Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SMS Shop - płatności bankowe

+3
Ribonzo
Handle
wachacz
7 posters

Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  wachacz Sob Maj 14, 2011 10:41 am

W tym temacie chciałem poruszyć temat sms shop-u a mianowicie chodzi mi o płatności za pomocą konta bankowego.
Jest to wyśmienita opcja dla nas graczy jak i hostera. Dzięki takim płatnością my mamy łatwieszy dostęp do premium punktów a hoster zarabia więcej ponieważ nie musi odciągać od tego żadnych podatków. My wysyłąmy 10zł on tyle otrzymuje a w przypadku sms za 11,08zł hoster otrzyma około 3-4zł. W czasie gdy bawiłem się w takie gry i prowadziłem kilka serwerów ta opcja była o wiele bardziej opłacalna niż sms. Chodz sms też jest ważny ponieważ nie każdy posiada konto bankowe Smile Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej opcji.
Pozdrawiam,
Amagai.
wachacz
wachacz
User
User

Join date : 05/05/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Handle Sob Maj 14, 2011 12:10 pm

Takie coś jest nielegalne, bo z tego tez sie trzeba rozliczac z Skarbówą, wszystkie projekty na których jest 'przelew' (nie bede podawałnazw) są nielegalne...
Handle
Handle
User
User

Join date : 23/09/2010
Age : 29

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Ribonzo Sob Maj 14, 2011 12:20 pm

@up
lol? Zle mowisz.

Hoster moze i wprowadzi ptk za przelewy ale - jest taki ze przelew idzie do tygodnia czasu albo 3 dni a smsem masz odrazu wiec hoster tu patrzyl na to zeby bylo wygodniej gracza;p
Ribonzo
Ribonzo
Junior Admin
Junior Admin

Join date : 16/10/2010
Age : 31

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Knopers Sob Maj 14, 2011 12:52 pm

Po pierwsze tak trzeba odliczyć od tego i tak 18% VAT - przez co odpada moje konto bankowe osobiste
Po drugie nie jestem pełnoletni aby zakładać takie rzeczy jak paypal lub konto firmowe.
Po trzecie nie opłaca mi się tego robić tu jak za niedługo będzie nowy serwer Bleach w którym najprawdopodobniej będzie to wprowadzone.
Knopers
Knopers
Administrator
Administrator

Join date : 17/09/2010
Skąd : Częstochowa

http://bhots.pl

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Loczekk Sob Maj 14, 2011 1:06 pm

jak dla mnie tego moglo by nie byc wazne zeby bylo za sms . Za sms odrazu dostajesz punkty i mozesz kupic pacca ktorego dostajesz natychmiast a z przelewem nigdy nic nie wiadomo bo juz raz sie przejechalem na tym ...
Loczekk
Loczekk
User
User

Join date : 19/04/2011
Skąd : z prawego jaja :D

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  nowix Sob Maj 14, 2011 1:16 pm

przelew 3 dni to ciekawe bo ile się nie myle jak wyślesz w czasie działania banku czyli do 18~ to przelew idzie od 5-15min przynajmniej ja tak mam.
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Shadowman Sob Maj 14, 2011 1:35 pm

W dotpayach, homepayach i innych sa funkcje przelewu gdzie niewazne z jakiego banku do jakiego przelewasz idzie odrazu do shopa potwierdzenie ze wplacone i punkty dochodza odrazu jak z smsa... Nie ma zadnego czekania az przelew dojdzie. Czekanie potem jest tylko dla admina ktory ta kase dostanie pozniej. Ale to i tak w sumie duzo nie przeszkadza bo nie wyplaca codziennie kasy tylko raz na jakis czas albo wogole tylko przelewa oplaty za nowego dedyka.
Zreszta tak jak powiedzial knopers, bedzie nowy server, tam bedzie duzo nowych rzeczy i poprawione stare rzeczy. Bedzie tez rozbudowany shop jesli wejdzie ta funkcja przelewu. I jak juz tamten server bedzie to istnieje duze prawdopodobienstwo ze ponad 80% graczy pojdzie tam grac. Z tych 80% polowa bedzie grac tylko tam a polowa na 2 serverach. Czyli na starym zostanie mniej niz polowa tego co jest. A na nowym bedzie wiecej graczy. Tutaj juz gra dosc malo osob(przed lagami prawie 100, z lagami po 30, teraz jak juz nei ma lagow to ledwo po 50). Wiec tych przelewow bedzie naprawde tylko kilka przez dlugi czas... A na nowym serverze gdzie bedzie wiecej graczy i od poczatku duzo osob bedzie chcialo cos kupic bedzie duzo wiecej przelewow i smsow. Dlatego moze sie tam oplacac zrobic przelew. A z tym i tak moze byc duzo roboty.
Shadowman
Shadowman
V.I.P
V.I.P

Join date : 20/12/2010
Age : 103
Skąd : czewa

Powrót do góry Go down

SMS Shop - płatności bankowe Empty Re: SMS Shop - płatności bankowe

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach