczelnie mowisz ze to ktos od ciebie je ukradl


Ostatnio zmieniony przez Tom White dnia Czw Lut 10, 2011 1:11 pm, w całości zmieniany 5 razy
Tom White
Tom White
Grafik
Grafik

Join date : 05/10/2010
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Czw Lut 10, 2011 1:00 pm

Sam tego shukaku robiłem i to na dodatek stara grafika jest nie obchodzi mnie co Ty o tym sądzisz. Ja nie robię grafik 24/7 ... robię je dla rozrywki a nie żeby każdy piksel był idealny. Ishida jest mój, mam do niego ruchy. A że próbujesz mnie wywalic z pozycji grafika to już nawet nie wiem dlaczego... wątpię że Ty tego shukaku robiłeś bo inny gracz robił tego na piasku a jeszcze inny tego nasiąkniętego wodą. Nie wiem co masz do mnie ale wrzuc na looz koleś... Czujesz się zagrożony że jestem również grafikiem na servie czy co??!! Podaj mi na to odpowiedź bo nie rozumiem...

"jak chcesz to moge tu sciagnac polowe as i nie tylko zeby potwierdzili ze to ja robilem ze kradniesz czyjes grafy i przerobiasz. a ze na as ci nie poszlo z grafikami czyimis pewnie to probujesz tutaj przekrety robic
a co do ishidy to sie dowiem kto go zrobil na l.o.b'ie
jak robisz grafiki dla przyjemnosci to ich nie podkradajaj proste juz nie raz przylapano cie na kradzierzy grafik
a po za tym nie lubie takich kolesi jak ty ktorzy mysla ze sa fajni bo grafy ktore ktos robil kilka godzin a ty przerobisz je w kilka minut i to tak bez nadziejnie ze to masakra
i jeszcze bezczelnie mowisz ze to ktos od ciebie je ukradl"

@up
to się pytaj bambusie na Mam miękką faje i nic nie znajdziesz... na anime story przestałem wstawiac grafy itp bo zacząłem grac na wono i niby jak mnie przyłapano? Człowieku Ty chyba jesteś masakrą z dupy wziętej 24/7 przed netem nie masz życia na to wychodzi. Nawet jakbym przerabiał to bym utworzył własną grafikę buroku. Niby coś wiesz o graferowaniu a wiedziec to wiesz gówno... robię sam grafy i na większości serverach już latają, a Twoje grafy? mhm ishida który ma łeb jak jakaś dynia... tyle z mojej wypowiedzi


Ostatnio zmieniony przez rejper12 dnia Czw Lut 10, 2011 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Son Gohanek Czw Lut 10, 2011 2:17 pm

Nie chce nic mówić ale super nova czyli Blightwaler dawał mi tego Renjego jeszcze w wakacje XD. Pamiętam bo jeszcze wtedy się z nim nieźle pokłóciłem o to kto robi lepsze grafy 64x64 xD w dodatku robiłem specjalnie na tą okazję robiłem mojego rencjego żeby mu to udowodnić a dla ścisłości bankaia bo sama postać renjego jest wykonana przez Broli989 i pochodzi z ładnie wielkiej paczki spritów do jego otsa Bleacha który upadł (ten hitsugaya też jest od niego przerobiony) Ładnie od niego zjebałeś.

sprite Blightwalera (screen z okna właściwości, widać zaznaczenie pliku, takie szare, więc widać że nie fake żebyś się nie zaczął nam tu wykręcać że to inny plik jest)
by Magik Rip2

Son Gohanek
Son Gohanek
User
User

Join date : 10/02/2011
Age : 29

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  rejper12 Czw Lut 10, 2011 2:27 pm

Hmm... bardzo podejrzane z punktu widzenia sami 1 postowi użytkownicy oceniają te grafiki...
rejper12
rejper12
Grafik
Grafik

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Blightwaler Czw Lut 10, 2011 2:30 pm

Jak by nie patrzeć masz ich 9.
Blightwaler
Blightwaler
User
User

Join date : 09/02/2011

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  darkover Czw Lut 10, 2011 4:03 pm

Pewnie wszystkie z tego tematu, bo ciągle tutaj spamuje..
darkover
darkover
User
User

Join date : 27/01/2011
Age : 30

Powrót do góry Go down

by Magik Empty Re: by Magik

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach