Bleach The Legendary Shinigami!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

+3
Bobo^
Adaks
Stachu
7 posters

Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Stachu Wto Lut 01, 2011 7:01 pm

Tak nie mylicie się ten świetny gracz, a zarazem tutor postanowił zrobić jedyny sensowny poradnik, cieszcie się Cool

Proszę czekać na odczytanie niektórych obrazków

Miejsce w którym zaczynacie swoją przygodę zwie się rookgaard'em, ma na celu przygotować was do dalszego przetrwania w świecie Btls.
Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Rook
Na tym obrazku pokazane jest miejsce naszego początku, numerkiem pierwszym oznaczyłem soula, dzięki niemu na 12 lvl'u będziemy mogli przenieść się na maina. Numerkiem drugim oznaczyłem skrzynię w której ukryty został spellbook, znajdziemy tam spis czarów wszystkich profesji.

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Rook
Wasze pierwsze kroki radzę pokierować do train roomu, który oznaczyłem niebieską kropką. Tam powinniście lekko poskillować by łatwiej przychodziło wam zgładzenie potworów. Czerwona kropka to miejsce startu zaś brązowa to miejsce waszego pierwszego expa, znajdziecie tam wolfy i snake. Już przy pierwszym starciu z nimi zjedzcie 3 mięska schowane w waszym bagu by hp odnawiało się natychmiast.

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Rook
Po nabiciu 2lvl'a radzę na hotkey( cirlt + k) wrzucić czar shou, jest to wasz pierwszy i bardzo przydatny czar ofensywny. Gdy będziecie sądzić że jesteście gotowi możecie iść na expowisko fighterów które oznaczyłem niebieską kropką, czerwoną oznaczyłem expowisko z wilkami i snake.

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Rookz
Jeśli tamto expowisko jest zajęte możesz iść również na to, drzwi można otworzyć od 3lvl'a, a niebieską kropką oznaczyłem schody po
których trzeba wejść.

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Rooka
Istnieje również pewien quest który dotyczy tajemniczego kamienia, po kliknięciu na niego ppm pojawiamy się w pewnej sali gdzie czeka na nas dość silny przeciwnik, co tam jest i kto tego strzeże przekonacie się sami. Czerwoną kropką oznaczyłem gdzie znajdziemy się po wejściu na schody z obrazka na górze, zaś niebieską owy kamień.

Po osiągnięciu 12 lvl'a możecie już spokojnie iść na maina chyba że chcecie poznać więcej tajemnic ukrytych na rooku, pokazałem wam tylko tyle ile potrzebowaliście by przejść przez niego i nie patrzeć do tyłu. Mam nadzieję że choć trochę ułatwiło wam to grę. Następny poradnik zrobię o drogach dojścia na questy z maina.
Stachu
Stachu
Mega User!
Mega User!

Join date : 12/10/2010
Age : 28
Skąd : Lubin

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Adaks Wto Lut 01, 2011 8:04 pm

Hehe fajny ostatni screen ;] zwłaszcza to w górnym prawym rogu, podoba mi sie 10/10 :>
Adaks
Adaks
Mega User!
Mega User!

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Bobo^ Wto Lut 01, 2011 9:42 pm

Niema co ukrywac Stachu sie wykazal 10/10
Bobo^
Bobo^
V.I.P
V.I.P

Join date : 28/09/2010
Age : 29
Skąd : Bialystok

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Growur The Nord Wto Lut 01, 2011 10:41 pm

Naprawde dobry poradnik dla newbie
Growur The Nord
Growur The Nord
User
User

Join date : 31/01/2011
Age : 30
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Sensy Sro Lut 02, 2011 2:54 pm

heh dobry poradnik xD ciekawe ile newbie z niego korzysta ^^ 10/10 Cool afro afro
Sensy
Sensy
User
User

Join date : 11/01/2011
Age : 30
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  byakuyer Nie Mar 20, 2011 6:56 pm

10/10 obrazek w prawym gornym rogu kox xD
byakuyer
byakuyer
Moderator
Moderator

Join date : 11/03/2011

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  kolosek Sob Mar 26, 2011 8:29 pm

dobry ten obrazek xDDDD
kolosek
kolosek
User
User

Join date : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha             cześć.1 Empty Re: Poradnik Btls dla idiotów czyli świat według Stacha cześć.1

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach