Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

4 posters

Go down

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury Empty Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

Pisanie  Kami Pon Maj 16, 2011 6:06 pm

Tak jak w temacie poszukuję osoby chętnej do zrobienia sgnatury za trochę eq w grze.

Sygnatura ma mieć wymiary 500 x 150,
render : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/849/beztytuuaex.png/
tło jak najczerniejsze i najmroczniejsze
Napis: Kessei

Jeżeli byłby ktoś chętny do zrobienia sygnatury to propozycje proszę umieszczać tutaj albo wysyłać mi na pw.
Kami
Kami
User
User

Join date : 08/04/2011
Age : 28

Powrót do góry Go down

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury Empty Re: Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

Pisanie  nowix Wto Maj 17, 2011 2:58 pm

czemu akurat taki render ciężko z niego coś zrobić przynajmniej dla mnie za slaby jestem żeby z tego coś wycisnąć ;d
Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury 12312s


wielki chłam ;d
nowix
nowix
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/01/2011

Powrót do góry Go down

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury Empty Re: Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

Pisanie  Adaks Wto Maj 17, 2011 4:39 pm

Jak mozesz to rozjasnij srodek i popraw kontury tego gostka Very Happy nie wiem jak ale gdybys to zrobil to by to jakos wygladalo ;/ bo jakis sok z zurawiny widze albo malinowy i nic wiecej ;/ czemu takie ciemne ?
Adaks
Adaks
Mega User!
Mega User!

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury Empty Re: Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

Pisanie  Kurosaki Ichigo's Wto Maj 17, 2011 6:28 pm

Render jest za przeproszeniem do du**
Kurosaki Ichigo's
Kurosaki Ichigo's
User
User

Join date : 24/04/2011

Powrót do góry Go down

Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury Empty Re: Szukam osoby chętnej do zrobienia sygnatury

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach