Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

+2
Rain
Stachu
6 posters

Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Stachu Pią Mar 25, 2011 5:26 pm

Tak mili gracze proszę was byście zrobili mi sygnaturę o takich samych wymiarach jak dotychczasowa.

Na owej grafice miał by się znaleźć Baraggan Luisenbarn w jakimś fajnym mrocznym klimacie. Rozmiary takie jak w teraźniejszej sygnaturce tyle że z napisami " śmierć to dopiero początek".


Może coś w tym klimacie http://www.zerochan.net/src/zerochan.Baraggan.Luisenbarn.112876.jpg lub http://www.zdjecia.biz.pl/zdjecia/duze/barragan-luisenbarn-mierc.jpeg chyba że będzie to dla was za trudne to możecie zrobić coś swojego.

Jedyne co mogę wam zaoferować to moja wdzięczność więc może nie jest to za dużo ale zawsze coś Very Happy

Z góry dziękuje wszystkim.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Rain Sob Mar 26, 2011 1:02 pm

Prosze bardzo Smile :

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Smiercccccckopia
Kod:
[IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4552/smiercccccckopia.png[/IMG]

Muszę powiedzieć że sporo się napracowałem ;p
Rain
Rain
User
User

Join date : 06/03/2011

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Stachu Sob Mar 26, 2011 5:25 pm

Powiem jedno, jest po prostu zajebista, bardzo bardzo dziękuje.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Ikkaku4121 Nie Maj 01, 2011 12:08 pm

a czy ktoś mógłby mi zrobić sygne o rozmiarach takich jak ma stachu tylko z grimmjowem z góry dzięki
Ikkaku4121
Ikkaku4121
User
User

Join date : 04/04/2011
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  matteyy Nie Maj 01, 2011 8:10 pm

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury 23781da51a375d3cf380fb631684d90c
Bez żadnych wariacji. Ale jeżeli chcesz coś jeszcze bardziej "namieszanego" to napisz ;D
matteyy
matteyy
User
User

Join date : 26/04/2011
Skąd : Sz-n

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Nix Nie Maj 01, 2011 11:09 pm

Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Ikkaku4121 Pon Maj 02, 2011 10:30 am

thx wielkie
Ikkaku4121
Ikkaku4121
User
User

Join date : 04/04/2011
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Ikkaku4121 Pon Maj 02, 2011 10:43 am

coś namieszanego?? może być Grimmjow wystrzeliwujący cero
Ikkaku4121
Ikkaku4121
User
User

Join date : 04/04/2011
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  byakuyer Pon Maj 02, 2011 12:03 pm

A ja bym poprosił nixa żeby mi zrobił fajna sygne z Ichigo trochę przed final getsuga z długimi wlosami Jeśli może Very Happy
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  matteyy Pon Maj 02, 2011 1:42 pm

Prosiłeś Nix'a a nie mnie, ale może Ci się spodoba ;P


Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury 8bf0666334047be090f94b9e9d1c8bb7

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Tachi2j
matteyy
matteyy
User
User

Join date : 26/04/2011
Skąd : Sz-n

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  byakuyer Pon Maj 02, 2011 2:07 pm

Nawet ładne ale chodziło mi oto : Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Imageeis
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Nix Pon Maj 02, 2011 3:02 pm

Tachi.

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Tachi
Kod:
[img]http://img864.imageshack.us/img864/7529/tachi.png[/img]
Nix
Nix
Mega User!
Mega User!

Join date : 27/03/2011
Age : 30
Skąd : Bytom

Powrót do góry Go down

Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury Empty Re: Jeśli jakiś miły grafik podejmie się zrobienia sygnatury

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach