Obecny czas to Wto Gru 07, 2021 9:45 am

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
1. Admin/moderator ma zawsze racje.
2. Jak admin/moderator nie ma racji, patrz pkt. pierwszy.
3. Możliwa jest zmiana nicku na forum. W takiej sprawie należy napisać do mnie, lub Arcanmen'a.
4. Zabrania się obrażać graczy na PW, jak i w tematach i na ShoutBox'ie.
a) Zabrania sie przeklinać na Sb jedynie po godzinie 23.
5. Regulamin jest tylko pomocą dla graczy, zastrzegam sobie prawo zmiany jego treści w każdej chwili.
6. Nie spamujemy w tematach, ani na SB.
7. Staramy się pisać co 2-3 posty.
8. Za double posty ( post pod postem ) można dostać warna, lub nawet kilka. Zależy ile jest postów pod 1 waszym postem ( wyjątek - pkt. 10 )
9. Linki do sprośnych tematów można umieszczać w weekendy, po godzinie 23.
10. Wyjątkiem od warnów przy double/triple etc. poście, jest odświeżanie swojego tematu np. gdy szuka się pomocy. Temat można odświeżyć raz na 4 dni, można to zrobić maksymalnie 2 razy.
11. Każdy gracz względem administracji forum, serwera i innych graczy ma zachowywać się kulturalnie - starać się nie wywyższać, nie bluźnić do nikogo.
12. Staramy się utrzymać "luźną atmosferę" na forum jak i na SB.
13. Każdy ma prawo do wypowiadania się w czyichś tematach, tak samo jak do zakładania swoich.
14. Staramy się pisać tematy w odpowiednich działach.
15. Za każdym razem, gdy ktoś komuś wzajemnie pomoże, można mu przydzielić reputację ( + ). Za każdy spam czy coś innego gracze mogą dawać także - .
16. Używamy odpowiednich tagów do działów np. Handel [S]/[b] Reportowanie graczy/wladzy [obraza/Macro] nick gracza/[Skarga] nick gma/tuta
a) Jeśli chodzi o reportowanie forumowiczów to tag [Forum][obraza/przeklinanie/zly tag/zly dzial itd] nick osoby z forum
Drobniejsze informacje.
1. Każdy może dostać warna na forum. Czy to np. grafik, czy to V.I.P, czy to gracz.
2. Dostanie określonej liczby warnów oznacza zablokowanie konta na forum.
3. Zabrania się pytać i spamować " Kiedy ots bedzię online????!!!!" itp. itd. et cetera, et cetera.
4. Zabrania się obrażać władzę bedzie to karane od 1 do 4 warnow a nawet banem
5. za każdy zły tag będzie kara w wysokości 1 warna
6. nie komentujemy działu "Reportowanie graczy" będzie to karane 2 warnami.
a) jeśli skarga dotyczy Ciebię możesz pisać i się bronić