Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zarząd

+5
Sparky Sharky
Beliav
Shadowman
byakuyer
Aien
9 posters

Go down

Zarząd Empty Zarząd

Pisanie  Aien Czw Kwi 21, 2011 7:19 pm

I znów, muszę pisać po raz drugi ten temat, bo ktoś miał kaprys i go sobie usunął, jednak, teraz zapiszę go sobie w notatniku, dla pewności, żeby zaś, za pewne Sure, bo mu się za bardzo nudzi oczywiście, znów miał kaprys i go usunął. Piszę ten temat, w celu, jakby to powiedzieć, dowiedzenia [?] się co jest z administracją? Tutorów w ogóle nie widzę, ew. Seniora, Toma, który dostał s tutora dzisiaj, ale mniejsza z Tym. Widzę często BN Ponuraka, koniec, to wszystko. I kto ma pilnować serwera?
- GM Ryboss - Kto to w ogóle jest? ; ]
- Lunkan - Bez komentarza.
- Sure - Dobry żart.
O tutorach, już nie wspominam, pomijam też Knopersa i Pinokia, bo może tam mają coś do roboty, dlatego nie bywają w grze. Odpowiedzcie mi, gdzie jest reszta? Po co im ta ranga, skoro i tak ich niema? No i może należałby się Ponurakowi awans na GameMastera, skoro ciągle zapieprza za dziesięciu, nie znam tej rangi, BanMaster, ale wydaje mi się, że GameMaster, jest wyższą rangą, skoro jest wyższy na liście, to Tyle.
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  byakuyer Czw Kwi 21, 2011 8:16 pm

Ja tam np. mam tutora ale gram drugim charem dlatego pewnie mnie za bardzo nie widzisz Razz

P.S ponurak napisał knoopersowi czy by mi dal na chara którym teraz gram tutora zamiast tachiego wiec może jak da będziecie mnie więcej 'zauważać' Very Happy


Ostatnio zmieniony przez byakuyer dnia Pią Kwi 22, 2011 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Shadowman Czw Kwi 21, 2011 8:23 pm

Tachi to jest online 25/8 tylko roznymi postaciami. Czasem tylko na tutora wchodzi. Kilka razy przez ostatni tydzien widzialem yagamiego na trainach. Co prawda malo widze raportow na boty no ale duzo tych botow nie ma a ponurak pracuje wiec malo co jest raportowac.
Eventy to sa chyba kilka razy dziennie. Pytania z nagrodami... Chyba nie siedzisz na serverze jak nie widzisz co sie dzieje.
Rybossa nie widzialme zeby gmem cos robil wogole...
Lunkan - tu masz racje... to wogole jes tylko postac 4 fun i na liscie niepotrzebna bo to nie jest osoba ktora wogole ma jakies powiazania z serverem patrzac z punktu gracza.
Sure widzialem chyba raz...
Knopers ostatnio byl ze 2 razy nawet... No ale to w sytuacjach krytycznych Razz W sumie juz on sie wytlumaczyl ze wszystkiego. A nazekac na online w grze to nie ma co bo to najmniejszy obowiazek admina. Od tego sa wlasnie bn/gm/tutorowie.
Co do toma to wczesniej go zadko widywalem naa trany przychodzil pogadac czasem z roznymi osobami... Teraz senior tutora ma to troche posiedzial ale tez narazie nie ma co oceniac.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Aien Czw Kwi 21, 2011 9:04 pm

Shadowman napisał:Tachi to jest online 25/8 tylko roznymi postaciami. Czasem tylko na tutora wchodzi. Kilka razy przez ostatni tydzien widzialem yagamiego na trainach. Co prawda malo widze raportow na boty no ale duzo tych botow nie ma a ponurak pracuje wiec malo co jest raportowac.
Eventy to sa chyba kilka razy dziennie. Pytania z nagrodami... Chyba nie siedzisz na serverze jak nie widzisz co sie dzieje.
Rybossa nie widzialme zeby gmem cos robil wogole...
Lunkan - tu masz racje... to wogole jes tylko postac 4 fun i na liscie niepotrzebna bo to nie jest osoba ktora wogole ma jakies powiazania z serverem patrzac z punktu gracza.
Sure widzialem chyba raz...
Knopers ostatnio byl ze 2 razy nawet... No ale to w sytuacjach krytycznych Razz W sumie juz on sie wytlumaczyl ze wszystkiego. A nazekac na online w grze to nie ma co bo to najmniejszy obowiazek admina. Od tego sa wlasnie bn/gm/tutorowie.
Co do toma to wczesniej go zadko widywalem naa trany przychodzil pogadac czasem z roznymi osobami... Teraz senior tutora ma to troche posiedzial ale tez narazie nie ma co oceniac.
Eh, dlatego też piszę, że skoro nie grają, to po kij oni?
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Beliav Pią Kwi 22, 2011 2:08 am

Dokładnie , ja już pisałem coś o tym ;d Niech dadzą np testowego tutora komus kto bardzo czesto na servie jest ^^

Być może i ja bym mógł jak i tka calymi dniami i sporo nocek siedze , ale to juz nie odemnie zależy ;D

Ps. wiem ze nie tylko czas gry jezt wazny (pomagam itd ;D )
Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Sparky Sharky Pią Kwi 22, 2011 6:06 am

Osobiście, to ja też jestem codziennie, pomagam non stop męczącym ucho low lvlom w questach, radzę gdzie expić, co bardzo mnie irytuje, ale takiego tutka chyba bym nie chciał ;] Po pierwsze nie podoba mi się przedrostek [Tutor] przed nickiem, a po drugie, zwaliłoby mi się na głowe jeszcze więcej newbie xD
Sparky Sharky
Sparky Sharky
Mega User!
Mega User!

Join date : 21/03/2011
Age : 33
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Ribonzo Pią Kwi 22, 2011 12:40 pm

Jestem na forum caly czas BN ponurak sobie radzi doskonale wiec moje interwencje nie sa potrzebne na servie jak cos sie dzieje to dostaje PW od Ponuraka i wtedy wchodze do gry i patrze co sie dzieje. Admini jak i ja maja swoje zycie nie beda siedziec 24/7 i pilnowac ludzi. Po to sa tutorzy oraz Bn zeby pomoc Nam wladzy wyszej. to Tyle ode mnie Smile
Ribonzo
Ribonzo
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 16/10/2010
Age : 31

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Ghost Pią Kwi 22, 2011 12:47 pm

Ja bym mogł byc tutem ... Jestem codziennie minimum po 2h Very Happy
tylko czekam na wybory ;o
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Aien Pią Kwi 22, 2011 1:16 pm

Ribonzo napisał:Jestem na forum caly czas BN ponurak sobie radzi doskonale wiec moje interwencje nie sa potrzebne na servie jak cos sie dzieje to dostaje PW od Ponuraka i wtedy wchodze do gry i patrze co sie dzieje. Admini jak i ja maja swoje zycie nie beda siedziec 24/7 i pilnowac ludzi. Po to sa tutorzy oraz Bn zeby pomoc Nam wladzy wyszej. to Tyle ode mnie Smile
GameMaster - Mistrz Gry, po co on jest? Żeby pilnować porządku, normalnie, rozwalasz mnie. Tutor jest od pomagania NOWYM graczom, a nie od latania i banowania, albo pisania Ci na PW. Psami oni nie są, żeby latali do Ciebie, a Ty coś zrobisz. Władzy wyższej, władzą wyższą, może być administrator, a nie GameMaster. A kto Ci mówi, że masz siedzieć 24/7? Ty w ogóle NIE wchodzisz, o to mi chodzi. Jesteś GameMasterem, nie musisz siedzieć, a Ponurak jest BanMasterem i musi zapi*rdalać za dziesięciu, spoko ;|.
@edit
GM Ryboss - Last login: 12 April 2011, 12:43 pm - bez komentarza...
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 22, 2011 1:41 pm

Dokladnie. Obowiayku nie maja siedyiec tu admini i wchodza tzlko jak jest naprawde cos waznego.
A ty? Bylo cos waznego i nie widzialem cie. Knopers musial przyjsc bo przeszlo od bna do administracji. Ciebie pominieto bo wogole sie nie udzielasz... To wlasnie ty powinienes tu byc z ponurakiem bo gm i bn to wlasciwie to samo... Gm ma takie same prawa itp co bn wiec nie wiem po co jest bn no ale ok. Powinien ponurak miec gma tez bo to jest to samo. A ty masz gma to myslisz ze mozesz wszystko a ponurak musi zapierdzialac. A ty i tak nic nie robisz. Wszystko moze rozwiazac ponurak bez ciebie, a jesli nie moze to ty tez sie nie przydasz bo nie masz wiekszych praw ani mozliwosci daltego on pisze odrazu do adminow bo tylko oni moga cos wiecej. Wiec mi tu nie pierdol ze ty jestes pro i siedzisz na forum bo na posta o tobie odpisales po dlugim czasie wiec tez zadko wchodzisz. A w grze cie nie ma wogole. Tyle na ten temat.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Ghost Pią Kwi 22, 2011 3:29 pm

Dlatego Ja Prosze o szanse na Bn'a ... zeby sie wykazac proponuje dac trial tuta narazie ;d
Bardzo bym wam pomogl w zwalczaniu botow
Ghost
Ghost
User
User

Join date : 20/02/2011
Age : 29
Skąd : Zawadzkie

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Aien Pią Kwi 22, 2011 6:09 pm

Cholera, to jest ważny temat, który porusza sprawy administracji, a Wy tutaj spamicie, Tym, kto i kim by chciał zostać...
Aien
Aien
User
User

Join date : 09/10/2010
Age : 29
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Nix Pią Kwi 22, 2011 8:00 pm

Przedstawię jak to wygląda w mojej perspektywie.

Na początek tych znanych:
BN Ponurak - Jest długo, doświadczony, odpowiedzialny, i trochę teraz dojrzalszy (bez urazy).
Senior Tutor Tom White - grafik, pomoc dla serwera, odpowiedzialny, zaangażowany w byt serwera, (Ponurak też owszem).
Tutor Tachi - Jest to osoba, która daje dużo rozrywki, jednak jest trochę irytująca, szpanuje... ;f

Teraz tych pomijanych, z różnych względów:
GM Ryboss - Wykręca się, to typ człowieka, oczekującego, tylko czeka, aż coś zacznie się dziać i "niby" zacznie interweniować ale jak jest w praktyce?
Lunken - Widocznie nie zainteresował się Naszym OTS'em.
Na koniec Naszych Adminów:
Pinokio - Założyciel, człowiek, który chce więcej niż osiągnął, ciągle dąży do doskonałości, ale tym co najważniejsze nie za bardzo się przejmuje.
Knoopers - Współzałożyciel, człowiek, będący poważnym, bez skrupułów, co napisze to zrobi i nie ma innego zdania, jednakże stara się, chociaż potrzebują Go też w innych miejscach... Czas pokaże, Adminie. Wink

Od siebie. Powinny zostać odbyte nabory na przyszłych Tutorów, czy też GM'ów. - Jest Was zbytnio mało...

Ps. Temat nie został założony po to abyście zaczęli spamować kim to Ty nie chciałbyś zostać, tylko po to aby dowiedzieć się pewnych informacji odnośnie zarządu więc jak nie macie nic do powiedzenia lepiej darujcie sobie spam..

@Edit, Sure nie wypisałem, gdyż jest opryskliwy, najchętniej wniósłbym o obniżenie mu rangi do zwykłego playera...
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Knopers Pią Kwi 22, 2011 9:22 pm

To może teraz trochę ja coś napiszę w tym temacie:
Lunkan - Osoba dosyć mi bliska, gdyby nie on nie było by SMS Shop'a jak i najprawdopodobniej serwera ponieważ nie miałby na czym stać. Nie jest jakoś związany mocno z BTLS'em aczkolwiek widnieje w jego historii jako osoba chcąca pomóc ale nie wiedząca jak. Człowiek pomagający mi (w sprawach "czysto informatycznych") jak i również osoba zajmująca się połową serwerów cs na PGC.

Ponurak - Odpowiedzialna osoba na swoim stanowisku, brak zastrzeżeń. Posiada kontakt ze mną, jedna z niewielu osób które szanuję najbardziej na BTLS'ie.

Tutorzy - nie miałem okazji ich lepiej poznać, sądzę że sympatyczni i pomocni a przede wszystkim szanowani przez graczy.

O pewnym graczu :
Shadowman - Kolega ze szkolnej ławki, często lekko wkurwiający, próbujący za wszelką cenę dokuczyć nam lub graczom. Cały czas próbuje czerpać korzyści tylko dla siebie.

PS: Wybory będą po świętach i będą miały identyczny przebieg jak te które były ~ 3 tygodnie temu.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Shadowman Pią Kwi 22, 2011 9:42 pm

Muahuahuahuhhahsahsh!
Troche przesadzasz gdybym robil cokolwiek za wszelka cene bylo by duzo gozej a tak tylko pobawilem sie niektorymi rzeczami. Co do reszty. Po co lunkanowi admin na serverze jak nawet go to nie interesuje? Very Happy A z reszta sie zgadzam w sumie bo co tu gadac. Mniejwiecej ogarniete jest.
Nie wypowiedziales sie tylko w sprawie sure, rybosa i toma. No ale toma i sure zapewne zaliczasz do tutorow wiec poza tym ze sure nie ma wogole to spoko. No a rybooss to ja nie wiem co z nim Razz
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Nix Pią Kwi 22, 2011 9:43 pm

To bardzo miło, dziękuję osobiście za informację, na Tutora będę startował. Wink Mam nadzieję, że będzie sympatycznie i w miarę kulturalnie.

Pozdrawiam. Wink
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Beliav Sob Kwi 23, 2011 2:26 am

Nom fakt co fakt sporo osób tutaj gadają że Pinokio ,,nic nie robi" . Ale jeżeli się przyjrzy (xD) to gdyby nie on to by w ogóle nie powstał nasz ukochany BTLS ! Nie zapominajcie o tym , Nie wiem jak i kiedy Tom White dostał senior tutora , żadnej informacji o tym nie było na servie bądź gdziekolwiek , oczywiście nie mam zastrzeżeń do Toma , właściwie go nie znam ale wydaje mi się być osobą : sympatyczną , odpowiedzialną , pomocną , oraz osobą która nie wykorzystuje władzy , tak jak to robić Koks .


Jeżeli można to ja bym chętnie zgłosił sam siebie, na początek to może test tuta albo coś , siedzę całymi dniami na servie , pomagam jeżeli jest okazja , pokazuje questy,expy itd. A jeżeli by mi się udało zdobyć tego tutora bądź coś innego to na pewno by sporo ludzi odrazu się mnie pytało , i by nie było takiego spamu jak np Ktoś tam biegał na train roomie po każdych pietrach i do każdego gracza pisał i prosił o pomoc.A tak to do Tutora najpierw idą .



Beliav
Beliav
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 29
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Zarząd Empty Re: Zarząd

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach