Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

To już dzieje się teraz...

2 posters

Go down

To już dzieje się teraz... Empty To już dzieje się teraz...

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 2:33 pm

Witam.

Na początek dopełnię temat ...Serwer schodzi na psy.

Droga Administracjo, a raczej P. Knopersie!

Zrobiłem temat, gracze zauważyli co robisz - To naskoczyłeś, bo kim Ty nie jesteś, normalnie Pan Serwera Shocked
A odpisałeś na niego tak:

Napisał Knopers
"Żeby nie było nie domówień - Kasa z DotPay jeszcze od powstania sms shop'a do dziś nie doszła. Skoro SMS shop jest dla was takim problem to go wyłączam do puki kasa którą zebraliśmy dojdzie do nas i będziemy mieli fundusze na lepszy sprzęt.

Jeśli tak bardzo nienawidzicie tego serwera to z przyjemnością go wyłączę też do tego czasu ..."

Uczepiłeś się szczegółów i myślisz, że jesteś fajny? - Mylisz się.



Napisał Knopers:
"Jak bym was olewał to bym na forum nie wchodził, nie czytał postów, nie odpisywał.
Co do lagów nie mam wpływu na nie dlatego dałem wam do testów maszynę żebyście weszli jakąś grupką i sprawdzili czy są czy ich nie ma jak na razie nie dostałem żadnej informacji od nikogo. Ja nie jestem w stanie sam określi czy na nowej maszynie będą lagi czy nie dlatego nie postawiłem tam officiala. Jak chcecie to go postawie tam ale potem nie miecie pretensji jak będą większe lagi lub w ogóle nie będzie dało się zalogować przy 30 osobach.

Następnym razem jak będę miał plany wobec serwera nie będę nic mówił, nie będziecie mogli się wypowiedzieć na dany temat przed wprowadzeniem go w życie, trudno sami tego chcecie."

1) Na forum wszedłeś, raz na 5 dni czy tam dwa i co zrobiłeś Nam wielką łaskę?
a) Na pomysły to Ty mój kolego w ogóle nie raczysz odpisać, poinformować czy dany pomysł będzie brany pod uwagę, czyli gracze mogą czekać na cud. Wink
b) Wątpię, że czytasz posty, przecież Ci się nie chce skoro rzekomo z chęcią go wyłączysz...
c) Odpisujesz nie do końca, nie potrafisz prowadzić rozmowy... za szybko się irytujesz.
2)Dałeś nam serwer z nową maszyną ale ma On wiele bugów oraz nie mogą tam wejść nowi gracze, gdyż baza jest z dnia. 13.04.2011r. To Ty powinieneś się interesować ponieważ to dzięki Nam Wy macie fundusze na dalszą edycje serwera.
a) To sobie stawiaj, Twoja decyzja, tylko proszę racz Nas poinformować. Wink
3) Ten ostatni akapit to przestroga? Mamy się bać? Przecież dobry Administrator serwera wie jak najlepiej go urządzić...

Więc Nadal nie rozumiesz? Może napisać po japońsku albo w łacinie?


I na koniec, dzięki za łaskę, którą Ty nam dajesz bo jak to napisałeś: "Pinokio chciał serwer zamknąć", a Ja w to wątpię, z uwagi na to, że jest zarobek, a myślę, że Pinokio jest bardziej dojrzalszą oraz odpowiedzialniejszą osobą, skoro to On jest głównym Adminem. Wink

Napisał Knopers"
"Gdyby mnie nie było to serwera też by nie było bo Pinokio chciał go zamknąć w lutym. To ze mu powiedziałem "Nie pierdol tylko rób serwer" to jakoś jeszcze to stoi, aktualnie przerabia serwer pod starszy silnik (taki jaki jest na dbl'u) i robi nową mapkę + naprawia skrypty."
Kto się ze mną zgadza, Proszę o współdziałanie.

@Temat nie ma zostać uznany jako spam, zażalenia lecz prawdę, proszę nie spamować nadmiernie tylko edytować posty.
@Post może ulec edycji w miarę potrzeb.


@Shadowman
To po co pisze, że rzekomo na forum odpisuje? Żeby zaszpanować? Gdyby chciał tak naprawdę sprawdzić tą betę to by się do tego zabrał. Facet zdecyduj Ty się albo jesteś za nimi albo przeciw..."To przykładowo gdybym napisał, że Administracja się stara - Ty byś napisał, że olewa serwer?"


Ostatnio zmieniony przez Nix dnia Czw Kwi 21, 2011 3:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

To już dzieje się teraz... Empty Re: To już dzieje się teraz...

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 2:53 pm

I mi tak wiem sorki śmierdzę znow calego posta wcielo przez jebanego neta...
Szczegolow? Nie ma kasy to za co ma kupic server? Juz wydal ze swojej kieszeni duzo od poczatku.
W sumie nie ma po co admin wchodzic na forum czytac takich pierdol. Powinno byc ustaolne miedzy tutorami itp zeby zglaszali lepsze pomysly do przeczytania a reszta do wywalania jesli polowa sie z nimi zgadza a polowa nie...
Testy na nowej maszynie powinny sie odbyc odrazu, teraz ciezko zebrac ekipe ponad 10 osob... Pozatym odrazu po jej starcie kazdy mial tam konto a to ze teraz nowi chca testowac to niewazne bo to sa 3 osoby na 60.
Co do dawania terminow update startu i napraw to sie zgodze powinien o tym myslec admin co mowi.
Pinokio chcial server zamknac przed sms shopem. Pozatym co to ma do rzeczy jak zadna kasa z sms shopa do nikogo jeszcze nie doszla?
Pinokio hea admin odpowiedzialny itp? Jego tez juz dlugo nie ma na forum. A to ze zostawil server w oplakanym stanie i robi jakis nowy bo mu sie nudzi to niezbyt odpowiedzialna robota.
Jezu w orginale ten post byl chyba z 3x dluzszy ale nie chcialo mi sie znow tego tak rozpisywac.
A tak przy okazji to powiem ci ze jak sie komus czegos nie chce robic to ciezko jest sie zebrac i to zrobic nawet jesli potem beda albo duze problemy albo jesli bedzie nagroda po zrobieniu czegos w postaci zysku.
Ps. Jestem tu aby utrzymac balans atakow na administracje i nazekania na wszystko. Dlatego w kazdym moim poscie mozesz zobaczyc inne zdanie na temat tego samego lub na temat tych samych osob.

@eidt
Gdybys napisal ze sie stara to bym cie wysmial i napisal ze olewa. A teraz tez nie pisze ze sie stara i nie wymyslam czego to oni nie robia tylko przeciwnie do twojego toku myslenia przedstawiam kontr argumenty.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

To już dzieje się teraz... Empty Re: To już dzieje się teraz...

Pisanie  Nix Czw Kwi 21, 2011 3:50 pm

Temat uważam za zamknięty Pan Knopers wyjaśnił mi już i Wam to i owo...


Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

To już dzieje się teraz... Empty Re: To już dzieje się teraz...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach